Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 234-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 қазандағы № 318-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қазанда № 4499 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2019-2021 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХV сессиясының № 234-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4319 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"6 464 202" сандары "7 110 272" сандарымен ауыстырылсын;
"1 903 586" сандары "2 378 408" сандарымен ауыстырылсын;
"36 643" сандары "52 805" сандарымен ауыстырылсын;
"24 129" сандары "24 012" сандарымен ауыстырылсын;
"4 499 844" сандары "4 655 047" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 234-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 2 октября 2019 года № 318-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 октября 2019 года № 4499
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2019-2021 годы, Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХXХV сессии районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 234-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4319, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 464 202" заменить цифрами "7 110 272";
цифры "1 903 586" заменить цифрами "2 378 408";
цифры "36 643" заменить цифрами "52 805";
цифры "24 129" заменить цифрами "24 012";
цифры "4 499 844" заменить цифрами "4 644 047".
в подпункте 2):

"6 658 680" сандары "7 304 750" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХLVІ сессиясының төрағасы
А. Ищанов
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов

цифры "6 658 680" заменить цифрами "7 304 750".
2. Приложение № 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Кабдолов А).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной ХLVІ
сессии районного маслихата
Ищанов А.
Секретарь районного маслихата Исмагулов К.