Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 322 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 5305 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/471-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5295 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4854 тіркелген, 2019 жылғы 12 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2019 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 39 810 898 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 047 256 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 31 616 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 63 984 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 37 668 042 мың теңге;
2) шығындар – 39 872 499 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -6 736 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 3 787 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 523 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -54 865 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 54 865 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 787 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 650 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 63 728 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 225 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 12 декабря 2019 года № 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 декабря 2019 года № 5305. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/471-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5295, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 225 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4854, опубликовано 12 января 2019 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2019-2021 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 810 898 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 047 256 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 616 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 63 984 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 668 042 тысяч тенге;
2) затраты – 39 872 499 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -6 736 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 3 787 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 523 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -54 865 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 54 865 тысяч тенге:
поступление займов – 3 787 тысяч тенге;
погашение займов – 12 650 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 63 728 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

5 033 184
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 932
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13 932
2
Әлеуметтiк көмек
1 449 671
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 248
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 248
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 446 434
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
943 553
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33 431
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
24 571
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
82 679
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 706
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53 126
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
24 441
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
227 939
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51 988
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 989
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 989
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
77 696
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77 696
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 461
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 859
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
15 376
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 097 786
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 303 151
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
200
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 864 277
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

5 033 184
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 932
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13 932
2
Социальная помощь
1 449 671
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 248
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 248
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 446 434
002
Программа занятости
943 553
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33 431
006
Оказание жилищной помощи
24 571
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
82 679
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 706
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53 126
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
24 441
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
227 939
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51 988
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 989
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 989
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
77 696
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77 696
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 461
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 859
050
О обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
15 376
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 097 786
1
Жилищное хозяйство
4 303 151
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
200
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 864 277
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда