Түркістан қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 41/207-VІ "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 59/286 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 5300 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/471-VІ "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5295 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 41/207-VІ "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4858 тіркелген, 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Түркістан" газетінде және 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 93 859 318 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 806 682 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 43 728 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 71 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 87 937 908 мың теңге;
2) шығындар – 99 959 988 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 100 670 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 100 670 мың теңге:
қарыздар түсімі – 5 628 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 472 670 мың теңге.";
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019 жылға әлеуметтік салық түсімінің жалпы сомасын бөлу нормативі:

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 41/207-VІ "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 11 декабря 2019 года № 59/286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 декабря 2019 года № 5300. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года за № 44/471-VІ "О внесении изменения в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5295, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 41/207-VІ "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4858, опубликованного 28 декабря 2018 года в газете "Туркистон" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 859 318 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 806 682 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43 728 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 71 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 937 908 тысяч тенге;
2) затраты – 99 959 988 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 100 670 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 100 670 тысяч тенге:
поступление займов – 5 628 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 472 670 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2019 год норматив распределения общей суммы поступлений социального налога:

қалалық бюджетке 58,1 пайыз, облыстық бюджетке 41,9 пайыз бөлып белгіленсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түркістан қалалық маслихатының интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының төрағасы ҰА. Мәди
Мәслихат хатшысы Г. Сарсенбаев
Түркістан қалалық
мәслихатының 2019
жылғы 11желтоқсандағы

в бюджет города Туркестан 58,1 процентов, в областной бюджет 41,9 процентов.".
Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата А. Мәди
Секретарь маслихата Г. Сарсенбаев
Приложение 1 к решению
Туркестанского
городского маслихата от
11 декабря 2019 года