Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 қарашадағы № 43/459-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 қарашада № 5238 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4843 тіркелген, 2018 жылғы 29 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 731 233 244 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 18 643 711 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 110 557 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 709 463 976 мың теңге;
2) шығындар – 727 367 878 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 13 569 834 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15 875 659 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 305 825 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 964 803 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 964 803 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 13 699 271 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 13 699 271 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Жетісай, Келес аудандарынан және Кентау, Түркістан қалаларынан басқа аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне – 45 пайыз;
Жетісай ауданының бюджетіне – 100 пайыз;
Келес ауданының – 100 пайыз;
Кентау қаласының – 85 пайыз;
Түркістан қаласының – 100 пайыз;
облыстық бюджетке Жетісай, Келес аудандарынан және Кентау, Түркістан қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 55 пайыз;
Кентау қаласынан – 15 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне – 50 пайыз;
облыстық бюджетке басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша Келес, Ордабасы, Сайрам, Сарыағаш, Шардара аудандарынан және Кентау, Түркістан қалаларынан басқа аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Келес ауданының бюджетіне – 100 пайыз;
Ордабасы ауданының – 40 пайыз;

О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 1 ноября 2019 года № 43/459-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 ноября 2019 года № 5238. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4843, опубликовано 29 декабря 2018 года в газете "Южный Казахстан" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Туркестанской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 731 233 244 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 643 711 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 110 557 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 709 463 976 тысяч тенге;
2) затраты – 727 367 878 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 569 834 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 875 659 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 305 825 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 964 803 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 964 803 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 13 669 271 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 13 669 271 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2019 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, кроме Жетысайского, Келесского районов и городов Кентау, Туркестан, в районные (городов областного значения) бюджеты – 45 процентов:
в бюджет Жетысайского района – 100 процентов;
Келесского района – 100 процентов;
города Кентау – 85 процентов;
города Туркестан – 100 процентов;
в областной бюджет, кроме Жетысайского, Келесского районов и городов Кентау, Туркестан, от районов (городов областного значения) – 55 процентов;
от города Кентау – 15 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты – 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
по социальному налогу, кроме Келесского, Ордабасынского, Сайрамского, Сарыагашского, Шардаринского районов и городов Кентау, Туркестан, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в бюджет Келесского района – 100 процентов;
Ордабасынского района – 40 процентов;

Сайрам ауданының – 49,4 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 46 пайыз;
Шардара ауданының – 48,4 пайыз;
Кентау қаласының – 38,6 пайыз;
Түркістан қаласының – 58,1 пайыз;
облыстық бюджетке Келес, Ордабасы, Сайрам, Сарыағаш, Шардара аудандарынан және Кентау, Түркістан қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 60 пайыз;
Сайрам ауданынан – 50,6 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 54 пайыз;
Шардара ауданынан – 51,6 пайыз;
Кентау қаласынан – 61,4 пайыз;
Түркістан қаласынан – 41,9 пайыз болып белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облыстық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының хатшысы С. Ибадуллаев
Облыстық мәслихат хатшысы Қ.Балабиев
2019 жылғы 1 қарашадағы
№ 43/459-VI
Түркістан облыстық
мәслихатының шешіміне
қосымша

Сайрамского района – 49,4 процента;
Сарыагашского района – 46 процентов;
Шардаринского района – 48,4 процента;
города Кентау – 38,6 процента;
города Туркестан – 58,1 процента;
в областной бюджет, кроме Келесского, Ордабасынского, Сайрамского, Сарыагашского, Шардаринского районов и городов Кентау, Туркестан, от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
от Ордабасынского района – 60 процентов;
Сайрамского района – 50,6 процента;
Сарыагашского района – 54 процента;
Шардаринского района – 51,6 процента;
города Кентау – 61,4 процента;
города Туркестан – 41,9 процента.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
областного маслихата С. Ибадуллаев
Секретарь областного маслихата К. Балабиев
Приложение к решению
Туркестанского
областного маслихата
от 1 ноября 2019 года № 43/459-VI
Приложение 1 к решению
Туркестанского
областного маслихата

716 534
3
Мамандандырылған медициналық көмек
4 484 782
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
4 484 782
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
4 484 782
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
58 106
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
58 106
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
58 106
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 183 535
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
8 183 535
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
221 922
003
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 300
004
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 611 359
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
53 971
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
32 269
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
47 277
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
214 437
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
82 135 740
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
69 143 738
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
68 425 019
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
635 634
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
292 069
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
908 954
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
536 010
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
65 785 874
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

716 534
3
Специализированная медицинская помощь
4 484 782
754
Управление общественного здоровья области
4 484 782
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
4 484 782
5
Другие виды медицинской помощи
58 106
754
Управление общественного здоровья области
58 106
029
Областные базы специального медицинского снабжения
58 106
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 183 535
754
Управление общественного здоровья области
8 183 535
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
221 922
003
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 300
004
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 611 359
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
53 971
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
32 269
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
47 277
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
214 437
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
82 135 740
1
Социальное обеспечение
69 143 738
256
Управление координации занятости и социальных программ области
68 425 019
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
635 634
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
292 069
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
908 954
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
536 010
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
65 785 874
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения

5 281
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
27 588
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
291 155
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
250 951
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 990 172
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
16 868
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
18 100
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
388 947
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
432 462
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
17 295
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 100 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7 670 492
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
93 750
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
9 000 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
370
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 213 148
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
558 400
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
57 772
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау

5 281
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
27 588
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
291 155
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
250 951
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 990 172
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
16 868
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
18 100
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
388 947
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
432 462
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
17 295
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 100 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 670 492
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
93 750
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
9 000 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
370
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 213 148
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
558 400
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
57 772
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

50 000
9
Басқалар
41 975 341
262
Облыстың мәдениет басқармасы
344 036
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
344 036
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 771 960
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 771 960
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 706 144
078
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
6 561 144
087
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыс орталығын Түркістан қаласына көшіруге байланысты көшірілген мемлекеттік қызметшілер үшін қызметтік тұрғын үй сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 100 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
45 000
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
137 625
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 625
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
712 040
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
480 434
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
141 606
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
90 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
81 415
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
81 415
750
Облыстың стратегия және экономикалық даму басқармасы
539 259
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
412 259
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

50 000
9
Прочие
41 975 341
262
Управление культуры области
344 036
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
344 036
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 771 960
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 771 960
271
Управление строительства области
11 706 144
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
6 561 144
087
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение служебного жилья для передислоцированных государственных служащих в связи с переносом областного центра в город Туркестан
5 100 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
45 000
278
Управление предпринимательства и торговли области
137 625
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
137 625
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
712 040
035
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
480 434
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
141 606
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
90 000
285
Управление физической культуры и спорта области
81 415
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
81 415
750
Управление стратегии и экономического развития области
539 259
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
412 259
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства