7 782 028
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
510 409
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
284 611
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
23 016
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 016
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
148 014
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
115 144
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 870
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
113 581
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
113 581
2
Қаржылық қызмет
872
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
872
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
664
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
208
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
224 926
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
24 484
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 484
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100 954
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 812
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20 354
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52 788
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 725
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 725
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 000
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
3 000
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
27 728
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 978
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

7 782 028
01
Государственные услуги общего характера
510 409
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
284 611
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
23 016
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23 016
122
Аппарат акима района (города областного значения)
148 014
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
115 144
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
32 870
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
113 581
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
113 581
2
Финансовая деятельность
872
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
872
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
664
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
208
9
Прочие государственные услуги общего характера
224 926
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
24 484
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
24 484
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100 954
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
27 812
013
Капитальные расходы государственного органа
20 354
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
52 788
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 725
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31 725
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 000
040
Развитие объектов государственных органов
3 000
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27 728
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
26 978
003
Капитальные расходы государственного органа
750
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)