Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 372-VІ "2019-2021 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қазандағы № 447-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қазанда № 4507 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудандық мәслихат депутаттарының ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 372-VІ "2019-2021 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4322 санымен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"15 809 696" сандары "16 186 951" сандарымен ауыстырылсын;
"2 675 137" сандары "2 667 654" сандарымен ауыстырылсын;
"25 838" сандары "30 845" сандарымен ауыстырылсын;
"23 800" сандары "24 049" сандарымен ауыстырылсын;
"13 084 921" сандары "13 464 403" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"15 955 746" сандары "16 333 001" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2019 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 954 909 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Құрманғазы ауылдық округіне 348 143 мың теңге;
Мақаш ауылдық округіне 59 625 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округіне 29 693 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округіне 60 996 мың теңге;
Нұржау ауылдық округіне 66 410 мың теңге;
Азғыр ауылдық округіне 54 087 мың теңге;
Дыңғызыл ауылдық округіне 43 293 мың теңге;
Жаңаталап ауылдық округіне 67 259 мың теңге;
Сүйіндік ауылдық округіне 82 641 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне 36 147 мың теңге;
Кудряшов ауылдық округіне 55 531 мың теңге;
Орлы ауылдық округіне 51 084 мың теңге".
7-тармақта:
"187 098" сандары "177 987" сандарымен ауыстырылсын;
"55 705" сандары "65 552" сандарымен ауыстырылсын;
"13 663" сандары "13 709" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 372-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10 октября 2019 года № 447-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 октября 2019 года № 4507
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением депутатов районного маслихата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 372-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4322, опубликовано 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "15 809 696" заменить цифрами "16 186 951";
цифры "2 675 137" заменить цифрами "2 667 654";
цифры "25 838" заменить цифрами "30 845";
цифры "23 800" заменить цифрами "24 049";
цифры "13 084 921" заменить цифрами "13 464 403";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "15 955 746" заменить цифрами "16 333 001";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"Установить на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 954 909 тысяч тенге, в том числе:
сельскому округу Құрманғазы 348 143 тысяч тенге;
Макашскому сельскому округу 59 625 тысяч тенге;
Аккольскому сельскому округу 29 693 тысяч тенге;
Енбекшинскому сельскому округу 60 996 тысяч тенге;
Нуржаускому сельскому округу 66 410 тысяч тенге;
Азгирскому сельскому округу 54 087 тысяч тенге;
Дынгызылскому сельскому округу 43 293 тысяч тенге;
сельскому округу Жаңаталап 67 259 тысяч тенге;
Суюндукскому сельскому округу 82 641 тысяч тенге;
Бирликскому сельскому округу 36 147 тысяч тенге;
Кудряшовскому сельскому округу 55 531 тысяч тенге;
Орлинскому сельскому округу 51 084 тысяч тенге".
в пункте 7:
цифры "187 098" заменить цифрами "177 987";
цифры "55 705" заменить цифрами "65 552";
цифры "13 663" заменить цифрами "13 709";

2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХLVIII сессия
төрағасының міндетін атқарушы,
аудандық мәслихат хатшысы
Б. Жүгінісов

2. Приложения 1, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Исполняющий обязанности
председателя внеочередной XLVIII
сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата
Б. Жугинисов