Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қантардағы № 240 "2019-2021 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 318 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 5282 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және ентау қалалық мәслихтының 2019 жылғы 19 қарашадағы № 314 "Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5261 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қантардағы № 240 "2019-2021 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4887 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ащысай ауылынын 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 62 684 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 781 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 102 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмі – 60 801 мың теңге;
2) шығындар – 62 726 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -42 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қарнақ ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 321 324 мың теңге:

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 11 января 2019 года № 240 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2019-2021 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 29 ноября 2019 года № 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 декабря 2019 года № 5282. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 19 ноября 2019 года № 314 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 225 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5261, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 11января 2019 года № 240 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4887, опубликовано 30 января 2019года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде30 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ачисай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 684 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 781 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 102 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 801 тысяч тенге;
2) затраты – 62 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 42 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 тысяч тенге
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 42 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет села Карнак на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 321 324 тысяч тенге:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 551 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 551 мың теңге.".
14 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Үшқайық ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 40, 41 және 42-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 116 903 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 406 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 112 397 мың теңге;
2) шығындар – 117 678 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -775 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 775 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 775 мың теңге.".
15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Жібек Жолы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 43, 44 және 45-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 74 490 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 933 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 247 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 72 310 мың теңге;
2) шығындар – 74 915 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 425 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 425 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 425 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 және 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 551 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 551 тысяч тенге.".
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Утвердить бюджет сельского округа Ушкайык на 2019-2021 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 903 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 406 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 112 397тысяч тенге;
2) затраты – 117 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 775 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 775 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 775 тысяч тенге.".
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить бюджет сельского округа Жибек Жолы на 2019-2021 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 490 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 933 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 247 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 72 310 тысяч тенге;
2) затраты – 74 915 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 425 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 425 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 425 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 и 43 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";