Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/239-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қарашадағы № 50/310-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 20 қарашада № 5247 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 қарашадағы № 43/459-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5238 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/239-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4856 тіркелген, 2019 жылы 11 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2019 жылғы 10 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 27 994 782 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 413 678 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 29 608 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 212 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 26 528 284 мың теңге;
2) шығындар – 28 035 424 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 117 750 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 151 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33 750 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -158 392 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158 392 мың теңге:
қарыздар түсімі – 151 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33 750 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 642 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 37/239-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 11 ноября 2019 года № 50/310-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 ноября 2019 года № 5247. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 1 ноября 2019 года № 43/459-VI "О внесении изменений решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5238, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 37/239-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4856, опубликовано 11 января 2019 года в газете "Казыгурт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 994 782 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 413 678 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 608 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 212 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 528 284 тысяч тенге;
2) затраты – 28 035 424 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 117 750 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 151 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33 750 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -158 392 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 392 тысяч тенге:
поступление займов – 151 500 тысяч тенге;
погашение займов – 33 750 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 642 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.

22 811
09
Басқалар
753 609
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29 421
052
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
29 421
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
508 016
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
107 164
062
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
400 852
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
40 957
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19 269
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 688
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
175 215
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 725
077
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
129 490
14
Борышқа қызмет көрсету
42
01
Борышқа қызмет көрсету
42
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
42
15
Трансферттер
3 524 815
01
Трансферттер
3 524 815
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 524 815
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
29
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
1 806 706
038
Субвенциялар
1 718 080
3. Таза бюджеттік кредиттеу
117 750
Бюджеттік кредиттер
151 500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
151 500
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
151 500

22 811
9
Прочие
753 609
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
29 421
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
29 421
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
508 016
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
107 164
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
400 852
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
40 957
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
19 269
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
21 688
464
Отдел образования района (города областного значения)
175 215
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
45 725
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
129 490
14
Обслуживание долга
42
1
Обслуживание долга
42
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
42
15
Трансферты
3 524 815
1
Трансферты
3 524 815
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 524 815
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
29
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
1 806 706
038
Субвенции
1 718 080
3. Чистое бюджетное кредитование
117 750
Бюджетные кредиты
151 500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
151 500
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
151 500