Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 243-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 260-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 ақпанда № 4344 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс ХХХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 243-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4316 санымен тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"6 141 201" деген сандар "6 240 616" деген сандармен ауыстырылсын;
"770 908" деген сандар "870 323" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"6 141 201" деген сандар "6 307 279" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
"12 407" деген сандар "9 793" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 891" деген сандар "20 505" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"12 407" деген сандар "76 456" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 891" деген сандар "20 505" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "66 663" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 243-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 22 февраля 2019 года № 260-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 февраля 2019 года № 4344
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2019-2021 годы, на внеочередной ХХХІІІ сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 243-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4316, опубликовано 11 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "6 141 201" заменить цифрами "6 240 616";
цифры "770 908" заменить цифрами "870 323";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "6 141 201" заменить цифрами "6 307 279";
в подпункте 3) пункта 1:
цифры "12 407" заменить цифрами "9 793";
цифры "17 891" заменить цифрами "20 505";
в подпункте 6) пункта 1:
цифры "12 407" заменить цифрами "76 456";
цифры "17 891" заменить цифрами "20 505";
цифру "0" заменить цифрами "66 663";

келесі мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2019 жылға ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету 5000 теңге мөлшерінде белгіленсін".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Установить на 2019 год в размере 5000 тенге социальную поддержку по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХІІІ сессиясының төрағасы
М. Ілияс
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы "22" ақпандағы кезектен тыс ХХХІІІ сессиясының № 260-VI шешiмiне қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
ХХХІІІ сессии районного маслихата
М. Ильяс
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров
Приложение к решению № 260-VІ внеочередной ХХХІІІ сессии районного маслихата от "22" февраля 2019 года

800
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
600
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
280 557
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 452
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 292
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 160
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
135 755
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 437
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы трансферттер
119 318
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
40 474
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 394
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 080
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
39 355
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 115
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
8 670
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 590
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
24 851
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 451
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың күрделі шығыстары
240
2
Қорғаныс
10 594
1
Әскери мұқтаждар
6 594
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 594
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 594
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою

800
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
600
9
Прочие государственные услуги общего характера
280 557
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 452
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 292
015
Капитальные расходы государственного органа
7 160
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
135 755
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования физической культуры и спорта
16 437
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
119 318
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
40 474
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне (города областного значения)
22 394
003
Капитальные расходы государственного органа
18 080
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
39 355
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
39 115
013
Капитальные расходы государственного органа
240
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
8 670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
8 590
003
Капитальные расходы государственного органа
80
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
24 851
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
24 451
003
Капитальные расходы государственного органа
160
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
240
2
Оборона
10 594
1
Военные нужды
6 594
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 594
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 594
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)

2 087
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
296 365
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
179 354
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 120
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 522
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 091
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48 083
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
14 245
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
18 230
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 720
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14 262
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
14 262
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
12 762
7
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
862 784
1
Тұрғын үй шаруашылығы
532 599
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
369 599
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
51 248
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
317 551
022
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
800
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
163 000
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
1 000
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
162 000
2
Коммуналдық шаруашылық
273 391
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
37 592
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
37 592
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

2 087
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
296 365
004
Программа занятости
179 354
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 120
007
Оказание жилищной помощи
5 522
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 091
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48 083
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
14 245
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 230
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 720
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14 262
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
14 262
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12 762
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
862 784
1
Жилищное хозяйство
532 599
467
Отдел строительства района (города областного значения)
369 599
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
51 248
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
317 551
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
800
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
163 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
162 000
2
Коммунальное хозяйство
273 391
467
Отдел строительства района (города областного значения)
37 592
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
37 592
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)