Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 наурыздағы № 32-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 4359 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4313 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"29 070 983" деген сандар "30 268 732" деген сандармен ауыстырылсын;
"26 944 312" деген сандар "29 017 908" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 910 478" деген сандар "1 034 631" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"29 070 983" деген сандар "31 471 329" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"2 095" деген сандар "-1 091 914" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "2 095" деген сандар "1 091 914" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген сан "1 202 597" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақта:
"393 054" деген сандар "550 723" деген сандармен ауыстырылсын;
"188 256" деген сандар "223 350" деген сандармен ауыстырылсын;
"62 741" деген сандар "84 899" деген сандармен ауыстырылсын;
"80 147" деген сандар "145 747" деген сандармен ауыстырылсын;
"61 910" деген сандар "96 727" деген сандармен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 26 марта 2019 года № 32-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 марта 2019 года № 4359
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2019-2021 годы, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4313, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункта 1):
цифры "29 070 983" заменить цифрами "30 268 732";
цифры "26 944 312" заменить цифрами "29 017 908";
цифры "1 910 478" заменить цифрами "1 034 631";
подпункта 2):
цифры "29 070 983" заменить цифрами "31 471 329";
подпункта 5):
цифры "2 095" заменить цифрами "-1 091 914";
подпункта 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "2 095" заменить цифрами "1 091 914";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "1 202 597".
в пункте 4:
цифры "393 054" заменить цифрами "550723";
цифры "188 256" заменить цифрами "223 350";
цифры "62 741" заменить цифрами "84 899";
цифры "80 147" заменить цифрами "145 747";
цифры "61 910" заменить цифрами "96 727".

2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Жылыой аудандық мәслихатының
кезекті ХXXII сессиясының төрайымы
М. Бегайсова
Жылыой аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель очередной
ХXXII сессии Жылыойского
районного маслихата
М. Бегайсова
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
М. Кенганов

2019 жылғы "26" наурыздағы № 32-3 "Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне қосымша
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылғы нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение к решению Жылыойского районного маслихата от "26" марта 2019 года № 32-3 "О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Уточненный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

47621
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2106
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5197
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3197
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
48681
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38324
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10357
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
104818
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
104818
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
11670
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11451
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
219
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
45418
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39266
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6152
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
31967
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31967
02
Қорғаныс
20234
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20234
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10234
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
350280
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
350280
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
350280
04
Бiлiм беру
6274787
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

47621
022
Капитальные расходы государственных органов
2106
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5197
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
2000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3197
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
48681
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38324
015
Капитальные расходы государственных органов
10357
467
Отдел строительства района (города областного значения)
104818
040
Развитие объектов государственных органов
104818
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
11670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
11451
003
Капитальные расходы государственных органов
219
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
45418
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
39266
013
Капитальные расходы государственных органов
6152
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
31967
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
31967
02
Оборона
20234
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20234
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10234
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
350280
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
350280
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
350280
04
Образование
6274787
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа