Түркістан қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 8 мамырдағы № 532 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 8 мамырда № 5043 болып тiркелдi
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 14.02.2023 № 41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 14.02.2023 № 41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Түркістан қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 14.02.2023 № 41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 14.02.2023 № 41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Түркістан қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 41 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-4-93 тіркелген, 2011 жылы 11 наурызда "Түркістан" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының жетекшісі Қ.Мылтықбековке жүктелсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Туркестан
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 532. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 мая 2019 года № 5043
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата города Туркестан Туркестанской области от 14.02.2023 № 41 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата города Туркестан Туркестанской области от 14.02.2023 № 41 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Туркестан согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Туркестан Туркестанской области от 14.02.2023 № 41 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 14.02.2023 № 41 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Туркестан от 24 февраля 2011 года № 41 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за № 14-4-93, опубликовано в газете "Туркестан" 11 марта 2011 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города К.Мылтыкбекова.

5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Өсербаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Түркістан қалалық
сайлау комиссияның төрағасы:
С.Арысбеков
"4" мамыр 2019 жыл.
Түркістан қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 08 мамырдағы
№ 532 қаулысына 1 қосымша
Түркістан қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 14.02.2023 № 41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Қазыбек би көшесі, "Қазақстан Республикасы қорғаныс министрлігі" Түркістан қалалық қорғаныс істері жөніндегі басқармасы ғимаратының оң жағында
2
Мұхаметжан Тыныштықұлов көшесі, Яссы базарына қарама-қарсы
3
Түркістан айналма тас жолы, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Түркістан қалалық емханасы" ғимаратына қарама-қарсы
4
Бекзат Саттарханов даңғылы, "Шайхислам" жастар орталығының оң жағында
5
Бекзат Саттарханов даңғылы, "Дастархан" сауда үйінің сол жағында
6
Қазыбек би көшесі, "Астана" мейрамханасының оң жағында
7
Тәуке хан даңғылы № 245 үй, Түркістан облыстық мамандандырылған соттары ғимаратының оң жағында
8
Тәуке хан даңғылы, "Мерей" автобекетінің сол жағында
9
Ораз Жандосов көшесі, "МИГ" жанар-жағар май бекетінің сол жағында
10
Әуежай тас жолының бойында оң және сол жағында
.
Түркістан қаласы әкімдігінің

5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Усербаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Туркестанской городской
избирательной комиссии:
С.Арысбеков
4 мая 2019 года.
Приложение 1 к постановлению
акимата города Туркестан от
8 мая 2019 года № 532
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Туркестан
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата города Туркестан Туркестанской области от 14.02.2023 № 41 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Места размещения агитационных печатных материалов
1
улица Казыбек би, справа от здания Туркестанского городского управления по делам обороны "Министерство обороны Республики Казахстан"
2
улица Мухаметжана Тыныштикулова, напротив базара Яссы
3
кольцевое шоссе Туркестан, напротив здания "Туркестанской городской поликлиники" управления общественного здравоохранения Туркестанской области
4
проспект Бекзата Саттарханова, справа от молодежного центра "Шайхислам"
5
проспект Бекзата Саттарханова, слева от торгового дома "Дастархан"
6
улица Казыбек би, справа от ресторана "Астана"
7
проспект Тауке хана, дом № 245 справа от здания специализированных судов Туркестанской области
8
проспект Тауке хана, слева от автовокзала "Мерей"
9
улица Ораза Жандосова, слева от автозапровочной станции "МИГ"
10
справа и слева вдоль Шоссе Аэропорта
Приложение 2
к постановлению акимата
города Туркестан № 532

2019 жылғы 8 мамырдағы
№ 532 қаулысының
2 қосымшасы
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
Ескерту. 2-косымша алып тасталды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 14.02.2023 № 41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

от 8 мая 2019 года
Перечень помещений предоставляемых для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 14.02.2023 № 41 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).