Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 383-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 405-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 сәуірде № 4387 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 383-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4333 санымен тіркелген, 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"412 085" сандары "462 589" сандарымен ауыстырылсын;
"376 820" сандары "427 324" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"412 085" сандары "471 768" сандарымен ауыстырылсын;
1–тармақтың 5) тармақшасында:
"0" саны "-9 179" сандарымен ауыстырылсын;
1–тармақтың 6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге" деген сөздер "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 179 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге" деген сөздер "бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 9 179 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтың 1) тармақшасында:
"73 779" сандары "85 705" сандарымен ауыстырылсын;
"70 579" сандары "82 505" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 2) тармақшасында:
"73 779" сандары "87 553" сандарымен ауыстырылсын;
2–тармақтың 5) тармақшасында:
"0" саны "-1 848" сандарымен ауыстырылсын;
2–тармақтың 6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге" деген сөздер "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 848 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге" деген сөздер "бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 848 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасында:
"78 596" сандары "88 930" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 10 января 2019 года № 383-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2019-2021 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 апреля 2019 года № 405-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 апреля 2019 года № 4387. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 10 января 2019 года № 383-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4333, опубликовано 28 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "412 085" заменить цифрами "462 589";
цифры "376 820" заменить цифрами "427 324";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "412 085" заменить цифрами "471 768";
в подпункте 5) пункта 1:
цифру "0" заменить цифрами "-9 179";
в подпункте 6) пункта 1:
слова "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге" заменить словами "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 179 тысяч тенге";
слова "используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге" заменить словами "используемые остатки бюджетных средств – 9 179 тысяч тенге";
в подпункте 1) пункта 2:
цифры "73 779" заменить цифрами "85 705";
цифры "70 579" заменить цифрами "82 505";
в подпункте 2) пункта 2:
цифры "73 779" заменить цифрами "87 553";
в подпункте 5) пункта 2:
цифру "0" заменить цифрами "-1 848";
в подпункте 6) пункта 2:
слова "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге" заменить словами "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 848 тысяч тенге";
слова "используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге" заменить словами "используемые остатки бюджетных средств – 1 848 тысяч тенге";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "78 596" заменить цифрами "88 930";

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХХІІ сессиясының төрағасы
Т. Исмагулов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной XXXХІІ
сессии районного маслихата
Т. Исмагулов
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов