Махамбет аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 296 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № 321 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 4358 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудандық әкімдігі ұсынған 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеттің нақтылау жобасын қарап, аудандық мәслихат XXXVII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 296 "2019–2021жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4312 санымен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"5 970 245" сандары "8 517 600" сандарымен ауыстырылсын;
"2 421 217" сандары "4 968 572" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 970 245" сандары "8 609 957" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-4 521" сандары "-96 878" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "4 521" сандары "96 878" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "92 357" сандарымен ауыстырылсын.
2) 2-тармақта:
"2 394 614" сандары "4 941 969" сандарымен ауыстырылсын;
"9 954" сандары "13 224" сандарымен ауыстырылсын;
"109 332" сандары "159 578"сандарымен ауыстырылсын;
"18 342" сандары "62 216" сандарымен ауыстырылсын;
"32 295" сандары "104 214" сандарымен ауыстырылсын;
"200 905" сандары "205 278" сандарымен ауыстырылсын;
"96 685" сандары "102 580" сандарымен ауыстырылсын;
"62 320" сандары "507 406" сандарымен ауыстырылсын;
"615 531" сандары "1 282 453" сандарымен ауыстырылсын;
"150 400" сандары "540 371" сандарымен ауыстырылсын;
"50 000" сандары "260 409" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарының нысандарын ағымдағы жөндеуге – 82 369 мың теңге;
әлеуметтік қызмет көрсетуге – 14 558 мың теңге;
коммуналдық меншік нысандарына техникалық қызмет көрсетуге – 15 607 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 52 526 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 296 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2019 года № 321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 марта 2019 года № 4358
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекта об уточнении районного бюджета на 2019-2021 годы, районный маслихат на XXXVII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 296 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4312, опубликовано 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 970 245" заменить цифрами "8 517 600";
цифры "2 421 217" заменить цифрами "4 968 572";
в подпункте 2):
цифры "5 970 245" заменить цифрами "8 609 957";
в подпункте 5):
цифры "-4 521" заменить цифрами "-96 878";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "4 521" заменить цифрами "96 878";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифры "0" зменить цифрами "92 357";
2) в пункте 2:
цифры "2 394 614" заменить цифрами "4 941 969";
цифры "9 954" заменить цифрами "13 224";
цифры "109 332" заменить цифрами "159 578";
цифры "18 342" заменить цифрами "62 216";
цифры "32 295" заменить цифрами "104 214";
цифры "200 905" заменить цифрами "205 278";
цифры "96 685" заменить цифрами "102 580";
цифры "62 320" заменить цифрами "507 406";
цифры "615 531" заменить цифрами "1 282 453";
цифры "150 400" заменить цифрами "540 371";
цифры "50 000" заменить цифрами "260 409";
дополнить строками следующего содержания:
"82 369 тысяч тенге - на текущий ремонт объектов организации образования;
14 558 тысяч тенге - на оказание социальных услуг;
15 607 тысяч тенге - на техническое обслуживание объектов коммунальной собственности;
52 526 тысяч тенге - на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;

елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 40 000 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы үшін арнайы техникалар және жабдықтар сатып алуға – 332 174 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 70 348 мың теңге;
қатты тұрмыстық қалдықтарды сұрыптап жинауды енгізу бойынша насихаттау жұмыстарын жүргізуге – 1 000 мың теңге;
суару каналдарын суландыруға – 21 530 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 3 600 мың теңге;
автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау шығындарына – 25 000 мың теңге.".
3) 4-тармақта:
"144 906" сандары "292 596" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарының нысандарын ағымдағы жөндеуге– 29 578 мың теңге;
білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін жасақталған жобалау-сметалық құжаттаманы сараптамадан өткізуге - 700 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 800 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 52 526 мың теңге;

40 000 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
332 174 тысяч тенге - на приобретение спецтехники и оборудование для жилищно-коммунального хозяйства;
70 348 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
1 000 тысяч тенге - на проведение агитационной работы по введению раздельного сбора твердых бытовых отходов;
21 530 тысяч тенге - на обводнение оросительных каналов;
3 600 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
25 000 тысяч тенге - на текущее содержание автомобильных дорог.".
3) в пункте 4:
цифры "144 906" заменить цифрами "292 596";
дополнить строками следующего содержания:
"29 578 тысяч тенге – на текущий ремонт объектов организаций образования;
700 тысяч тенге - на проведение экспертизы разработанные проектно-сметные документации для капитального ремонта объектов образования;
800 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение организаций образования;
52 526 тысяч тенге - на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;

елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 49 358 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 14 728 мың теңге.".
2. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
37-сессиясының төрағасы
Н. Ерғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы М. Мырзашев

49 358 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
14 728 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Б.Рахметов).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель очередной
37-сессии районного маслихата
Н. Ергалиев
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев

125828
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс – шараларды өткізу
4151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
950
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10500
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
023
Әдістемелік жұмыс
35497
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
29227
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
197757
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
92780
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
328270
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1105
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1105
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
49874
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
49874
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1102
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1102
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
261778
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
128428
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5650
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39020
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
18105
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

125828
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4151
012
Капитальные расходы государственного органа
950
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10500
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося безпопечения родителей
023
Методическая работа
35497
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
29227
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
197757
113
Целевые текущие трансферты изместных бюджетов
92780
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
328270
464
Отдел образования района (города областного значения)
1105
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1105
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
49874
010
Государственная адресная социальная помощь
49874
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
1102
003
Оказание социальнойпомощи нуждающимся гражданам на дому
1102
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
261778
004
Программа занятости
128428
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5650
007
Оказание жилищной помощи
519
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39020
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
18105
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

32752
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35485
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
463
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
14411
050
Қазақстан Республикасынла мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14411
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
2334285
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1200
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1200
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
547411
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
540371
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7040
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1606459
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1505285
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

32752
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35485
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
463
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
14411
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
14411
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2334285
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1200
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1200
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
547411
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
540371
004
Проектирование, развитие и (или) обустройствоинженерно-коммуникационной инфраструктуры
7040
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательствазанятости 2020
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1606459
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1505285
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальнойсобственности районов (городов областного значения)

4628
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
1500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16374
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14674
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1700
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
37793
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
37793
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26009
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
26009
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24668
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1341
12
Көлік және коммуникация
794785
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
794785
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
260409
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
509376
13
Басқалар
106073
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2903
040
"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2903
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
103170
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
35348
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

4628
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1500
463
Отделземельных отношений района(города областного значения)
16374
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14674
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
007
Капитальные расходы государственного органа
1700
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
37793
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
37793
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26009
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
26009
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектурыиградостроительствана местном уровне
24668
015
Капитальные расходы государственного органа
1341
12
Транспорт и коммуникации
794785
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
794785
022
Развитие транспортной инфраструктуры
260409
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
509376
13
Прочие
106073
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
2903
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2903
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
103170
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
35348
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы

Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 296 шешіміне 4 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 27 наурыздағы № 321 шешіміне 2 қосымша
Ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері
(мың теңге)
Бағдарламалар коды
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақтоғай
Ақжайық
Жалғансай
Барлығы
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент,ауыл ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

Приложение 4 к решению районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 296
Приложение 2 к решению районного маслихата от 27 марта 2019 года № 321
Размер финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов
(тыс.тенге)
Код программы
Наименование
бюджетных программ
Актогай
Акжайык
Жалгансай
Всего
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа