Мұқыр ауылының шекарасын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 75 қаулысы және Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № XXXIІІ-6 бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 сәуірде № 4365 болып тіркелді
"Әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Қызылқоға ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және VI шақырылған Қызылқоға аудандық мәслихаты кезекті ХХХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Жалпы аумағы 719,345 гектар және ұзындығы 11289,50 метр болып Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі Мұқыр ауылының шекарасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын қадағалау Қызылқоға ауданы әкімінің орынбасары Ж. Тұрдағалиевқа және Қызылқоға аудандық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы А. Алтыбаевқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Баженов
Аудандық мәслихаттың
ХХХІІІ сессиясының төрағасы
А. Баймұратова
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Бейсқали
Аудан әкімдігінің 2019 жылғы "29" наурыз № 75 қаулысына және аудандық мәслихаттың 2019 жылғы "29" наурыз № ХХХІІІ-6 шешіміне қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылының әкімшілік шекарасының жоспары
Мұқыр ауылы шекарасының жалпы аумағы- 719,345 гектар
Аудан әкімі А. Баженов
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Бейсқали

Об установлении границы села Мукур
Cовместное постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 29 марта 2019 года № 75 и решение маслихата Кызылкогинского района Атырауской области от 29 марта 2019 года № XXXIІІ-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 апреля 2019 года № 4365
В соответствии с пунктом 2 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылкогинский районный маслихат VI созыва на очередной ХХХІІІ сессии РЕШИЛИ:
1. Установить границу села Мукур Мукурского сельского округа Кызылкогинского района общей площадью 719,345 гектар и протяжҰнностью 11289,50 метра согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Кызылкогинского района Ж. Турдагалиева и председателя постоянной комиссии Кызылкогинского районного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правовой защиты А. Алтыбаева.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступают в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района А. Баженов
Председатель ХХХІІІ сессии
районного маслихата
А. Баймуратова
Секретарь районного маслихата Т. Бейскали
Приложение к постановлению районного акимата № 75 от "29" марта 2019 года и решению районного маслихата № ХХХІІІ-6 от "29" марта 2019 года
План административной границы села Мукур Кызылкогинского района Атырауской области
Общая площадь границы село Мукур- 719,345 гектар
Аким района А. Баженов
Секретарь районного маслихата Т. Бейскали