2020-2022 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Байгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 343-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 4577 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 7 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2020-2022 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Байгетөбе ауылдық округінің бюджеттерінің жобасын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020–2022 жылдарға арналған Мақат кенттінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2020 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 490 518 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 463 253 мың теңге.
2) шығындар – 490 518 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 18.06.2020 № 436-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 23.10.2020 № 407-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 21.12.2020 № 444-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
2. 2020–2022 жылдарға арналған Доссор кенттінің бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2020 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 428 016 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 397 231 мың теңге.
2) шығындар – 428 016 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге.

О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2020-2022 годы
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 30 декабря 2019 года № 343-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 января 2020 года № 4577.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 7 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный районным акиматом проект бюджетов поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2020-2022 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Макат на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 490 518 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 39 250 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 463 253 тысяч тенге.
2) затраты – 490 518 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Макатского районного маслихата Атырауской области от 18.06.2020 № 436-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 23.10.2020 № 407-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 21.12.2020 № 444-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет поселка Доссор на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 428 016 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 397 231 тысяч тенге.
2) затраты – 428 016 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 18.06.2020 № 436-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 23.10.2020 № 407-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 21.12.2020 № 444-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
4. Аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінде 2020 жылға 547 634 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Макат кентіне – 318 303 мың теңге;

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 18.06.2020 № 436-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 23.10.2020 № 407-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 21.12.2020 № 444-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Предусмотреть на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из местного бюджета в сумме 547 634 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Макат – 318 303 тысяч тенге;

Доссор кентіне – 209 145 мың теңге;
Байгетөбе ауылдық округіне – 20 186 мың теңге көзделсін.
5. Алынып тасталды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 18.06.2020 № 436-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.

Поселок Доссор – 209 145 тысяч тенге;
Сельского округа Байгетобе – 20 186 тенге.
5. Исключен решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 18.06.2020 № 436-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (А. Кабдолов).