Түркістан облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 27 қарашадағы № 264 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 29 қарашада № 5270 болып тiркелдi
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалдану туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Кодексінің 264 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар осы қаулыға қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары М.И.Мырзалиевке жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө.Шөкеев
Қ.Қ.Айтмұхаметов
Ә.Е.Тұрғымбеков
Ж.Е.Аманбаев
М.И.Мырзалиев
М.Н.Отарбаев
Е.А.Садыр
А.Б.Тасыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Алматы қаласындағы Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрлігі
геология және жер қойнауын пайдалану
комитетінің "Оңтүстікқазжерқойнауы"
Оңтүстік Қазақстан өңіраралық геология
және жер қойнауын пайдалану
департаментінің басшысы
____________________Е.Ақбаров
"___"_______________2019 жыл
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы Энергетика
министрлігі экологиялық реттеу және
бақылау комитетінің Түркістан облысы
бойынша экология департаментінің басшысы
____________________И.Түймебаев
"___"_______________2019 жыл
"Түркістан облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы "___" _____________ №____ қаулысына.
Түркістан облысы әкімдігінің

Об определении территории для старательства по Туркестанской области
Постановление акимата Туркестанской области от 27 ноября 2019 года № 264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 29 ноября 2019 года № 5270
В соответствии со статей 264 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить территории для старательства по Туркестанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Мырзалиева М.И.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области У.Шукеев
Айтмухаметов К.К.
Тургумбеков А.Е.
Аманбаев Ж.Е.
Мырзалиев М.И.
Отарбаев М.Н.
Садыр Е.А.
Тасыбаев А.Б.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Южно-Казахстанского
межрегионального департамента геологии
и недропользования комитета геологии
и недропользования Министерства
Индустрии и инфраструктурного
развития Республики Казахстан
"Южказнедра" в городе Алматы
___________________Е.Акбаров
"___"__________2019 год
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Департамента экологии
по Туркестанской области комитета
экологического регулирования
и контроля Министерства энергетики
Республики Казахстан
___________________И. Туймебаев
"___"__________2019 год
К постановлению акимата Туркестанской области от "___" ______ 2019 года № __ "Об определении территории для старательства по Туркестанской области".
Приложение
к постановлению акимата
Туркестанской области