Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 247-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 342-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 4549 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019–2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, кезектен тыс XLIV сессиясында аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 247-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4329 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"115 987" деген сандар "114 690" деген сандармен ауыстырылсын;
"110 638" деген сандар "109 896" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"117 548" деген сандар "116 251" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"83 827" деген сандар "83 129" деген сандармен ауыстырылсын;
"78 157" деген сандар "77 179" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"85 640" деген сандар "84 942" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"73 313" деген сандар "71 711" деген сандармен ауыстырылсын;
"66 923" деген сандар "65 321" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"74 348" деген сандар "72 746" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"116 105" деген сандар "113 690" деген сандармен ауыстырылсын;
"110 015" деген сандар "108 157" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"117 954" деген сандар "115 539" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"184 003" деген сандар "180 874" деген сандармен ауыстырылсын;
"177 693" деген сандар "173 564" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"186 480" деген сандар "183 351" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақтың 1) тармақшасындағы:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 января 2019 года № 247-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2019-2021 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2019 года № 342-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 декабря 2019 года № 4549
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение Индерского районного акимата об уточнении бюджета сельских округов и поселка Индербор на 2019-2021 годы, на внеочередной XLIV сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 11 января 2019 года № 247-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4329, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "115 987" заменить цифрами "114 690";
цифры "110 638" заменить цифрами "109 896";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "117 548" заменить цифрами "116 251";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "83 827" заменить цифрами "83 129";
цифры "78 157" заменить цифрами "77 179";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "85 640" заменить цифрами "84 942";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "73 313" заменить цифрами "71 711";
цифры "66 923" заменить цифрами "65 321";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "74 348" заменить цифрами "72 746";
в подпункте 1) пункта 7:
цифры "116 105" заменить цифрами "113 690";
цифры "110 015" заменить цифрами "108 157";
в подпункте 2) пункта 7:
цифры "117 954" заменить цифрами "115 539";
в подпункте 1) пункта 9:
цифры "184 003" заменить цифрами "180 874";
цифры "177 693" заменить цифрами "173 564";
в подпункте 2) пункта 9:
цифры "186 480" заменить цифрами "183 351";
в подпункте 1) пункта 11:

"1 714 090" деген сандар "1 946 217" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 645 564" деген сандар "1 882 941" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"1 723 857" деген сандар "1 955 984" деген сандармен ауыстырылсын;
12-тармақтағы:
"394 004" деген сандар "412 454" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Ілияс).

цифры "1 714 090" заменить цифрами "1 946 217";
цифры "1 645 564" заменить цифрами "1 882 941";
в подпункте 2) пункта 11:
цифры "1 723 857" заменить цифрами "1 955 984";
в пункте 12:
цифры "394 004" заменить цифрами "412 454".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).