Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 1 тамыздағы № 207 "Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 12 тамыздағы № 170 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 14 тамызда № 5165 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 7-тармағына сәйкес Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 1 тамыздағы № 207 "Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4193 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылы 28 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынандай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының атауындағы, 1 тармағындағы және қосымшасындағы "Оңтүстік Қазақстан" деген сөздер "Түркістан" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының "Түркістан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі" деген қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары К.Қ.Айтмұхаметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө. Шөкеев
Қ.Қ. Айтмұхаметов
М.Н. Отарбаев
Ә.Е. Тұрғымбеков
Е.Ә. Садыр
Ж.Е. Аманбаев
М.И. Мырзалиев
А.Б. Тасыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі Автомобиль
жолдары комитетінің төрағасы
_______________ С. Бармаков
2019 жылғы "___" _____________
Түркістан облысы
әкімдігінің 2019 жылғы
"___"_______________
№______ қаулысына
қосымша

О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 августа 2017 года № 207 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения Южно-Казахстанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 12 августа 2019 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 августа 2019 года № 5165
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 августа 2017 года № 207 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4193, опубликовано 26 августа 2017 года в газете "Южный Казахстан" и 28 августа 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в заголовке, пункте 1 и в приложении указанного постановления слова "Южно-Казахстанской" заменить соответственно словами "Туркестанской";
приложении "Перечень автомобильных дорог общего пользования областного значения Туркестанской области" указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Айтмухаметова К.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Айтмухаметов К.К.
Отарбаев М.Н.
Тургумбеков А.Е.
Садыр Е.А.
Аманбаев Ж.Е.
Тасыбаев А.Б.
Мырзалиев М.И.
"СОГЛАСОВАНО"
_______________ С. Бармаков
председатель Комитета автомобильных дорог
Министерства индустрии и инфраструктурного
развития Республики Казахстан
"_____" ___________ 2019 года
Приложение
к постановлению акимата
Туркестанской области
от "____" __________ 2019 года
№ _______