Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 37/376-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 сәуірде № 4966 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4843-нөмірмен тіркелген, 2018 жылғы 29 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 566 185 240 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 16 581 469 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 085 937 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 546 502 834 мың теңге;
2) шығындар – 563 650 089 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 11 411 144 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 261 566 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 850 422 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 856 094 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 856 094 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 11 732 087 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 11 732 087 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы жетінші, сегізінші мен тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы;
облыстық бюджеттен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы уәкілетті органдардың аумақтық органы;
облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы бойынша.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 5 апреля 2019 года № 37/376-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 апреля 2019 года № 4966. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4843, опубликовано 29 декабря 2018 года в газете "Южный Казахстан" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 января 2019 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Туркестанской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 566 185 240 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 581 469 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 085 937 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 546 502 834 тысяч тенге;
2) затраты – 563 650 089 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 411 144 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 261 566 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 850 422 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 856 094 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 856 094 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 11 732 087 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 11 732 087 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"на изъятие земельных участков для государственных нужд.";
пункт 5 дополнить седьмым, восьмым и девятым абзацами следующего содержания:
"управлению природных ресурсов и регулирования природопользования области;
территориальному органу уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, гражданской обороны, финансируемому из областного бюджета;
управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области.";
пункт 6 дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020".";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
тұрғын үй жобалауға және салуға;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.
Көрсетілген кредиттерді аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облыстық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Әбішов
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Балабиев

"8. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрено кредитование районных (городов областного значения) бюджетов:
на проектирование и (или) строительство жилья;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение кредитования районным (городов областного значения) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
областного маслихата Н. Абишов
Секретарь областного маслихата К. Балабиев
Приложение 1 к решению
Туркестанского
областного маслихата

752 629
002
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары
400 158
004
Облыс ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
31 755
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
320 716
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11 138 491
1
Құқық қорғау қызметi
10 257 552
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 481 732
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 242 337
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 525
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 236 870
271
Облыстың құрылыс басқармасы
775 820
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
745 046
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
30 774
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
880 939
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
880 939
001
Жергілікті деңгейде отбасы институтын күшейту, гендерлік теңдік, әйелдердің, балалар мен жастардың құқығы мен заңнамалық мүдделерін қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
364 281
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
295 212
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
221 446
04
Бiлiм беру
74 216 922
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1 936 457
261
Облыстың білім басқармасы
1 936 457
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 936 457
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
50 978 924
261
Облыстың білім басқармасы
26 901 084
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 166 238
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 825 382
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 771
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 422 825
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

752 629
002
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
400 158
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
31 755
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
320 716
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11 138 491
1
Правоохранительная деятельность
10 257 552
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 481 732
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
7 242 337
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 525
006
Капитальные расходы государственного органа
2 236 870
271
Управление строительства области
775 820
003
Развитие объектов органов внутренних дел
745 046
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
30 774
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
880 939
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
880 939
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере укрепления института семьи, гендерного равенства, защиты прав и законных интересов женщин, детей и молодежи
364 281
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
295 212
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
221 446
04
Образование
74 216 922
1
Дошкольное воспитание и обучение
1 936 457
261
Управление образования области
1 936 457
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 936 457
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
50 978 924
261
Управление образования области
26 901 084
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 166 238
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 825 382
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
286 771
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
1 422 825
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования

605 985
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
274 817
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
864 720
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
504 897
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 578 200
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
238 301
271
Облыстың құрылыс басқармасы
162 632
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
162 632
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
555 956
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
483 010
016
Тәрбиелейтін мекемелердегі балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғауды қамтамсыз ету
72 946
2
Әлеуметтiк көмек
1 373 757
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 373 757
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 373 757
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 668 010
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 528 776
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
223 993
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 250
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
109 800
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 786 473
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
23 791
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

605 985
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
274 817
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
864 720
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
504 897
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
7 578 200
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
238 301
271
Управление строительства области
162 632
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
162 632
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
555 956
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
483 010
016
Обеспечение защиты прав и интересов детей, находящихся в воспитательных учреждениях
72 946
2
Социальная помощь
1 373 757
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 373 757
003
Социальная поддержка инвалидов
1 373 757
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 668 010
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 528 776
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
223 993
007
Капитальные расходы государственного органа
6 250
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
109 800
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 786 473
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
23 791
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

105 872
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
12 192 540
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
12 192 540
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
12 192 540
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
37 146 977
1
Ауыл шаруашылығы
31 664 129
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
31 394 129
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
322 915
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
706 125
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 900
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
43 314
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
291 155
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
250 951
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 490 172
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
40 866
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
84 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
390 667
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
432 462
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
30 938
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 300 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
9 170 492
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
93 750
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау

105 872
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
12 192 540
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
12 192 540
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
12 192 540
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
37 146 977
1
Сельское хозяйство
31 664 129
255
Управление сельского хозяйства области
31 394 129
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
322 915
002
Поддержка семеноводства
706 125
003
Капитальные расходы государственного органа
6 900
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
43 314
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
291 155
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
250 951
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 490 172
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
40 866
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
84 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
390 667
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
432 462
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
30 938
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 300 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
9 170 492
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
93 750
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства

80 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
335 868
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
357 409
024
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
288 752
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
68 657
9
Басқалар
9 151 579
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
25 500
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
25 500
257
Облыстың қаржы басқармасы
7 147 126
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
330 000
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 817 126
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
587 382
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
460 382
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
127 000
261
Облыстың білім басқармасы
94 500
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
94 500
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
198 658
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
181 122
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
17 536
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 008 413
078
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
963 413
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
45 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
90 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

80 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
335 868
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
357 409
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
288 752
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
68 657
9
Прочие
9 151 579
253
Управление здравоохранения области
25 500
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
25 500
257
Управление финансов области
7 147 126
012
Резерв местного исполнительного органа области
330 000
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
6 817 126
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
587 382
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
460 382
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
127 000
261
Управление образования области
94 500
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
94 500
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
198 658
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
181 122
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
17 536
271
Управление строительства области
1 008 413
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
963 413
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
45 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
90 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

496 807
271
Управление строительства области
1 400 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 400 000
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
752 028
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
752 028
2
Әлеуметтiк көмек
1 269 168
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 269 168
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 269 168
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
230 693
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
143 442
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 548
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
20 894
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
23 278
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
23 278
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
63 973
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 973
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
32 672 320
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11 271 467
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 171 467
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 085 980
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 085 487
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
100 000
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000
2
Коммуналдық шаруашылық
21 400 853
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
21 400 853
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 938
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 938 195
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 405 099
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

496 807
271
Управление строительства области
1 400 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 400 000
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
752 028
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
752 028
2
Социальная помощь
1 269 168
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 269 168
003
Социальная поддержка инвалидов
1 269 168
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
230 693
256
Управление координации занятости и социальных программ области
143 442
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
122 548
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
20 894
263
Управление внутренней политики области
23 278
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
23 278
270
Управление по инспекции труда области
63 973
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
63 973
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
32 672 320
1
Жилищное хозяйство
11 271 467
271
Управление строительства области
11 171 467
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
8 085 980
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 085 487
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
100 000
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
100 000
2
Коммунальное хозяйство
21 400 853
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
21 400 853
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
93 938
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
6 938 195
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
10 405 099
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

853 987
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
52 115
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
52 115
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
52 115
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
349 117
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
349 117
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149 317
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
72 060
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
49 740
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
78 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 641 472
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 092 194
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 228 872
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
600 727
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
270 219
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
855 470
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
502 456
271
Управление строительства области
2 100 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 100 000
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
763 322
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
763 322
2
Әлеуметтiк көмек
1 313 589
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 313 589
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 313 589
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
235 689
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
144 156
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

853 987
5
Другие виды медицинской помощи
52 115
253
Управление здравоохранения области
52 115
029
Областные базы специального медицинского снабжения
52 115
9
Прочие услуги в области здравоохранения
349 117
253
Управление здравоохранения области
349 117
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
149 317
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
72 060
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
49 740
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
78 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 641 472
1
Социальное обеспечение
5 092 194
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 228 872
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
600 727
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
270 219
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
855 470
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
502 456
271
Управление строительства области
2 100 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 100 000
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
763 322
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
763 322
2
Социальная помощь
1 313 589
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 313 589
003
Социальная поддержка инвалидов
1 313 589
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
235 689
256
Управление координации занятости и социальных программ области
144 156
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения