Түркістан қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 41/207-VІ "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 54/261-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қыркүйекте № 5186 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 42/430-VІ "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5181 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 41/207-VІ "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4858 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Түркістан" газетінде және 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 95 646 257 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 795 973 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 43 812 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 81 625 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 89 724 847 мың теңге;
2) шығындар – 101 746 927 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 100 670 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 100 670 мың теңге:
қарыздар түсімі – 5 628 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 472 670 мың теңге.";
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019 жылға әлеуметтік салық түсімінің жалпы сомасын бөлу нормативі:

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 41/207-VІ "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 20 сентября 2019 года № 54/261-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 сентября 2019 года № 5186. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 13 сентября 2019 года за № 42/430-VІ "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5181, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 41/207-VІ "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4858, опубликованного 28 декабря 2018 года в газете "Туркистон" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 646 257 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 795 973 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43 812 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 81 625 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 724 847 тысяч тенге;
2) затраты – 101 746 927 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 100 670 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 100 670 тысяч тенге:
поступление займов – 5 628 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 472 670 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2019 год норматив распределения общей суммы поступлений социального налога:

қалалық бюджетке 70 пайыз, облыстық бюджетке 30 пайыз бөлып белгіленсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан қалалық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түркістан қалалық маслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

в бюджет города Туркестан 70 процентов, в областной бюджет 30 процентов.".
Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского городского маслихата после его официального опубликования.

845 000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
55 224
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 105
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығысдары
670 000
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 654 082
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
961 132
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
945 263
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
945 263
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15 869
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
15 869
2
Әлеуметтік көмек
556 424
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
539 420
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
85 600
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
96 500
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
97 856
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 530
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
24 102
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
175 632
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55 200
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17 004
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
17 004
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
136 526
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
136 526
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 320
011
Жәрдемақыларды басқа да әлеуметтік төлемдерді, есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 963
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
720
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
41 523
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

845 000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
55 224
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) – сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 105
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
670 000
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 654 082
1
Социальное обеспечение
961 132
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
945 263
005
Государственная адресная социальная помощь
945 263
464
Отдел образования района (города областного значения)
15 869
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
15 869
2
Социальная помощь
556 424
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
539 420
002
Программа занятости
85 600
006
Оказание жилищной помощи
96 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
97 856
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 530
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24 102
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
175 632
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55 200
464
Отдел образования района (города областного значения)
17 004
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
17 004
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
136 526
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
136 526
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 320
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 963
021
Капитальные расходы государственного органа
720
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
41 523
7
Жилищно-коммунальное хозяйство