"Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 62 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 109 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 мамырда № 4399 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Қызылқоға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 62 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3121 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 наурыздағы "Қызылқоға" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қосымшаның:
3-тармағындағы "Миялы ауылы, "№1 мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд" деген мәтін "Миялы ауылы, "Ы. Шөреков атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд" деп жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қызылқоға ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы А.Ж. Жанқуатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Баженов

О внесении изменения в постановление акимата Кызылкогинского района от 4 марта 2015 года № 62 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан"
Постановление Кызылкогинского районного акимата Атырауской области от 17 мая 2019 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 мая 2019 года № 4399
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылкогинского района от 4 марта 2015 года № 62 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3121, опубликовано 12 марта 2015 года в газете "Кызылкога") следующее изменение:
в приложении:
в пункте 3 текст "село Миялы, стенд возле здания государственного учреждения "школа гимназия №1"" изложить в новой редакции "село Миялы, стенд возле здания государственного учреждения "Средняя школа имени Ы. Шорекова"
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Кызылкогинского района" Жанкуатова А.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Баженов