2. 9-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен –371 230 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 140 338 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 8 795 мың теңге;
Алмалы ауылдық округіне – 16 347 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 9 047 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 12 572 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 14 572 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 68 951 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 10 054 мың теңге;
"Парус-Каз" бағдарламалық өнімін сатып алуға және ұстауға – 3 712 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 464 мың теңге;
Алмалы ауылдық округіне – 464 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 464 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 464 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 464 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 928 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 464 мың теңге;
Алмалы ауылдық округінің білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға -14 557 мың теңге;
Алмалы ауылдық округінің білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға - 47 145 мың теңге;
Алмалы ауылдық округінің мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға - 10 210 мың теңге;
білім беру ұйымдарының нысандарын ағымдағы жөндеуге – 34 553 мың теңге, оның ішінде:
Махамбет ауылдық округіне -23 766 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне -10 787 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінің білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін жасақталған жобалау-сметалық құжаттаманы сараптамадан өткізуге – 700 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінің білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 800 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 52 526 мың теңге, оның ішінде:
Махамбет ауылдық округіне -27 263 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне -25 263 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 39 800 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 230 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 750 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 570 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 36 850 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 1 400 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға -18 290 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 500 мың теңге;

2. пункт 9 изложить в новой редакции:
"Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме 371 230 тысяч тенге, в том числе:
140 338 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 8 795 тысяч тенге;
Алмалинскому сельскому округу – 16 347 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 9 047 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 12 572 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 14 572 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 68 951 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 10 054 тысяч тенге.
3 712 тысяч тенге - на приобретение и содержание программного продукта "Парус-Каз", в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 464 тысяч тенге;
Алмалинскому сельскому округу – 464 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 464 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 464 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 464 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 928 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 464 тысяч тенге.
14 557 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение организаций образования Алмалинского сельского округа;
47 145 тысяч тенге - на текущее содержание организаций образования Алмалинского сельского округа;
10 210 тысяч тенге - на текущее содержание организаций культуры Алмалинского сельского округа;
34 553 тысяч тенге – на текущий ремонт объектов организаций образования, в том числе:
Махамбетскому сельскому округу – 23 766 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 10 787 тысяч тенге;
700 тысяч тенге - на проведение экспертизы разработанных проектно-сметных документации для капитального ремонта объектов образования Бейбарыского сельского округа;
800 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение организаций образования Сарайчиковского сельского округа;
52 526 тысяч тенге – на обеспечение функционирования систем водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
Махамбетскому сельскому округу – 27 263 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу - 25 263 тысяч тенге;
39 800 тысяч тенге –на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 230 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 750 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 570 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 36 850 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 400 тысяч тенге;
18 290 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 500 тысяч тенге;

Сарайшық ауылдық округіне – 1 115 мың теңге.".
3. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.
5. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 41- сессиясының төрағасы
А. Қабдешов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Мырзашев

Сарайчиковскому сельскому округу – 1 115 тысяч тенге.".
3. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Б. Рахметов).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
41-сессии районного маслихата
А. Кабдешов
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев