Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 – 2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 40/244 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 мамырда № 5074 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына және Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 39/233 "Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/211 "2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5020 тіркелген шешіміне сәйкес Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36/220 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4891 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 1 ақпанда "Алғабас" газетінде және 2019 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ағыбет ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 80 599 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 2 828 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 272 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 77 499 мың теңге;
2) шығындар – 80 599 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Алғабас ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 113 704 мың теңге;

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36/220 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 24 мая 2019 года № 40/244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 24 мая 2019 года № 5074. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Байдибекского районного маслихата от 25 апреля 2019 года за № 39/233 "О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 35/211 "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5020, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36/220 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актовза № 4891, опубликовано 1 февраля 2019 года в газете "Алгабас" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2019 -2021 годы согласно приложенииям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 года следующих объемах:
1) доходы – 80 599 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 828 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 272 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 77 499 тысяч тенге;
2) затраты – 80 599 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2019 -2021 годы согласно приложенииям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 года следующих объемах:
1) доходы – 113 704 тысяч тенге:

1) кiрiстер – 26 864 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 26 490 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 374 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 218 816 мың теңге;
2) шығындар – 245 680 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бәйдібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Бәйдібек аудандық мәслихаттың интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

1) доходы – 26 864 тысяч тенге:
налоговые поступления – 26 490 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 374 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 218 816 тысяч тенге;
2) затраты – 245 680 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Госдарственному учреждению "Аппарат Байдибекского районного маслихата" в установленном законадательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на правое хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байдибекского районного маслихата после его официального опубликования.

8444
01
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
352
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
8092
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
30
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер аумақтары арқылы өтетін республикалық, облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде және аудандық маңызы бар қаладағы, ауылдағы, кенттегі үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте орналастырғаны үшін төлемақы
2
Салықтық емес түсiмдер
316
01
Мемлекеттік меншiктен түсетiн кірістер
0
5
Мемлекет меншiгіндегі мүлікті жалға беруден түсетiн кірістер
0
10
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
70
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің әкімдері салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
151
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
165
01
Басқа да салықтық емес түсімдер
165
15
Жеке және заңды тұлғалардың ерікті түрдегі алымдар
165
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
0
4
Трансферттердің түсімдері
101 907
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
26 793
3
Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер
0
03
Субвенциялар
75 144
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
1
2
3
2. Шығындар
116 600
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
25 974
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
25 974

8444
01
Налог на транспортные средства с юридических лиц, зарегистрированных в городе районного значения, села, поселка, сельского округа
352
02
Налог на транспортные средства с физических лиц, зарегистрированных в городе районного значения, села, поселка, сельского округа
8092
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
0
30
Плата за размещение наружной рекламы (визуальной) рекламы на: объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования республиканского значения, проходящих через территории города районного значения, сел, поселков, сельских округов; объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, проходящих через территории города районного значения, сел, поселков, сельских округов; объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения; открытом пространстве за пределами помещений в городе районного значения, селе, поселке.
0
2
Неналоговые поступления
316
01
Доходы от государственной собственности
0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
0
10
Доходы от коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа (коммунальной собственности местного самоуправления)
0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
156
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
156
70
Штрафы, налагаемые акимами города районного значения, сел, поселков, сельских округов за административные правонарушения
156
06
Прочие неналоговые поступления
160
01
Прочие неналоговые поступления
160
15
Добровольные сборы физических и юридических лиц
160
3
Поступления от продажи основного капитала
0
4
Поступления трансфертов
101907
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
26 793
3
Трансферты из районного (города областного значения) бюджета
0
03
Субвенциялар
75 144
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подпрограмма
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
2. ЗАТРАТЫ
116 600
01
Государственные услуги общего характера
25 974
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
25974