Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019–2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 44/278 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 5287 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына және Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25сәуірдегі № 39/233 "Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/211 "2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5259 тіркелген шешіміне сәйкес Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36/220 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4891 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 1 ақпанда "Алғабас" газетінде және 2019 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ағыбет ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 81 931 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 2 485 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 101 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 79 345 мың теңге;
2) шығындар – 82 045 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 114 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 114 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Алғабас ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36/220 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 3 декабря 2019 года № 44/278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 декабря 2019 года № 5287. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Байдибекского районного маслихата от 25 апреля 2019 года за № 39/233 "О внесении изменений решение Байдибекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 35/211 "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5259, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36/220 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актовза № 4891, опубликовано 1 февраля 2019 года в газете "Алгабас" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 931 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 485 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 101 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 79 345 тысяч тенге;
2) затраты – 82 045 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 114 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –114 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 97 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2019 -2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 126 558 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 5 334 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 56 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 121 168 мың теңге;
2) шығындар – 126 655 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -97;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 97 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 97 мың теңге".
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Алмалы ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 38 334 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 107 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 20 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 35 207 мың теңге;
2) шығындар – 38 334 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0".
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Ақбастау ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 74 115 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 887 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 120 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 66 108 мың теңге;
2) шығындар – 74 115 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0".
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Боралдай ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

1) доходы – 126 558 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 334 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 121 168 тысяч тенге;
2) затраты – 126 655 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -97 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –97 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 97 тысяч тенге".
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2019 -2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 334 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 107 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –35 207 тысяч тенге;
2) затраты – 38 334тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0".
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2019 -2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 115 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 887 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –66 108 тысяч тенге;
2) затраты – 74 115 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0".
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2019 -2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

"21. Шаян ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 238 855 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 23 590 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 374 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 214 891 мың теңге;
2) шығындар – 246 320 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7465 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7465 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7465 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бәйдібек ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

"21. Утвердить бюджет сельского округа Шаян на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 238 855 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 590 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 374 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –214 891 тысяч тенге;
2) затраты – 246 320 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 7 465 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7465 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7465 тысяч тенге".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Байдибек" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Бәйдібек аудандық мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы C.Спабеков
Аудандық мәслихат хатшысы М.Нақыпбеков
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2019 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 44/278 шешіміне 1 қосымша
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 36/220 шешіміне1 қосымша
Ағыбет ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
анаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1. Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
1. Кірістер

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байдибекского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Спабеков
Секретарь районного маслихата М. Накыпбеков
Приложение 1 к решению
Байдибекского районного
маслихата от 3 декабря
2019 года № 44/278
Приложение 1 к решению
Байдибекского районного
маслихата от 28 декабря
2018 года № 36/220
Бюджет сельского округа Агыбет на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
1. Доходы