Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 383-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 480-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 4554 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудандық мәслихат депутаттарының ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 383-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4333 санымен тіркелген, 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақтың 1) тармақшасында:
"519 149" сандары "505 523" сандарымен ауыстырылсын;
"37 432" сандары "64 494" сандарымен ауыстырылсын;
"481 252" сандары "440 564" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 2) тармақшасында:
"528 328" сандары "514 702" сандарымен ауыстырылсын;
2 - тармақтың 1) тармақшасында:
"95 918" сандары "96 501" сандарымен ауыстырылсын;
"92 718" сандары "93 301" сандарымен ауыстырылсын;
2 - тармақтың 2) тармақшасында:
"97 766" сандары "98 349" сандарымен ауыстырылсын;
3 - тармақтың 1) тармақшасында:
"97 180" сандары "97 324" сандарымен ауыстырылсын;
"2 578" сандары "2 465" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "100" сандарымен ауыстырылсын;
"94 602" сандары "94 759" сандарымен ауыстырылсын;
3 - тармақтың 2) тармақшасында:
"99 818" сандары "99 962" сандарымен ауыстырылсын;
4 - тармақтың 1) тармақшасында:
"80 812" сандары "80 387" сандарымен ауыстырылсын;
"3 320" сандары "3 307" сандарымен ауыстырылсын;
"76 922" сандары "76 510" сандарымен ауыстырылсын;
4 - тармақтың 2) тармақшасында:
"81 772" сандары "81 347" сандарымен ауыстырылсын;
5 - тармақтың 1) тармақшасында:
"90 916" сандары "90 028" сандарымен ауыстырылсын;
"2 300" сандары "1 412" сандарымен ауыстырылсын;
5 - тармақтың 2) тармақшасында:
"92 956" сандары "92 068" сандарымен ауыстырылсын;
6 - тармақтың 1) тармақшасында:
"87 188" сандары "86 252" сандарымен ауыстырылсын;
"2 254" сандары "1 318" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 10 января 2019 года № 383-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2019-2021 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24 декабря 2019 года № 480-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 декабря 2019 года № 4554. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением депутатов районного маслихата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 10 января 2019 года № 383-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4333, опубликовано 28 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "519 149" заменить цифрами "505 523";
цифры "37 432" заменить цифрами "64 494";
цифры "481 252" заменить цифрами "440 564";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "528 328" заменить цифрами "514 702";
в подпункте 1) пункта 2:
цифры "95 918" заменить цифрами "96 501";
цифры "92 718" заменить цифрами "93 301";
в подпункте 2) пункта 2:
цифры "97 766" заменить цифрами "98 349";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "97 180" заменить цифрами "97 324";
цифры "2 578" заменить цифрами "2 465";
цифру "0" заменить цифрами "100";
цифры "94 602" заменить цифрами "94 759";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "99 818" заменить цифрами "99 962";
в подпункте 1) пункта 4:
цифры "80 812" заменить цифрами "80 387";
цифры "3 320" заменить цифрами "3 307";
цифры "76 922" заменить цифрами "76 510";
в подпункте 2) пункта 4:
цифры "81 772" заменить цифрами "81 347";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "90 916" заменить цифрами "90 028";
цифры "2 300" заменить цифрами "1 412";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "92 956" заменить цифрами "92 068";
в подпункте 1) пункта 6:
цифры "87 188" заменить цифрами "86 252";
цифры "2 254" заменить цифрами "1 318";

"131 433" сандары "129 661" сандарымен ауыстырылсын;
12 - тармақтың 2) тармақшасында:
"137 633" сандары "135 546" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.

цифры "131 433" заменить цифрами "129 661";
в подпункте 2) пункта 12:
цифры "137 633" заменить цифрами "135 546";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 480-VI шешіміне 13 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 383-VI шешіміне 37 қосымша
2019 жылға ауылдық округтер әкімдері аппараты арқылы бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру көлемдері
Бағдарламалардың коды
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ауылдық округтердің атауы
Ақкөл
Азғыр
Бірлік
Құрманғазы
Дыңғызыл
Еңбекші
Орлы
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

Приложение 13 к решению районного маслихата № 480-VІ от 24 декабря 2019 года
Приложение 37 к решению районного маслихата № 383-VІ от 10 января 2019 года
ОбъҰмы финансирования бюджетных программ через аппараты акимов сельских округов на 2019 год
Коды программ
Наименование сельских округов
Наименование бюджетных программ
Акколь
Азгир
Бирлик
Құрман ғазы
Дынгызыл
Енбекши
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа