Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № ХХХІ-2 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № XLVІ-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 4550 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат XLVI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № ХХХІ-2 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4317 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"305 022" деген сандар "299 854" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 719" деген сандар "21 149" деген сандармен ауыстырылсын;
"28" деген сандар "38" деген сандармен ауыстырылсын;
"282 275" деген сандар "278 667" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"306 430" деген сандар "301 262" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"118 942" деген сандар "119 042" деген сандармен ауыстырылсын;
"116 633" деген сандар "116 733" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"119 717" деген сандар "119 817" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"88 857" деген сандар "87 767" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 147" деген сандар "1 057" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"89 509" деген сандар "88 419" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"262 433" деген сандар "231 006" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 090" деген сандар "16 793" деген сандармен ауыстырылсын;
"210" деген сандар "341" деген сандармен ауыстырылсын;
"245 133" деген сандар "213 872" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"265 201" деген сандар "233 774" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № ХХХІ-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2019-2021 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 24 декабря 2019 года № XLVІ-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 декабря 2019 года № 4550
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2019-2021 годы, районной маслихат VI созыва на XLVI сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № ХХХІ-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4317, опубликованно 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "305 022" заменить цифрами "299 854";
цифры "22 719" заменить цифрами "21 149";
цифры "28" заменить цифрами "38";
цифры "282 275" заменить цифрами "278 667";
в подпункте 2):
цифры "306 430" заменить цифрами "301 262";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "118 942" заменить цифрами "119 042";
цифры "116 633" заменить цифрами "116 733";
в подпункте 2):
цифры "119 717" заменить цифрами "119 817";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "88 857" заменить цифрами "87 767";
цифры "2 147" заменить цифрами "1 057";
в подпункте 2):
цифры "89 509" заменить цифрами "88 419";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "262 433" заменить цифрами "231 006";
цифры "17 090" заменить цифрами "16 793";
цифры "210" заменить цифрами "341";
цифры "245 133" заменить цифрами "213 872";
в подпункте 2):
цифры "265 201" заменить цифрами "233 774";
в пункте 5:
в подпункте 1):

"114 687" деген сандар "113 191" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 880" деген сандар "8 394" деген сандармен ауыстырылсын;
"160" деген сандар "150" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"115 105" деген сандар "113 609" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.

цифры "114 687" заменить цифрами "113 191";
цифры "9 880" заменить цифрами "8 394";
цифры "160" заменить цифрами "150";
в подпункте 2):
цифры "115 105" заменить цифрами "113 609";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).