Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 247-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 наурыздағы № 273-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 наурызда № 4346 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019–2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, кезектен тыс ХХХIV сессиясында аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 247-VІ "2019–2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4329 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"96 323" деген сандар "97 884" деген сандармен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" жолындағы "0" деген сан "1 561" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"96 323" деген сандар "97 884" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"70 438" деген сандар "78 251" деген сандармен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" жолындағы "0" деген сан "1 813" деген сандармен ауыстырылсын;
"64 768" деген сандар "70 768" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"70 438" деген сандар "78 251" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақтағы:
"56 271" деген сандар "62 271" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"63 413" деген сандар "64 448" деген сандармен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" жолындағы "0" деген сан "1 035" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"63 413" деген сандар "64 448" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"99 571" деген сан "101 420" деген сандармен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" жолындағы "0" деген сан "1 849" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"99 571" деген сан "101 420" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"135 627" деген сандар "140 104" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 января 2019 года № 247-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2019-2021 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 4 марта 2019 года № 273-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 марта 2019 года № 4346
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета сельских округов и поселка Индербор на 2019-2021 годы, на внеочередной ХХХІV сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 11 января 2019 года № 247-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4329, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "96 323" заменить цифрами "97 884";
в строке "неналоговые поступления" цифру "0" заменить цифрами "1 561";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "96 323" заменить цифрами "97 884";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "70 438" заменить цифрами "78 251";
в строке "неналоговые поступления" цифру "0" заменить цифрами "1 813";
цифры "64 768" заменить цифрами "70 768";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "70 438" заменить цифрами "78 251";
в пункте 4:
цифры "56 271" заменить цифрами "62 271";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "63 413" заменить цифрами "64 448";
в строке "неналоговые поступления" цифру "0" заменить цифрами "1 035";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "63 413" заменить цифрами "64 448";
в подпункте 1) пункта 7:
цифры "99 571" заменить цифрами "101 420";
в строке "неналоговые поступления" цифру "0" заменить цифрами "1 849";
в подпункте 2) пункта 7:
цифры "99 571" заменить цифрами "101 420";
в подпункте 1) пункта 9:
цифры "135 627" заменить цифрами "140 104";

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Ілияс).
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХIV сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы
Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы "4" наурыздағы кезектен тыс ХХХIV сессиясының № 273-VІ шешiмiне 1-қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
ХХХIV сессии районного маслихата,
секретарь маслихата
Б. Сапаров
Приложение 1 к решению № 273-VІ внеочередной ХХХIV сессии районного маслихата от "4" марта 2019 года