Қазығұрт ауданында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 23 қазандағы № 292 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 25 қазанда № 5228 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабының 4 тармағына сәйкес Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазығұрт ауданында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау маршруттарының тарифі бір шақырымға 3,8 теңге көлемінде белгіленсін.
2. "Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.А.Қалымбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт ауданының әкімі Т. Телгараев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазығұрт аудандық
мәслихатының хатшысы
______________ Ө.Б. Көпеев
"___"__________ 2019 жыл

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров в Казыгуртском районе
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 23 октября 2019 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 октября 2019 года № 5228
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф в размере 3,8 тенге за один километр на регулярные социально значимые перевозки пассажиров в Казыгуртском районе.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казыгуртского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Т.А. Калымбетова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
аким Казыгуртского района Т. Телгараев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Казыгуртского
районного маслихата
____________________О.Б. Копеев
"___"____________ 2019 года