Есбол ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 15 ақпандағы № 8 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Индер ауданы Есбол ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 маусымдағы № 33 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 маусымда № 4421 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Индер аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 09-10/112 ұсынысы негізінде Есбол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есбол ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 15 ақпандағы № 8 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4341 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 21 ақпанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Сабиров

О признании утратившим силу решения акима Есболского сельского округа от 15 февраля 2019 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Есболского сельского округа Индерского района Атырауской области от 14 июня 2019 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 июня 2019 года № 4421
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Индерская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 29 апреля 2019 года № 09-10/112 аким Есболского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Есболского сельского округа от 15 февраля 2019 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4341, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 21 февраля 2019 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Сабиров