2020 жылға Қазығұрт ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 25 қарашадағы № 321 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 26 қарашада № 5260 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағының бірінші абзацына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 тіркелген) Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылға Қазығұрт ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.А.Қалымбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жариялануға жатады және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт ауданының әкімі Т. Телгараев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазығұрт ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Г.О.Ахаева
"____" ________ 2019 жыл
Қазығұрт ауданы
әкімдігінің 2019 жылғы
25 қарашадағы № 321
қаулысына қосымша
2020 жылға Қазығұрт ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Ауыл округ атауы
Елді мекен атауы
Аймаққа бөлу коэффиценті
1
Қазығұрт
Қазығұрт
2,05
2
Шарбұлақ
Шарбұлақ
2,05
3
Ақбастау

Об утверждении коэффициента зонирования в Казыгуртском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2020 год
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 25 ноября 2019 года № 321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 ноября 2019 года № 5260. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии первого абзаца пункта 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и Методикой расчета коэффициента зонирования утвержденной приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан 12 ноября 2018 года № 475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17847), акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования Казыгуртском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2020 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казыгуртского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Казыгуртского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.А.Калымбетова.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
аким Казыгуртского района Т. Телгараев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление
государственных доходов по
Казыгуртскому району"
__________________Г.О.Ахаева
"____" __________ 2019 год
Приложение к
постановлению акимата
Казыгуртского района
от 25 ноября 2019 года
№ 321
Коэффициент зонирования Казыгуртском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2020 год
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Коэффициент зонирования
1
Казыгурт
Казыгурт
2,05
2
Шарбулак
Шарбулак
2,05
3
Акбастау