2020-2022 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 334 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 8 қаңтарда № 5353 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2 тармағына, 75 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 328 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5333 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байылдыр ауылынын 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 89 403 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 830 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 88 543 мың теңге;
2) шығындар – 89 403 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 402 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ащысай ауылынын 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 63 104 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 291 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 109 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 61 704 мың теңге;
2) шығындар – 63 566 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы(профициті) – -462 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 462 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 462 мың теңге.

О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2020-2022 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 30 декабря 2019 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 января 2020 года № 5353. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 328 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5333, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 403 тысяч тенге:
налоговые поступления –830 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 88 543 тысяч тенге;
2) затраты – 89 403 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27.11.2020 № 402 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет села Ачисай на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 104 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 291 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 109 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 61 704 тысяч тенге;
2) затраты – 63 566 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -462 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 462 тысяч тенге
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 462 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 402 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Қарнақ ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 276 557 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 18 545 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 257 512 мың теңге;
2) шығындар – 279 419 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2862 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2862 мың теңге ;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2862 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 402 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Хантағы ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 154 570 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 957 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 200 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 148 413 мың теңге;
2) шығындар – 180 120 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -25 550 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 550 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25 550 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 402 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Жүйнек ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 191 679 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 122 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 181 557 мың теңге;

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27.11.2020 № 402 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет села Карнак на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 276 557 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 545 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 257 512 тысяч тенге;
2) затраты – 279 419 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2862 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2862 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2862 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27.11.2020 № 402 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет села Хантаги на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 154 570 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 957 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 148 413 тысяч тенге;
2) затраты – 180 120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 550 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 550 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 25 550 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27.11.2020 № 402 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 191 679 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 122 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 181 557 тысяч тенге;

17. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2020-2022 жылдарға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде қалалық бюджеттен қаржыландыратын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлық ақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

17. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2019 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

18. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

18. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.