2019-2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 247-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қаңтарда № 4329 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2019-2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерінің жобаларын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 114 690 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 349 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 109 896 мың теңге;
2) шығындар – 116 251 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 561 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 04.03.2019 № 273-VI; 17.07.2019 № 301-VI; 08.11.2019 № 327-VI; 23.12.2019 № 342-VI шешімдерімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен- 87 628 мың теңге көлемінде субвенция көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 17.07.2019 № 301-VI; 08.11.2019 № 327-VI шешімдерімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 83 129 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 670 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 77 179 мың теңге;

О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2019-2021 годы
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 11 января 2019 года № 247-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 января 2019 года № 4329.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьеи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекты бюджетов сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2019-2021 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 690 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 349 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 109 896 тысяч тенге;
2) затраты – 116 251 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 561 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 04.03.2019 № 273-VI; от 17.07.2019 № 301-VI; от 08.11.2019 № 327-VI; от 23.12.2019 № 342-VI (вводится в действие c 01.01.2019).
2. Предусмотреть на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет, в сумме – 87 628 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 17.07.2019 № 301-VI; от 08.11.2019 № 327-VI (вводится в действие c 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 129 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 670 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 77 179 тысяч тенге;

10. 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен – 105 942 мың теңге көлемінде субвенция көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 04.03.2019 № 273-VI; 17.07.2019 № 301-VI; 08.11.2019 № 327-VI шешімдерімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2019-2021 жылдарға арналған Индербор кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 946 217 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 68 526 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 882 941 мың теңге;
2) шығындар – 1 955 984 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 767 теңге.

10. Предусмотреть на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет, в сумме – 105 942 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменением, внесенным решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 04.03.2019 № 273-VI; от 17.07.2019 № 301-VI; от 08.11.2019 № 327-VI (вводится в действие c 01.01.2019).
11. Утвердить бюджет поселка Индербор на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 946 217 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 68 526 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 882 941 тысяч тенге;
2) затраты – 1 955 984 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 767 тенге.

Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 04.03.2019 № 273-VI; 17.07.2019 № 301-VI; 08.11.2019 № 327-VI; 23.12.2019 № 342-VI шешімдерімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2019 жылға арналған кент бюджетінде аудандық бюджеттен – 412 454 мың теңге көлемінде субвенция көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 12-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 04.03.2019 № 273-VI; 17.07.2019 № 301-VI; 08.11.2019 № 327-VI; 23.12.2019 № 342-VI шешімдерімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 04.03.2019 № 273-VI; от 17.07.2019 № 301-VI; от 08.11.2019 № 327-VI; от 23.12.2019 № 342-VI (вводится в действие c 01.01.2019).
12. Предусмотреть на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в поселковый бюджет, в сумме – 412 454 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 с изменением, внесенным решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 04.03.2019 № 273-VI; от 17.07.2019 № 301-VI; от 08.11.2019 № 327-VI; от 23.12.2019 № 342-VI (вводится в действие c 01.01.2019).

13. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.
14. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХІ сессиясының төрағасы
Ғ. Зайдекенов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы "11" қаңтардағы кезектен тыс ХХХІ сессиясының № 247-VI шешiмiне 1-қосымша
Индер ауданы Жарсуат ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті

13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
ХХХІ сессии районного маслихата
Г. Зайдекенов
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров
Приложение 1 к решению № 247-VI внеочередной ХХХІ сессии районного маслихата от "11" января 2019 года
Бюджет на 2019 год Жарсуатского сельского округа Индерского района