2020-2022 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № XLVІІ-4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қаңтарда № 4573 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 14 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2020-2022 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінің жобаларын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат ХLVІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 376 277 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 535 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 365 740 мың теңге;
2) шығындар – 430 158 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 53 881 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 881 мың теңге:
қарыздар түсімі – 47 803 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 078 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 22.06.2020 № LIV-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.10.2020 № LVІІ-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.12.2020 № LХІІ-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 108 280 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 893 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 106 362 мың теңге;
2) шығындар – 309 096 мың теңге;

Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2020-2022 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 30 декабря 2019 года № XLVІІ-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 января 2020 года № 4573.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 14 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекты бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2020-2022 годы, районный маслихат VI созыва на ХLVІІ сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 376 277 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 535 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 365 740 тысяч тенге;
2) затраты – 430 158 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 53 881 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 881 тысяч тенге:
поступление займов – 47 803 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 078 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 22.06.2020 № LIV -1 (вводится в действие c 01.01.2020); от 12.10.2020 № LVІІ -1 (вводится в действие c 01.01.2020); от 20.12.2020 № LХІІ-1 (вводится в действие c 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 280 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 893 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106 362 тысяч тенге;
2) затраты – 309 096 тысяч тенге;

Мұқыр ауылдық округіне – 76 416 мың;
Көздіғара ауылдық округіне – 69 653 мың;
Қызылқоға ауылдық округіне – 79 945 мың;
Жамбыл ауылдық округіне – 73 194 мың;
Жангелдин ауылдық округіне – 72 595 мың;
Тайсойған ауылдық округіне – 33 759 мың теңге көзделсін.
12. Алынып тасталды Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 22.06.2020 № LIV-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.

Мукурскому сельскому округу – 76 416 тысяч тенге;
Коздигаринскому сельскому округу – 69 653 тысяч тенге;
Кызылкогинскому сельскому округу – 79 945 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу – 73 194 тысяч тенге;
Жангелдинскому сельскому округу – 72 595 тысяч тенге;
Тайсойганскому сельскому округу – 33 759 тысяч тенге.
12. Исключен решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 22.06.2020 № LIV -1 (вводится в действие c 01.01.2020).
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).

916
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
916

916
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
916