Мақат ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 8 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 мамырда № 4414 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 21.07.2021 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес Мақат ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақат аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан аумағында осы шешімнің қосымшасына сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Мақат ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 4 "Мақат ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3112 болып тіркелген, "Мақат тынысы" газетінде 2015 жылғы 05 наурызда жарияланған) және 2015 жылғы 05 қарашадағы № 21 "Аудан әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 4 "Мақат ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3341 болып тіркелген, "Мақат тынысы" газетінде 2015 жылғы 12 қарашада жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мақат ауданы әкімінің орынбасары Н. Ерғалиевке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Қарағаев
Мақат ауданы әкімінің 2019 жылғы "29" мамырдағы № 8 шешіміне қосымша
"№ 204 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, Н.Шағырова көшесі, 1а үй, "Муса Баймұханов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(71239)3-12-90.
Шекаралары: Мақат кенті, Е.Аманбердиев көшесінің № 1, 1а, 2, 2а, 3-14, 14а, 15-20, 22а, 23-31, 33, 34, 36, 36а, 37-44, 44а, 45, 47, 49, 50-52, 54-60, 62-66, 69, 69а, 70, 72-74, 76-78, 81-83, 85-87, 89, 91-93, 95-98, 100-102, 104-118, 119а, 120, 121, 123-127, 129, 130, 132-138, 141-143, 146, 148-150, 152, 155-158, 161, 163, 167-183, 186, 187, 189, 190, 192, 200, 202, 222, 223 үйлері; Б.Төлекбаев көшесінің №3, 4, 6-12, 21-27, 61, 75, 117, 150, 151, 153, 156, 169, 180, 182-188, 190-192, 194, 196-207, 207а, 208-225, 229-234, 239-241, 243-267, 270-272, 274, 275 үйлері; Ж.Жұмағалиева көшесінің № 10-15, 18, 23, 29, 31, 32, 40, 41, 45, 62, 69-71, 73, 77, 79, 84, 86, 88, 94, 95, 101, 102, 156, 196, 197, 200, 203, 205, 207, 211, 217, 218, 220-223, 225-228, 230-232, 234, 235, 238, 239, 243-251, 254, 256-258, 260, 261, 265-268, 270-273, 273а, 274, 275, 275а, 276-285, 285а, 286-321, 323-333, 340, 341, 351, 352, 355-357, 359-374, 376, 377, 382, 383, 385, 386 үйлері; Н.Шағырова көшесінің 2-қабатты № 18/1, 18/2 тұрғын үйлері; "Бейбітшілік" көшесінің № 1-8, 11, 13 үйлері; "Бастау" көшесінің № 5-8, 11 үйлері; "Самұрық" көшесінің (жаңа құрылыс) № 5, 11, 15, 19, 23, 25, 31 үйлері; "Қорған" көшесінің (жаңа құрылыс) № 19, 33 үйлері; "Шаңырақ" көшесінің (жаңа құрылыс) № 9, 19, 20, 21а, 22 үйлері; "Теміржолшылар" көшесінің № 4, 67-76 үйлері.
"№ 205 сайлау учаскесі"

Об образовании избирательных участков на территории Макатского района
Решение акима Макатского района Атырауской области от 29 мая 2019 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 мая 2019 года № 4414. Утратило силу решением акима Макатского района Атырауской области от 21 июля 2021 года № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Макатского района Атырауской области от 21.07.2021 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Макатского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Макатской районной территориальной избирательной комиссией образовать на территории района избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решения акима Макатского района от 25 февраля 2015 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Макатского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3112, опубликовано в газете "Макат тынысы" от 05 марта 2015 года) и от 05 ноября 2015 года № 21 "О внесении изменения и дополнения в решение акима района от 25 февраля 2015 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Макатского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3341, опубликовано в газете "Макат тынысы" от 12 ноября 2015 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Макатского района Ергалиева Н.М.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Карагаев
Приложение к решению акима Макатского района от "29" мая 2019 года № 8
"Избирательный участок № 204"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица Н.Шагирова, дом 1а, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Мусы Баймуханова". Тел: 8(71239)3-12-90.
Границы: поселок Макат, дома по улице Е.Аманбердиева № 1, 1а, 2, 2а, 3-14, 14а, 15-20, 22а, 23-31, 33, 34, 36, 36а, 37-44, 44а, 45, 47, 49, 50-52, 54-60, 62-66, 69, 69а, 70, 72-74, 76-78, 81-83, 85-87, 89, 91-93, 95-98, 100-102, 104-118, 119а, 120, 121, 123-127, 129, 130, 132-138, 141-143, 146, 148-150, 152, 155-158, 161, 163, 167-183, 186, 187, 189, 190, 192, 200, 202, 222, 223; дома по улице Б.Тулекбаева № 3, 4, 6-12, 21-27, 61, 75, 117, 150, 151, 153, 156, 169, 180, 182-188, 190-192, 194, 196-207, 207а, 208-225, 229-234, 239-241, 243-267, 270-272, 274, 275; дома по улице Ж.Жумагалиева № 10-15, 18, 23, 29, 31, 32, 40, 41, 45, 62, 69-71, 73, 77, 79, 84, 86, 88, 94, 95, 101, 102, 156, 196, 197, 200, 203, 205, 207, 211, 217, 218, 220-223, 225-228, 230-232, 234, 235, 238, 239, 243-251, 254, 256-258, 260, 261, 265-268, 270-273, 273а, 274, 275, 275а, 276-285, 285а, 286-321, 323-333, 340, 341, 351, 352, 355-357, 359-374, 376, 377, 382, 383, 385, 386; 2-этажные жилые дома по улице Н.Шагировой № 18/1, 18/2; дома по улице "Бейбітшілік" № 1-8, 11, 13; дома по улице "Бастау" № 5-8, 11; дома по улице "Самұрық" (новостройка) № 5, 11, 15, 19, 23, 25, 31; дома по улице "Қорған" (новостройка) № 19, 33; дома по улице "Шаңырақ" (новостройка) № 9, 19, 20, 21а, 22; дома по улице "Теміржолшылар" № 4, 67-76.
"Избирательный участок № 205"

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, Н.Шағырова көшесі, 45 үй, "Мақат аудандық білім беру бөлімінің жедел басқару құқығындағы "Нұрбөбек" бөбекжай – балабақша" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты. Тел: 8(71239)3-06-32.
Шекаралары: Мақат кенті, Н.Шағырова көшесінің № 1, 1а, 2-8, 10, 10/1, 12, 17, 22, 23 үйлері; С.Сәбетов көшесінің № 39, 42, 42а, 44, 46-48, 50, 51, 53-59, 61-67, 77, 121, 131, 132, 135/1, 135/3-135/6, 151 үйлері; Е.Тауманов көшесінің № 20, 69, 72, 74-76, 91, 93, 128 үйлері; Телішевтер көшесінің № 1-3, 5, 10, 11, 16б, 25, 36, 36а, 37, 62, 73, 75, 77-80, 80а, 81-90, 92-94, 94а, 96, 96а, 97-109, 111, 111а, 112, 112а, 113-115, 120, 127, 130, 131-138, 140, 160, 162, 163, 165 үйлері; "Парасат" бөлімшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7-11, 11а, 12-17, 18/3-18/5, 19-21, 21а, 22-24, 24а, 25, 25а, 26-30, 32-46, 48-52, 55, 58, 60, 63, 65, 68-71, 73-75, 80, 81, 108, 109, 113-122, 124-129, 133-134, 136, 140-142, 144, 148-153, 156, 161, 167, 168 үйлері.
"№ 206 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, "Алаш" ықшам ауданы, 13а үй, "Мақат аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мақат балалар – жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(71239)3-20-63.
Шекаралары: Мақат кенті, С.Мұқашев көшесінің 4-қабатты № 80/1, 80/2, 80/5, 80/7, 80/8, 32/1, 32/2 тұрғын үйлері; 2-қабатты № 18/6 тұрғын үйі; 2-қабатты №1-4, 6, 7, 8/1 тұрғын үйлері және жаңа № 12/1, 12/2 тұрғын үйлері; 5-қабатты 35 тұрғын үйі және №1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 6а, 7а, 9-11, 13-15, 17, 18/6, 19-23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26-32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34а, 35-40, 42-51, 55-59, 62, 64, 66, 70, 75, 78, 79, 80/1-80/3, 80/5, 80/7, 80/8, 83, 84, 88, 105, 106, 120 үйлері; "Алаш" ықшам ауданының № 1-4, 6-13, 13а, 14-16, 18, 20, 21-23, 27, 28, 30, 32-35, 86, 94, 96, 97, 100, 101, 103-107, 123 үйлері; А.Жұмашева көшесінің 3-қабатты 68 пәтерлік жаңа үйі; Қ.Сәтпаев көшесінің 2-қабатты № 100/1-100/4, 2, 2а, 3а, 4, 8/1, 14-18 үйлері.
"№ 207 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, С.Әлиев көшесі 1 үй, "Х.Санбаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(71239)3-02-54.
Шекаралары: С.Әлиев көшесінің 4-қабатты № 80/3, 80/4, 80/6, 90/1, 89/1 тұрғын үйлері; 2-қабатты № 18/1, 18/2 тұрғын үйлері; "Болашақ" ықшам ауданының №1-6 үйлері; 16 пәтерлік КПД-5 тұрғын үйі; №1-5, 7, 9-11, 11а, 12, 15-17, 17а, 18, 18а, 19-23, 25, 26, 29, 31-33, 36-38, 40, 42, 45-48, 60, 65, 76, 77, 79, 89, 94, 102, 103 үйлері; А.Жұмашева көшесінің № 1-5, 5а, 6-8, 10-12, 14, 16, 18, 26, 27, 30, 33-35, 38-40, 42, 43, 45-52, 71, 74, 76-78, 81 үйлері; "Егемен" бөлімшесінің № 2-5, 5/1, 5/2, 7/1-7/3, 8-13, 15-17, 21, 22, 25, 27, 30-32, 35, 36, 40-44, 44а, 45-63, 63а, 64-68, 68а, 69-83, 85-88, 92, 93, 98, 101, 114, 120, 125, 127, 128 үйлері.
"№ 208 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, С.Бекжанов көшесі, 222 үй, "№ 2 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(71239)3-14-82.

Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица Н.Шагирова, дом 45, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли – детский сад "Нұрбөбек" на праве оперативного управления Макатского районного отдела образования". Тел: 8(71239)3-06-32.
Границы: поселок Макат, дома по улице Н.Шагирова № 1, 1а, 2-8, 10, 10/1, 12, 17, 22, 23; дома по улице С.Сәбетова № 39, 42, 42а, 44, 46-48, 50, 51, 53-59, 61-67, 77, 121, 131, 132, 135/1, 135/3-135/6, 151; дома по улице Е.Тауманова № 20, 69, 72, 74-76, 91, 93, 128; дома по улице Телешевых № 1-3, 5, 10, 11, 16б, 25, 36, 36а, 37, 62, 73, 75, 77-80, 80а, 81-90, 92-94, 94а, 96, 96а, 97-109, 111, 111а, 112, 112а, 113-115, 120, 127, 130, 131-138, 140, 160, 162, 163, 165; дома участка "Парасат" № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7-11, 11а, 12-17, 18/3-18/5, 19-21, 21а, 22-24, 24а, 25, 25а, 26-30, 32-46, 48-52, 55, 58, 60, 63, 65, 68-71, 73-75, 80, 81, 108, 109, 113-122, 124-129, 133-134, 136, 140-142, 144, 148-153, 156, 161, 167, 168.
"Избирательный участок № 206"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, микрорайон "Алаш", дом 13а, здание коммунального государственного учреждения "Макатская детско-юношеская спортивная школа Макатского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта". Тел: 8(71239)3-20-63.
Границы: поселок Макат, 4-этажные жилые дома по улице С.Мукашева № 80/1, 80/2, 80/5, 80/7, 80/8, 32/1, 32/2; 2-этажный жилой дом № 18/6; 2-этажные жилые дома № 1-4, 6, 7, 8/1 и новые жилые дома № 12/1, 12/2; 5-этажныи жилой дом 35 и дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 6а, 7а, 9-11, 13-15, 17, 18/6, 19-23, 23а, 24, 24а , 25, 25а, 26-32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34а, 35-40, 42-51, 55-59, 62, 64, 66, 70, 75, 78, 79, 80/1-80/3, 80/5, 80/7, 80/8, 83, 84, 88, 105, 106, 120; дома микрорайона "Алаш" № 1-4, 6-13, 13а, 14-16, 18, 20, 21-23, 27, 28, 30, 32-35, 86, 94, 96, 97, 100, 101, 103-107, 123; 3-этажный 68 квартирный новый дом по улице А.Жумашевой; дома по улице К.Сатпаева 2-этажный № 100/1-100/4, 2, 2а, 3а, 4, 8/1, 14-18.
"Избирательный участок № 207"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица С.Алиева, дом 1, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Х.Санбаева". Тел: 8(71239)3-02-54.
Границы: 4-этажные жилые дома по улице С.Алиева № 80/3, 80/4, 80/6, 90/1, 89/1; 2-этажные жилые дома № 18/1, 18/2; дома микрорайона "Болашақ" № 1-6; 16 квартирный жилой дом КПД-5; дома № 1-5, 7, 9-11, 11а, 12, 15-17, 17а, 18, 18а, 19-23, 25, 26, 29, 31-33, 36-38, 40, 42, 45-48, 60, 65, 76, 77, 79, 89, 94, 102, 103; дома по улице А.Жумашева № 1-5, 5а, 6-8, 10-12, 14, 16, 18, 26, 27, 30, 33-35, 38-40, 42, 43, 45-52, 71, 74, 76-78, 81; дома участка "Егемен" № 2-5, 5/1, 5/2, 7/1-7/3, 8-13, 15-17, 21, 22, 25, 27, 30-32, 35, 36, 40-44, 44а, 45-63, 63а, 64-68, 68а, 69-83, 85-88, 92, 93, 98, 101, 114, 120, 125, 127, 128.
"Избирательный участок № 208"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица С.Бекжанова, дом 222, здание государственного учреждения "Начальная школа №2". Тел: 8(71239)3-14-84.

Шекаралары: "Мұнайшы газеті" көшесінің № 2-4, 9, 10, 16, 17, 20, 22, 27, 30, 32, 34а, 35-41, 43, 47, 48, 50, 52, 54-57, 59, 60, 61, 63, 64, 66-70, 72, 72а, 73-76, 76а, 77-83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 87, 89-91, 91а, 92, 92а, 93-98, 100, 102, 103, 106, 108, 112, 115-118, 122, 124, 126, 127, 128, 128а, 129, 132, 134, 135-137, 139-142, 142а, 143, 144, 146, 154, 164, 238, 400 үйлері; 2-қабатты № 12/1-12/3 тұрғын үйлері; 3-қабатты № 18/1, 18/2 тұрғын үйлері; "Бостандық" бөлімшесінің № 1, 1а, 2, 4-8, 10-16, 18-21, 21а, 22-24, 24а, 25-29, 29а, 30, 30а, 31-33, 33а, 34, 34а, 35-38, 40, 42-46, 46а, 49, 50, 50б, 51-55, 55а, 56-62, 64, 64а, 65а, 66-73, 74, 76, 79, 80, 98, 100, 101, 104, 105, 105а, 107, 109-114, 123, 125, 127, 128, 130-134, 142, 150, 162, 200-204, 210, 211, 213, 215, 217, 219, 220, 223-225, 229, 235, 288, 293 үйлері; "Сарыарқа" көшесінің № 1, 18-20 үйлері; "Ынтымақ" көшесінің № 1-19, 21-27 үйлері.
"№ 209 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Бәйгетөбе ауылдық округі, № 207 үй, "Мақат аудандық білім беру бөлімінің Бәйгетөбе мектеп-бөбекжай кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(71239)3-22-36.
Шекаралары: Бәйгетөбе ауылының № 1/3, 1/4, 3, 3/1-3/4, 4, 4/1-4/4, 5/1-5/4, 6-10, 12-21, 23-32, 34, 38 ,39, 41, 42а, 43, 45- 61, 63-65, 67-69, 74-78, 80, 81, 83-85, 85/1, 87, 92, 93, 95-100, 100а, 101, 102, 102а, 103, 104, 107, 111, 113, 114а, 115-141, 141а, 142, 142а, 143-146, 146а, 147-150, 150а, 151-156, 156а, 157-168, 170-185, 196, 197, 199, 200-202, 204, 205, 208, 209, 211 үйлері; "Мұнай айдаушылар" ықшам ауданының № 1/1-1/4, 2/1-2/4, 3/1-3/6, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 11-14, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1-17/3, 18-23, 25, 30, 32 үйлері; №402 жол айрығының №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 40, 41, 44-50, 50/1, 50/2, 51/1, 52/1, 52/2, 53, 54, 65 үйлері; №472 жол айрығының №1-3 үйлері; №414 жол айрығының №1-3 үйлері; Ескене ауылының №1, 1а, 3-5, 7-9, 9а, 10, 11, 11а, 12-17, 19-26, 26а, 27-30, 30а, 31-34, 34/1, 34/2, 35-38, 40-42, 44-47, 49, 53, 57 үйлері; №469 жол айрығының №2, 2/1, 2/2, 4-6, 8, 9, 52, 54 үйлері; №377 жол айрығының №1, 4-9 үйлері; №441 жол айрығының №2, 2/1, 2/2, 7, 7а, 9 үйлері.
"№ 210 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор кенті, Х.Аухатова көшесі, 85 үй, "Ораз Сарғұнанов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(71235)2-41-23.

Границы: дома по улице "Мұнайшы газеті" № 2-4, 9, 10, 16, 17, 20, 22, 27, 30, 32, 34а, 35-41, 43, 47, 48, 50, 52, 54-57, 59, 60, 61, 63, 64, 66-70, 72, 72а, 73-76, 76а, 77-83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 87, 89-91, 91а, 92, 92а, 93-98, 100, 102, 103, 106, 108, 112, 115-118, 122, 124, 126, 127, 128, 128а, 129, 132, 134, 135-137, 139-142, 142а, 143,144, 146, 154, 164, 238, 400; 2-этажные жилые дома № 12/1-12/3; 3-этажные жилые дома №18/1, 18/2; дома отделения "Бостандық" № 1, 1а, 2, 4-8, 10-16, 18-21, 21а, 22-24, 24а, 25-29, 29а, 30, 30а, 31-33, 33а, 34, 34а, 35-38, 40, 42-46, 46а, 49, 50, 50б, 51-55, 55а, 56-62, 64, 64а, 65а, 66-73, 74, 76, 79, 80, 98, 100, 101, 104, 105, 105а, 107, 109-114, 123, 125, 127, 128, 130-134, 142, 150, 162, 200-204, 210, 211, 213, 215, 217, 219, 220, 223-225, 229, 235, 288, 293; дома по улице "Сарыарқа" №1, 18-20; дома по улице "Ынтымақ" № 1-19, 21-27.
"Избирательный участок № 209"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, сельский округ Байгетобе, дом 207, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-ясли сад Байгетобе Макатского районного отдела образования". Тел: 8(71239)3-22-36.
Границы: дома села Байгетобе № 1/3, 1/4, 3, 3/1-3/4, 4, 4/1-4/4, 5/1-5/4, 6-10, 12-21, 23-32, 34, 38, 39, 41, 42а, 43, 45-61, 63-65, 67-69, 74-78, 80, 81, 83-85, 85/1, 87, 92, 93, 95-100, 100а, 101, 102, 102а, 103, 104, 107, 111, 113, 114а, 115-141, 141а, 142, 142а, 143-146, 146а, 147-150, 150а, 151-156, 156а, 157-168, 170-185, 196, 197, 199, 200-202, 204, 205, 208, 209, 211; дома микрорайона "Нефтепровод" №1/1-1/4, 2/1-2/4, 3/1-3/6, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 11-14, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1-17/3, 18-23, 25, 30, 32; дома разъезда №402 №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1,4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2 ,15, 16, 40, 41, 44-50, 50/1, 50/2, 51/1, 52/1, 52/2, 53, 54, 65; дома разъезда №472 №1-3; дома разъезда №414 №1-3; дома села Ескене № 1, 1а, 3-5, 7-9, 9а, 10, 11, 11а, 12-17, 19-26, 26а, 27-30, 30а, 31-34, 34/1, 34/2, 35-38, 40-42, 44-47, 49, 53, 57; дома разъезда № 469 №2, 2/1, 2/2, 4-6, 8, 9, 52, 54; дома разъезда № 377 № 1, 4-9; дома разъезда № 441 №2, 2/1, 2/2, 7, 7а, 9;
"Избирательный участок № 210"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица Х.Аухатова, дом 85, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Ораза Саргунанова". Тел: 8(71235)2-41-23.

Шекаралары: Доссор кенті, "Мұнайшылар" ықшам ауданының Х.Аухатов, Қ.Сағытжанов көшелерінің № 1-10, 10а, 11-67, 84-92, 100-102, 110-118, 121-123, 126, 129-132, 134, 135, 140-145, 151, 153-155, 160, 163, 164, 182-185, 199, 205, 208-210 үйлері; Т.Текеев көшесінің № 93-99, 106-109, 124-127 үйлері; Р.Төлешқалиев көшесінің №1-4, 6, 8, 11-16, 18-20, 22, 22а, 23, 25, 26, 29-39, 41,42, 47-49, 56, 57, 65, 68, 70, 73, 77, 81, 83, 84, 86-89, 91-97, 99-106, 110, 117, 119-125, 127-133, 135, 136, 138-146, 146а, 147-149, 150-157, 159, 163, 168, 170, 170а, 180, 181, 186-198, 198а, 199-205, 207-211, 221, 222, 224 үйлері.
"№ 211 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор кенті, Ж.Мұқтанов көшесі, 11 үй, "Мақат аудандық білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай Құнанбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(71235)2-42-18.
Шекаралары: Доссор кенті, "Зауыт" ықшам ауданының Ш.Исанов көшесінің № 3, 4, 10, 14, 15, 20, 22, 23, 30, 31, 43, 44, 46, 47, 50, 51, 51а, 62а, 65-67, 75, 77, 80, 86, 86а, 91, 107, 109, 113-117, 120, 122, 123, 125, 128, 130-132, 132а, 137-139, 139а, 141-144, 146-148, 152, 153, 155, 158, 163-168, 170-172, 172а, 173, 173а, 174, 174а, 175, 175а, 176, 176а, 177-182, 188-190, 100а, 191-193, 213 үйлері; "Бірлік" ықшам ауданының №1-28 үйлері; "Ынтымақ" ықшам ауданының № 3-5, 11-13, 16, 16-1, 16-2, 21, 27, 30, 38, 39, 44-47, 49-52, 54, 58, 77, 78а, 79, 81, 83, 84, 86-90, 92, 93, 95-99, 102-117, 120, 121, 124, 125, 151, 212 үйлері; "Теміржолшы" ықшам ауданының А.Нұрсейітов көшесінің №1-11 үйлері.
"№ 212 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор кенті, Ғ.Сүлейменова көшесі, 39 үй, "Мақат аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Доссор мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Тел: 8(71235)2-23-80.
Шекаралары: Доссор кенті, 3 ауылының № 1-4, 6-10, 13-15, 15а, 16-19, 21-25, 28, 29, 31, 33-35, 37, 44, 48, 50, 51, 54, 55, 57, 59-61, 63, 63а, 64-66, 68, 69, 71, 73, 74, 81, 86, 88, 89, 91, 93, 95-100, 103, 105, 106, 110-113, 116, 118, 137, 138, 143, 144, 144а, 150, 153, 160, 165, 166, 167, 170-172, 175, 180, 185, 188, 189, 193, 194, 198 үйлері; "Орталық" ықшам ауданының Б.Аймағанбетов, М.Өтемісұлы, Х.Исаков көшелерінің № 1-16, 18, 19, 21-29, 29а, 30-47, 51-65, 65а, 66, 67, 67а, 68-70, 72-89, 91, 92, 92а, 93, 93а, 94, 96, 97, 101, 105-109, 113, 117, 120, 122-129, 131, 131а, 133-148, 150, 150а, 152-158, 166, 167, 169, 171, 173, 174, 176, 178, 185, 186, 186а, 187, 216, 218-221, 241, 251 үйлері; "Құрылысшылар" ықшам ауданының С.Телемгенов, Б.Даулетбаев, Қ.Сеитов көшелерінің № 1-13, 13а, 15-23, 23а, 24-29, 29а, 30-32, 32а, 33-40, 40а, 41-46, 48-81, 81а, 82, 82а, 83-96, 100, 128, 128а, 162, 163 үйлері.
"№ 213 сайлау учаскесі"

Границы: поселок Доссор, дома микрорайона "Мұнайшылар" по улицам Х.Аухатова, К.Сагытжанова № 1-10, 10а, 11-67, 84-92, 100-102, 110-118, 121-123, 126, 129-132, 134, 135, 140-145, 151, 153-155, 160, 163, 164, 182-185, 199, 205, 208-210; дома по улице Т.Текеева № 93-99, 106-109, 124-127; дома по улице Р.Тулешкалиева № 1-4, 6, 8, 11-16, 18-20, 22, 22а, 23, 25, 26, 29-39, 41,42, 47-49, 56, 57, 65, 68, 70, 73, 77, 81, 83, 84, 86-89, 91-97, 99-106, 110, 117, 119-125, 127-133, 135, 136, 138-146, 146а, 147-149, 150-157, 159, 163, 168, 170, 170а, 180, 181, 186-198, 198а, 199-205, 207-211, 221, 222, 224.
"Избирательный участок № 211"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица Ж.Муктанова, дом 11, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абая Кунанбаева" государственного учреждения "Отдела образования Макатского района". Тел: 8(71235)2-42-18.
Границы: поселок Доссор, дома микрорайона "Завод" по улице Ш.Исанова № 3, 4, 10, 14, 15, 20, 22, 23, 30, 31, 43, 44, 46, 47, 50, 51, 51а, 62а, 65-67, 75, 77, 80, 86, 86а, 91, 107, 109, 113-117, 120, 122, 123, 125, 128, 130-132, 132а, 137-139, 139а, 141-144, 146-148, 152, 153, 155, 158, 163-168, 170-172, 172а, 173, 173а, 174, 174а, 175, 175а, 176, 176а, 177-182, 188-190, 100а, 191-193, 213; дома микрорайона "Бірлік" № 1-28; дома микрорайона "Ынтымақ" № 3-5, 11-13, 16, 16-1, 16-2, 21, 27, 30, 38, 39, 44-47, 49-52, 54, 58, 77, 78а, 79, 81, 83, 84, 86-90, 92, 93, 95-99, 102-117, 120, 121, 124, 125, 151, 212; дома микрорайона "Железнодорожник" по улице А.Нурсеитова № 1-11.
"Избирательный участок № 212"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица Г.Сулейменова, дом 39, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Доссор отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Макатского района". Тел: 8(71235)2-23-80.
Границы: поселок Доссор, дома 3 аула № 1-4, 6-10, 13-15, 15а, 16-19, 21-25, 28, 29, 31, 33-35, 37, 44, 48, 50, 51, 54, 55, 57, 59-61, 63, 63а, 64-66, 68, 69, 71, 73, 74, 81, 86, 88, 89, 91, 93, 95-100, 103, 105, 106, 110-113, 116, 118, 137, 138, 143, 144, 144а, 150, 153, 160, 165, 166, 167,170-172, 175, 180, 185, 188, 189, 193, 194, 198; дома микрорайона "Центральный" по улицам Б.Аймаганбетова, М.Утемисулы, Х.Исакова № 1-16, 18, 19, 21-29, 29а, 30-47, 51-65, 65а, 66, 67, 67а, 68-70, 72-89, 91, 92, 92а, 93, 93а, 94, 96, 97, 101, 105-109, 113, 117, 120, 122-129, 131, 131а, 133-148, 150, 150а, 152-158, 166, 167, 169, 171, 173, 174, 176, 178, 185, 186, 186а, 187, 216, 218-221, 241, 251; дома микрорайона "Строительный" по улицам С.Телемгенова, Б.Даулетбаева, К.Сеитова № 1-13, 13а, 5-23, 23а, 24-29, 29а, 30-32, 32а, 33-40, 40а, 41-46, 48-81, 81а, 82, 82а, 83-96, 100, 128, 128а, 162, 163.
"Избирательный участок № 213"

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор кенті, Қ.Жандауов көшесі №5 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Мақат мұнай және газ технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8(71235)2-15-09.
Шекаралары: Доссор кенті, "Солтүстік" ықшам ауданының Ә.Мантаев көшесінің № 1, 3, 6, 9, 11, 13, 16 үйлері. Г.Құрманғалиев көшесінің № 6, 7, 11-14, 19, 21, 25-27, 27а, 28, 28а, 29, 33, 34, 36, 38, 40, 53, 61-63, 65-67, 69 үйлері; М.Шоқай, Қ.Сағырбаев көшелерінің № 1-64 үйлері; Ш.Еркешов көшесінің № 1-22, 15а, 18а, 19а, 20а, 21а, 55-61, 61а, 62-64, 66, 67 үйлері; Б.Аймағанбетов, Қ.Құдабаев, Қ.Кериков көшелерінің № 17, 18а, 22а, 48-50, 95, 97-100, 102-104, 111, 112, 114, 115, 119, 130, 159-165, 168, 169а, 175, 177, 178а, 179, 180, 201, 203-206, 214, 222, 224 үйлері; Қ.Жандауов, Ә.Мантаев көшелерінің № 19-31, 34-37, 37а, 38, 38а, 38б, 39-50, 50а, 51-53, 53а, 54, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 66а, 67-79, 85, 86, 149-153 үйлері; Қ.Жылқышиев көшесінің № 1-37 үйлері; Ә.Мантаев көшесінің 3 қабатты №193-196, 204 тұрғын үйлері.
"№ 214 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор кенті, Х.Исаков көшесі, 2 үй, "Бержан Қанатбаев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(71235)2-10-71.
Шекаралары: Доссор кенті, Батыс бөлімшесіндегі Н.Құсайынов көшесінің № 1-10, 13-19, 21, 23-25, 28, 29, 31, 33-37, 44, 48, 50, 51, 54, 55, 57, 59-66, 68, 69, 71, 73, 74, 81, 86, 88, 89, 95-100, 103, 105, 106, 110-113, 118, 119, 124, 137, 138, 143, 144, 150, 152, 153, 160, 165-167, 170-172, 175, 180, 185, 188, 189, 193, 194, 198-204 үйлері және 2-қабатты № 108, 109 тұрғын үйлері; М.Өтемісұлы көшесінің 2-қабатты № 113, 117, 120, 129, 134, 136, 139, 147, 171 үйлері.
"№ 236 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, С.Бекжанов көшесі, 82 үй, "Үміт" жатақханасы ғимараты. Тел: 8(71239)3-22-39.
Шекаралары: Мақат кенті, "Газшылар" ықшам ауданының 4-қабатты № 13а, 13б, 13в, 13г тұрғын үйлері; 3-қабатты № 13ж үйі; 2-қабатты № 13д, 13е үйлері; №16, 44 үйлері; Қ.Сәтпаев көшесінің 3-қабатты № 18/1, 18/5 үйлері; 2-қабатты № 18/2-18/4, 18/6 үйлері және №1а, 2-6, 8, 9, 9а, 10-13, 14, 16-18, 19, 19/1, 19/2, 20-30, 32-42, 45, 46, 49, 50, 53, 55-58, 61, 63-68, 70-72, 75, 76, 79-81, 83-85, 88-90, 94, 98, 115, 116, 121, 125, 128, 137 үйлері; С.Бекжанов көшесінің № 1а, 2, 3-10, 12-15, 18, 19, 25, 28, 30-33, 39а, 45, 47, 50, 51, 52, 54, 57, 60, 61, 77-83, 85, 87, 100, 101, 104, 105, 109, 110, 150, 152 үйлері; Ә.Жангелдин көшесінің № 1, 1а, 2-8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13-17, 17а, 17б, 18-35, 37, 39-42, 42а, 43-48, 50, 51-53, 55, 57-62, 67, 69, 71 үйлері; Л.Шахатов көшесінің № 1-3, 3а, 3б, 4-6, 6а, 7, 8, 10, 11, 11а, 12-16, 18, 20-24, 24а, 25-34, 36, 37, 41, 47, 48, 50-55, 57-61, 63, 65, 67, 68, 72, 73, 77, 78, 87, 88, 90, 90а, 91, 99, 103, 109, 111, 122 үйлері.

Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица К.Жандауова, дом 5, здание коммунального государственного казенного предприятия "Макатский технологический колледж нефти и газа" Управления образования Атырауской области". Тел: 8(71235)2-15-09.
Границы: поселок Доссор, дома микрорайона "Северный" по улице А.Мантаева № 1, 3, 6, 9,11,13,16; дома по улице Г.Курмангалиева № 6, 7, 11-14, 19, 21, 25-27, 27а, 28, 28а, 29, 33, 34, 36, 38, 40, 53, 61-63, 65-67, 69; дома по улицам М.Шокая, К.Сагырбаева № 1-64; дома по улице Ш.Еркешова № 1-22, 15а, 18а, 19а, 20а, 21а, 55-61, 61а, 62-64, 66, 67; дома по улицам Б.Аймаганбетова, К.Кудабаева, К.Керикова № 17,18а, 22а, 48-50, 95, 97-100, 102-104, 111, 112, 114, 115, 119, 130, 159-165, 168, 169а, 175, 177, 178а, 179, 180, 201, 203-206, 214, 222, 224; дома по улицам К.Жандауова, А.Мантаева № 19-31, 34-37, 37а, 38, 38а, 38б, 39-50, 50а, 51-53, 53а, 54, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 66а, 67-79, 85, 86, 149-153; дома по улице К.Жылкышиева № 1-37; 3-этажные жилые дома по улице А.Мантаева № 193-196, 204.
"Избирательный участок № 214"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица Х.Исакова, дом 2, здание государственного учреждения "Средняя школы имени Бержана Канатбаева". Тел: 8(71235)2-10-71.
Границы: поселок Доссор, дома Западного отделения по улице Н.Кусайынова № 1-10, 13-19, 21, 23-25, 28, 29, 31, 33-37, 44, 48, 50, 51, 54, 55, 57, 59-66, 68, 69, 71, 73, 74, 81, 86, 88, 89, 95-100, 103, 105, 106, 110-113, 118, 119, 124, 137, 138, 143, 144, 150, 152, 153, 160, 165-167, 170-172, 175, 180, 185, 188, 189, 193, 194, 198-204 и 2-этажные жилые дома № 108, 109; 2-этажные дома по улице М.Утемисулы № 113, 117, 120, 129, 134, 136, 139, 147, 171.
"Избирательный участок № 236"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица С.Бекжанова, дом № 82, здание общежития "Умит". Тел: 8(71239)3-22-39.
Границы: поселок Макат, 4-этажные жилые дома микрорайона "Газовиков" № 13а, 13б, 13в, 13г; 3-этажные дом № 13ж; 2-этажные дома № 13д, 13е; дома № 16, 44; 3-этажные дома по улице К.Сатпаева № 18/1, 18/5; 2-этажные дома № 18/2-18/4, 18/6 и дома № 1а, 2-6, 8, 9, 9а, 10-13, 14, 16-18, 19, 19/1, 19/2, 20-30, 32-42, 45, 46, 49, 50, 53, 55-58, 61, 63-68, 70-72, 75, 76, 79-81, 83-85, 88-90, 94, 98, 115, 116, 121, 125, 128, 137; дома по улице С.Бекжанова № 1а, 2, 3-10, 12-15, 18, 19, 25, 28, 30-33, 39а, 45, 47, 50, 51, 52, 54, 57, 60, 61, 77-83, 85, 87, 100, 101, 104, 105, 109, 110, 150, 152; дома по улице А.Жангелдина № 1, 1а, 2-8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13-17, 17а, 17б, 18-35, 37, 39-42, 42а, 43-48, 50, 51-53, 55, 57-62, 67, 69, 71; дома по улице Л.Шахатова № 1-3, 3а, 3б, 4-6, 6а, 7, 8, 10, 11, 11а, 12-16, 18, 20-24, 24а, 25-34, 36, 37, 41, 47, 48, 50-55, 57-61, 63, 65, 67, 68, 72, 73, 77, 78, 87, 88, 90, 90а, 91, 99, 103, 109, 111, 122.