Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 шілдедегі № 260-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 шілдеде № 4469 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4330 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"560 025" сандары "633 407" сандармен ауыстырылсын;
"29 761" сандары "27 921" сандармен ауыстырылсын;
"529 423" сандары "604 645" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"560 025" сандары "640 567" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "- 7 160" сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" саны "7 160" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "7 160" сандарымен ауыстырылсын.
2-тармақта:
1) тармақшада:
"130 266" сандары "143 832" сандармен ауыстырылсын;
"6 440" сандары "5 632" сандармен ауыстырылсын;
"123 675" сандары "138 049" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"130 266" сандары "145 879" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "- 2 047" сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" саны "2 047" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "2 047" сандарымен ауыстырылсын.
3-тармақта:
1) тармақшада:
"146 867" сандары "159 065" сандармен ауыстырылсын;
"6 232" сандары "4 654" сандармен ауыстырылсын;
"140 527" сандары "154 303" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"146 867" сандары "161 257" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "- 2 192" сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" саны "2 192" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "2 192" сандарымен ауыстырылсын.
4-тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 11 января 2019 года № 208-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 15 июля 2019 года № 260-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 июля 2019 года № 4469.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджета сельских округов на 2019-2021 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихатаот 11 января 2019года № 208-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4330, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "560 025" заменить цифрами "633 407";
цифры "29 761" заменить цифрами "27 921";
цифры "529 423" заменить цифрами "604 645";
в подпункте 2):
цифры "560 025" заменить цифрами "640 567".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-7 160".
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов" цифру "0" заменить цифрами "7 160";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "7 160".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "130 266" заменить цифрами "143 832";
цифры "6 440" заменить цифрами "5 632";
цифры "123 675" заменить цифрами "138 049";
в подпункте 2):
цифры "130 266" заменить цифрами "145 879".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-2 047".
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов" цифру "0" заменить цифрами "2 047";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "2 047".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "146 867" заменить цифрами "159 065";
цифры "6 232" заменить цифрами "4 654";
цифры "140 527" заменить цифрами "154 303";
в подпункте 2):
цифры "146 867" заменить цифрами "161 257".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-2 192".
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов" цифру "0" заменить цифрами "2 192";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "2 192".
в пункте 4:
в подпункте 1):

"156 281" сандары "174 062" сандармен ауыстырылсын;
"10 811" сандары "6 405" сандармен ауыстырылсын;
"145 300" сандары "167 487" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"156 281" сандары "176 526" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "- 2 464" сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" саны "2 464" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "2 464" сандарымен ауыстырылсын.
6-тармақта:
"231 299" сандар "356 858" сандармен ауыстырылсын;
"55 634" сандар "56 289" сандармен ауыстырылсын;
"52 967" сандар "51 618" сандармен ауыстырылсын;
"23 119" сандар "10 582" сандармен ауыстырылсын;
"21 900" сандар "45 802" сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 109 712 мың теңге;

цифры "156 281" заменить цифрами "174 062";
цифры "10 811" заменить цифрами "6 405";
цифры "145 300" заменить цифрами "167 487".
в подпункте 2):
цифры "156 281" заменить цифрами "176 526".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-2 464".
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов" цифру "0" заменить цифрами "2 464";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "2 464".
в пункте 6:
цифры "231 299" заменить цифрами "356 858";
цифры "55 634" заменить цифрами "56 289";
цифры "52 967" заменить цифрами "51 618";
цифры "23 119" заменить цифрами "10 582";
цифры "21 900" заменить цифрами "45 802";
дополнить пунктами следующего содержания:
"109 712 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;

мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 5 176 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.

5 176 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих."
2. Приложения 1, 4, 7, 10 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс XLI сессиясының төрағасы
А. Сидеғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 15 шілдедегі № 260-VI " Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
XLI сессии районного маслихата
А. Сидегалиев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 2019 года № 260-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 11 января 2019 года № 208-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы"