Мақтаарал ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 қарашадағы "Мақтаарал ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 8 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімінің 2019 жылғы 21 қарашадағы № 10 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қарашада № 5251 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Мақтаарал ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Мақтаарал ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 8 "Мақтаарал ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4784 болып тіркелген, 2019 жылы 17 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынандай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің "Мақтаарал ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі" деген қосымшасы осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Түркістан облысы "Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтаарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н.Саттаровқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Мақтаарал аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ А.Ниязбеков
2019 жылғы " "__________
Әкім Б. Асанов
Мақтаарал ауданы әкімінің
2019 жылғы "21" қарашадағы
№ 10 шешіміне қосымша
Мақтаарал ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
№ 380 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мырзакент кенті, Ш.Тайғанов көшесі, № 50, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 1 "Мырзакент" мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары:
Н.Тұрғынбаев көшесі №№ 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлері.

О внесении изменений и дополнений в решение акима Мактааральского района от 13 ноября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Мактааральского района"
Решение акима Мактааральского района Туркестанской области от 21 ноября 2019 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 ноября 2019 года № 5251
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Мактааральского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мактааральского района от 13 ноября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Мактааральского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4784, опубликовано 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
Приложении "Перечень избирательных участков по Мактааральскому району" указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мактааральского района" Туркестанской области установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Н.Саттарова.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Мактааральской районной
территориальной избирательной комиссии
__________________ А.Ниязбеков
"___"___________ 2019 года
Аким Б. Асанов
Приложение к решению
акима Мактааральского района
от "21" ноября 2019 года
№ 10
Перечень избирательных участков по Мактааральскому району
Избирательный участок № 380.
Центр: поселок Мырзакент, улица Ш.Тайганова № 50, Коммунальное государственное учреждение № 1 "Школа-гимназия "Мырзакент" отдела образования Мактааральского района.
Границы:
улица Н.Турганбаева №№ 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 дома.

М.Бекботаев көшесі №№ 2, 3, 4/1, 4/2, 5/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26 үйлері.
Омарата көшесі №№ 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 үйлері.
Абай көшесі №№ 1, 2, 3, 5, 5а, 5б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61 үйлері.
Бекет батыр көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлері.
Ш.Тайғанов тұйығы №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7а, 7б, 7в, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39/3, 45а, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2 үйлері.
Ш.Тайғанов көшесі №№ 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24/3, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37а, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 37/7, 37/8, 37/9, 37/10, 37/11, 37/12, 37/13, 37/14, 37/15, 37/16, 37/17, 37/18, 37/19, 37/20, 38, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 39/8, 39/9, 39/10, 39/11, 39/12, 39/13, 39/14, 39/15, 39/16, 39/17, 39/18, 39/19, 39/20, 40, 41а/1, 41а/2, 41а, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 41/10, 41/11, 41/12, 41/13, 41/14, 41/15, 41/16, 41/17, 41/18, 41/19, 41/20, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 43/9, 43/10, 43/11, 43/12, 43/13, 43/14, 43/15, 43/16, 43/17, 43/18, 43/19, 43/20, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/18, 45/19, 45/20, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/11, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 47/18, 47/19, 47/20 үйлері.
Ильяс ата көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а үйлері.
Жамбыл көшесі №№ 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51, 51/1, 51/2, 52/1, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/7, 63/8, 63/9, 63/10, 63/11, 63/12, 64, 66, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12, 70/13, 70/14, 70/15, 70/16, 70/17, 70/18, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/10, 72/11, 72/12, 72/13, 72/14, 72/15, 72/16, 72/17, 72/18, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 74/9, 74/10, 74/11, 74/12, 74/13, 74/14, 74/15, 74/16, 74/17, 74/18, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18 үйлері.

улица М.Бекботаева №№ 2, 3, 4/1, 4/2, 5/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26 дома.
улица Омар ата №№ 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 дома.
улица Абая №№ 1, 2, 3, 5, 5а, 5б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61 дома.
улица Бекет батыра №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 дома.
тупик Ш.Тайганова №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7а, 7б, 7в, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39/3, 45а, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2 дома.
улица Ш.Тайганова №№ 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24/3, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37а, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 37/7, 37/8, 37/9, 37/10, 37/11, 37/12, 37/13, 37/14, 37/15, 37/16, 37/17, 37/18, 37/19, 37/20, 38, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 39/8, 39/9, 39/10, 39/11, 39/12, 39/13, 39/14, 39/15, 39/16, 39/17, 39/18, 39/19, 39/20, 40, 41а/1, 41а/2, 41а, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 41/10, 41/11, 41/12, 41/13, 41/14, 41/15, 41/16, 41/17, 41/18, 41/19, 41/20, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 43/9, 43/10, 43/11, 43/12, 43/13, 43/14, 43/15, 43/16, 43/17, 43/18, 43/19, 43/20, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/18, 45/19, 45/20, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/11, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 47/18, 47/19, 47/20 дома.
улица Ильяс ата №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а дома.
улица Жамбыла №№ 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51, 51/1, 51/2, 52/1, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/7, 63/8, 63/9, 63/10, 63/11, 63/12, 64, 66, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12, 70/13, 70/14, 70/15, 70/16, 70/17, 70/18, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/10, 72/11, 72/12, 72/13, 72/14, 72/15, 72/16, 72/17, 72/18, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 74/9, 74/10, 74/11, 74/12, 74/13, 74/14, 74/15, 74/16, 74/17, 74/18, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18 дома.

Амангелді көшесі №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 59, 60, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 66/3, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 үйлері.
Е.Мәмбетов көшесі №№ 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 96 үйлері.
С.Қожанов көшесі №№ 1а, 1а/1, 1а/2, 1а/3, 1а/4, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3б/1, 3б/2, 3б/3, 3б/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 3/33, 3/34, 3/35, 3/36, 3а/1, 3а/2, 3а/3, 3а/4, 5 үйлері.
№ 381 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мырзакент кенті, С.Қожанов көшесі, № 15, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Абылайхан атындағы №2 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары:
Қазақстан көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 91а үйлері.
М.Бекболатов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 18а/1, 18а/2, 18б/1, 18б/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 68 үйлері.
К.Бөгембаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлері.
С.Айтбаев көшесі №№1, 2, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлері.
Т.Мәдіқожаев көшесі №№ 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/7, 8/8, 10, 12, 20, 22, 24 үйлері.
Өркен көшесінің (Аптечная) өткелі №№ 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 11/1, 11/2, 12а, 12б үйлері.

улица Амангельды №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 59, 60, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 66/3, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 дома.
улица Е.Мамбетова №№ 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 96 дома.
улица С.Кожанова №№ 1а, 1а/1, 1а/2, 1а/3, 1а/4, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3б/1, 3б/2, 3б/3, 3б/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 3/33, 3/34, 3/35, 3/36, 3а/1, 3а/2, 3а/3, 3а/4, 5 дома.
Избирательный участок № 381.
Центр: поселок Мырзакент, улица С.Кожанова № 15, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 2 имени Абылайхана" отдела образования Мактааральского района.
Границы:
улица Казахстанская №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 91а дома.
улица М.Бекболатова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 18а/1, 18а/2, 18б/1, 18б/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 68 дома.
улица К.Богембаева №№ 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 дома.
улица С.Айтбаева №№ 1, 2, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 дома.
улица Т.Мадиходжаев №№ 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/7, 8/8, 10, 12, 20, 22, 24 дома.
переулок улицы Оркен (Аптечная) №№ 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 11/1, 11/2, 12а, 12б дома.

Еркіндік (М.Горький) көшесі №№ 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 68/13, 68/14, 68/15, 68/16, 68/17, 70, 70а, 72, 74 үйлері.
Е.Мәмбетов көшесі №№ 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8а, 8б, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлері.
Мерейлі (Комсомол) көшесі №№ 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 23/1, 23/2 үйлері.
Жастар (Гагарин) көшесі №№ 2/1, 2/2, 4, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19 үйлері.
С.Қожанов көшесі №№ 4а, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 6, 7, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14а, 14б, 16, 20, 22, 22а, 26, 28, 30, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 38а, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 43, 45, 47, 49, 50/1, 50/2, 50а үйлері.
Ақ алтын (Энергетиктер) көшесі №№ 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 15 үйлері.
Игілік (ПДУ 300) көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері.
№ 382 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мырзакент кенті, К.Маркс көшесі, № 56, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "А.Пушкин атындағы № 3 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары:
С.Жаштаев көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79/1, 79/2, 79/3, 79/4, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 92б, 96/1, 96/2, 98, 100 үйлері.
Еркіндік (М.Горький) көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91а, 93, 93а үйлері.
К.Маркс көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58/1, 58/2, 58а/1, 58а/2, 58а/3, 58а/4, 58а/5, 58а/6, 58а/7, 58а/8, 58а/9, 58а10, 58а/11, 58а/12, 59, 59а, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62, 63/1, 63/2, 64, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 68, 68а, 68б, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/11, 69/12, 69а/1, 69а/2, 69а/3, 69а/4, 69а/5, 69а/6, 69а/7, 69а/8, 69а/9, 69а/10, 69а/11, 69а/12, 69а/13, 69а/14, 69а/15, 69а/16, 71, 73, 75, 77 үйлері.

улица Еркиндик (М.Горького) №№ 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 68/13, 68/14, 68/15, 68/16, 68/17, 70, 70а, 72, 74 дома.
улица Е.Мамбетова №№ 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8а, 8б, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 дома.
улица Мерейли (Комсомольская) №№ 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 23/1, 23/2 дома.
улица Жастар (Гагарина) №№ 2/1, 2/2, 4, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19 дома.
улица С.Кожанова №№ 4а, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 6, 7, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14а, 14б, 16, 20, 22, 22а, 26, 28, 30, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 38а, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 43, 45, 47, 49, 50/1, 50/2, 50а дома.
улица Акалтын (Энергетиков) №№ 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 15 дома.
улица Игилик (ПДУ- 300) №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома.
Избирательный участок № 382.
Центр: поселок Мырзакент, улица К.Маркса № 56, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 3 имени А.Пушкина" отдела образования Мактааральского района.
Границы:
улица С.Жаштаева №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79/1, 79/2, 79/3, 79/4, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 92б, 96/1, 96/2, 98, 100 дома.
улица Еркиндик (М.Горького) №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91а, 93, 93а дома.
улица К.Маркса №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58/1, 58/2, 58а/1, 58а/2, 58а/3, 58а/4, 58а/5, 58а/6, 58а/7, 58а/8, 58а/9, 58а10, 58а/11, 58а/12, 59, 59а, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62, 63/1, 63/2, 64, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 68, 68а, 68б, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/11, 69/12, 69а/1, 69а/2, 69а/3, 69а/4, 69а/5, 69а/6, 69а/7, 69а/8, 69а/9, 69а/10, 69а/11, 69а/12, 69а/13, 69а/14, 69а/15, 69а/16, 71, 73, 75, 77 дома.

С.Шамов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 58/1, 58/2, 66, 68, 70 үйлері.
М.Бектасов көшесі №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 51а/1, 51а/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 53а/1, 53а/2, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54а/1, 54а/2, 55а, 56/1, 56/2, 56а, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 58, 60, 60а, 62, 64 үйлері.
Түркістан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлері.
И.Панфилов көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері.
Бейбітшілік көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 120, 122 үйлері.
Шапағат (Южная) көшесі №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2 үйлері.
№ 383 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мырзакент кенті, Ізгілік (Энгельс) көшесі №8, "Мақтаарал АКК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекаралары:
В.Чкалов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлері.
Ізгілік (Энгельс) көшесі №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35а, 35б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55 үйлері.
Ақниет (Фурманов) көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34 үйлері.

улица С.Шамова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 58/1, 58/2, 66, 68, 70 дома.
улица М.Бектасова №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 51а/1, 51а/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 53а/1, 53а/2, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54а/1, 54а/2, 55а, 56/1, 56/2, 56а, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 58, 60, 60а, 62, 64 дома.
улица Туркестанская №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 дома.
улица И.Панфилова №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30 дома.
улица Бейбитшилик №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 120, 122 дома.
улица Шапагат (Южная) №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2 дома.
Избирательный участок № 383.
Центр: поселок Мырзакент, улица Изгилик (Энгельса) № 8, здании товарищество с ограниченной ответственностью "Мактааральское АТП".
Границы:
улица В.Чкалова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 дома.
улица Изгилик (Энгельса) №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35а, 35б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55 дома.
улица Акниет (Фурманова) №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34 дома.

Б.Қыпшақов көшесі №№ 1а, 1б, 2/1, 2/2, 2/3, 2а, 2б, 3а, 3б, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4а, 4б, 4в, 6, 6/1, 6/2, 8, 8а, 8б, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12а, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32 үйлері.
С.Сейфуллин көшесі №№ 1/1, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 үйлері.
Қ.Сәтбаев көшесі №№ 2, 4, 4а, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4 үйлері.
Т.Бигельдинов көшесі №№ 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4 үйлері.
Восточная көшесі №№ 4, 9, 10, 12, 14, 16, 18 үйлері.
Бейбітшілік тұйығы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері.
С.Қожанов көшесі №№ 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80/1, 80/2, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100 үйлері.
Бейбітшілік көшесі №№ 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 214а, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 248а, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 270а, 272, 274, 274а, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 292/2 үйлері.
Шапағат (Южная) көшесі №№ 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2 үйлері.
№ 384 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мырзакент кенті, Бейбітшілік көшесі, № 300, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің 2037 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: № 2037 әскери бөлім аумағы.
№ 385 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мырзакент кенті, Т.Мәдіқожаев көшесі, № 30, "Мырзакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Мырзакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы аумағы.
№ 386 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылдық округі, Достық ауылы, Б.Әбдешов көшесі, № 42 Б, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Ғ.Мүсірепов атындағы № 53 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Достық ауылдық округінің Достық ауылы.
№ 387 сайлау учаскесі.

улица Б.Кыпшакова №№1а, 1б, 2/1, 2/2, 2/3, 2а, 2б, 3а, 3б, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4а, 4б, 4в, 6, 6/1, 6/2, 8, 8а, 8б, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12а, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32 дома.
улица С.Сейфуллина №№ 1/1, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 дома.
улица К.Сатпаева №№ 2, 4, 4а, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4 дома.
улица Т.Бигельдинова №№ 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4 дома.
улица Восточная №№ 4, 9, 10, 12, 14, 16, 18 дома.
тупик Бейбитшилик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома.
улица С.Кожанова №№ 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80/1, 80/2, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100 дома.
улица Бейбитшилик №№ 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 214а, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 248а, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 270а, 272, 274, 274а, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 292/2 дома.
улица Шапагат (Южная) №№ 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2 дома.
Избирательный участок № 384.
Центр: поселок Мырзакент, улица Бейбитшилик, № 300, Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 2037 пограничной службы Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан".
Граница: территория воинской части № 2037.
Избирательный участок № 385.
Центр: поселок Мырзакент, улица Т.Мадиходжаева № 30, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мактааральская районная больница "Мырзакент".
Граница: территория Мактааральской районной больницы "Мырзакент".
Избирательный участок № 386.
Центр: сельский округ Достык, село Достык, улица Б.Абдешова № 42 Б, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 53 имени Г.Мусирепова" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Достык, село Достык.
Избирательный участок № 387.

Орталығы: Достық ауылдық округі, Гүлстан ауылы, Д.Ұзақов көшесі № 9А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "М.Тұрсын-Заде атындағы № 56 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Достық ауылдық округінің Гүлстан ауылы.
№ 388 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылдық округі, Хайдар ауылы, Б.Қаназаров көшесі, № 23А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "С.Айни атындағы № 55 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Достық ауылдық округінің Хайдар ауылы.
№ 389 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылдық округі, Ж.Қалшораев ауылы, Елімай көшесі, № 6А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Қ.Әбдалиев атындағы № 54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Достық ауылдық округінің Ж.Қалшораев ауылы.
№ 390 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылдық округі, Бескетік ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 24, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "М.Ғабдуллин атындағы № 52 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Достық ауылдық округінің Бескетік және Көксу ауылдары.
№ 391 сайлау учаскесі.
Орталығы: А.Қалыбеков ауылдық округі, Атамұра ауылы, Ш.Тұрғанбаев көшесі, № 9А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Қ.Қайсенов атындағы № 51 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: А.Қалыбеков ауылдық округінің Жамбыл және Атамұра ауылдары.
№ 392 сайлау учаскесі.
Орталығы: А.Қалыбеков ауылдық округі, Үлгілі ауылы, Орда көшесі, № 41А, "Үлгілі" мәдениет үйі.
Шекаралары: А.Қалыбеков ауылдық округінің Тұран, Жаңа жол және Үлгілі ауылдары.
№ 393 сайлау учаскесі.
Орталығы: А.Қалыбеков ауылдық округі, Абат ауылы, Т.Сапаров көшесі, № 23, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Ж.Нұрлыбаев атындағы № 49 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: А.Қалыбеков ауылдық округінің Абат және Төрткүл ауылдары.
№ 394 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Ынталы ауылы, М.Миманжораев көшесі, № 6, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы № 26 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округінің Ынталы ауылы.
№ 395 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Өнімкер ауылы, Ақтерек көшесі, № 30А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Ж.Нұрлыбаев атындағы № 27 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округінің Өнімкер ауылы.
№ 396 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Ырысты ауылы, Алғабас көшесі, № 80 үй, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "С.Торайғыров атындағы № 30 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округінің Ырысты ауылы.
№ 397 сайлау учаскесі.

Центр: сельский округ Достык, село Гулистан, улица Д.Узакова № 9А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 56 имени М.Турсын-Заде" отдела образования Мактааральского района
Граница: сельский округ Достык, село Гулистан.
Избирательный участок № 388.
Центр: сельский округ Достык, село Хайдар, улица Б.Каназарова № 23А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 55 имени С.Айни" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Достык, село Хайдар.
Избирательный участок №389.
Центр: сельский округ Достык, село Ж.Калшораева, улица Елимай № 6А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 54 имени К.Абдалиева" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Достык, село Ж.Калшораева.
Избирательный участок № 390.
Центр: сельский округ Достык, село Бескетик, улица Ы.Алтынсарина № 24, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 52 имени М.Габдуллина" отдела образования Мактааральского района.
Границы: сельский округ Достык, села Бескетик и Коксу.
Избирательный участок № 391.
Центр: сельский округ А.Калыбекова, село Атамура, улица Ш.Турганбаева № 9А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 51 имени К.Кайсенова" отдела образования Мактааральского района.
Границы: сельский округ А.Калыбекова, села Жамбыл и Атамура.
Избирательный участок № 392.
Центр: сельский округ А.Калыбекова, село Улгили, улица Орда № 41А, Дом культуры "Улгили".
Границы: сельский округ А.Калыбекова, села Туран, Жанажол и Улгили.
Избирательный участок № 393.
Центр: сельский округ А.Калыбеков, село Абат, улица Т.Сапарова № 23, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 49 имени Ж.Нурлыбаева" отдела образования Мактааральского района.
Границы: сельский округ А.Калыбеков, села Абат и Торткул.
Избирательный участок № 394.
Центр: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Ынталы, улица М.Миманжораева № 6, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 26 имени Ы.Алтынсарина" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Ынталы.
Избирательный участок № 395.
Центр: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Онимкер, улица Актерек № 30А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 27 имени Ж.Нурлыбаева" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Онимкер.
Избирательный участок № 396.
Центр: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Ырысты, улица Алгабас № 80, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 30 имени С.Торайгырова" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Ырысты.
Избирательный участок № 397.

Орталығы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Мырзатөбе ауылы, Жастар көшесі, № 14А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "М.Өтемісұлы атындағы № 28 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округінің Мырзатөбе ауылы.
№ 398 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Қарақыр ауылы, Нұрлыжол көшесі, № 80, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "А.Тұяқбаев атындағы № 29 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұрлыбаев ауылдық округінің Қарақыр және Өркен ауылдары.
№ 399 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңажол ауылдық округі, Ақжол ауылы, І.Төленов көшесі, № 32, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 25 "Жаңа жол" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңажол ауылдық округінің Ақжол ауылы.
№ 400 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңажол ауылдық округі, Арайлы ауылы, Нұрлытаң көшесі, № 13, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "С.Датұлы атындағы № 23 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаңажол ауылдық округінің Арайлы және Достық ауылдары.
№ 401 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңажол ауылдық округі, Өргебас ауылы, Болашақ көшесі № 8, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Қ.Аманжолов атындағы № 22 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңажол ауылдық округінің Өргебас ауылы.
№ 402 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңажол ауылдық округі, Фирдоуси ауылы, Түркістан көшесі, № 5, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "А.Фирдауси атындағы № 24 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңажол ауылдық округінің Фирдоуси ауылы.
№ 403 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңажол ауылдық округі, Нұрлыжол ауылы, Үлгілі көшесі, № 27А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 21 "Нұрлы жол" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңажол ауылдық округінің Нұрлыжол ауылы.
№ 404 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңажол ауылдық округі, Жеңіс ауылы, Көктем көшесі, № 11, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Қ.Мүсірепов атындағы № 20 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңажол ауылдық округінің Жеңіс ауылы.
№ 405 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылдық округі, Т.Жайлыбаев ауылы, Желтоқсан көшесі, № 1, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Абай атындағы № 17 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Еңбекші ауылдық округінің Т.Жайлыбаев ауылы.
№ 406 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылдық округі, Нұрлытаң ауылы, Атамекен көшесі, № 40, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 18 "Нұрлытаң" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Еңбекші ауылдық округінің Нұрлытаң ауылы.
№ 407 сайлау учаскесі.

Центр: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Мырзатобе, улица Жастар № 14А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 28 имени М.Отемисулы" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Мырзатобе.
Избирательный участок № 398.
Центр: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Каракир, улица Нурлыжол, № 80, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 29 имени А.Туякбаева" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Ж.Нурлыбаев, села Каракир и Оркен.
Избирательный участок № 399.
Центр: сельский округ Жанажол, село Акжол, улица И.Туленова, № 32, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Жана жол" № 25" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Жанажол, село Акжол.
Избирательный участок № 400.
Центр: сельский округ Жанажол, село Арайлы, улица Нурлытан № 13, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 23 имени С.Датулы" отдела образования Мактааральского района.
Границы: сельский округ Жанажол, села Арайлы и Достык.
Избирательный участок № 401.
Центр: сельский округ Жанажол, село Оргебас, улица Болашак № 8, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 22 имени К.Аманжолова" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Жанажол, село Оргебас.
Избирательный участок № 402.
Центр: сельский округ Жанажол, село Фирдоуси, улица Туркестан № 5, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 24 имени А.Фирдауси" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Жанажол, село Фирдоуси.
Избирательный участок № 403.
Центр: сельский округ Жанажол, село Нурлыжол, улица Улгили № 27 А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Нурлыжол" № 21" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Жанажол, село Нурлыжол.
Избирательный участок № 404.
Центр: сельский округ Жанажол, село Женис, улица Женис № 11, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 20 имени К.Мусирепова" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Жанажол, село Женис.
Избирательный участок № 405.
Центр: сельский округ Енбекши, село Т.Жайлыбаева, улица Желтоксан № 1, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 17 имени Абая" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Енбекши, село Т.Жайлыбаева.
Избирательный участок № 406.
Центр: сельский округ Енбекши, село Нурлытан, улица Атамекен № 40, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Нурлытан" № 18" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Енбекши, село Нурлытан.
Избирательный участок № 407.

Орталығы: Еңбекші ауылдық округі, Шұғыла ауылы, 9 мамыр көшесі, № 4, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 19 "Шұғыла" жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Еңбекші ауылдық округінің Шұғыла ауылы.
№ 408 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылдық округі, Жантақсай ауылы, Жаңа құрылыс көшесі, № 4 үй, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Х.Доспанова атындағы № 16 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Еңбекші ауылдық округінің Жантақсай және Жаңа тұрмыс ауылдары.
№ 409 сайлау учаскесі.
Орталығы: Иіржар ауылдық округі, Иіржар ауылы, Қайнар көшесі, № 4, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 10 "Асыл мұра" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Иіржар ауылдық округінің Иіржар, Азат және С.Рахимов ауылдары.
№ 410 сайлау учаскесі.
Орталығы: Иіржар ауылдық округі, Дихан ауылы, Ынтымақ көшесі, № 19А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Қажымұқан атындағы № 11 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Иіржар ауылдық округінің Дихан ауылы.
№ 411 сайлау учаскесі.
Орталығы: Иіржар ауылдық округі, Алаш ауылы, Қайнар көшесі, № 30А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 14 "Жас алаш" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Иіржар ауылдық округінің Алаш және Шапағат ауылдары.
№ 412 сайлау учаскесі.
Орталығы: Иіржар ауылдық округі, Мақтажан ауылы, Әжіхан ата көшесі, № 60, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 15 "Мақтажан" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Иіржар ауылдық округінің Мақтажан ауылы.
№ 413 сайлау учаскесі.
Орталығы: Иіржар ауылдық округі, Азамат ауылы, Достық көшесі, № 24А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Х.Әлімжан атындағы № 12 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Иіржар ауылдық округінің Азамат ауылы.
№ 414 сайлау учаскесі.
Орталығы: Иіржар ауылдық округі, Наурыз ауылы, Жұлдыз көшесі, № 7, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Н.Бекежанов атындағы № 13 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Иіржар ауылдық округінің Наурыз ауылы.
№ 415 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атакент кенті, Н.Төреқұлов көшесі, № 27, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 5 "Мақтарал" гуманитарлы-қоғамдық пәндер бағытындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ж.Ибраев көшесі №№ 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 18, 22 үйлері.
Н.Төреқұлов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 23, 24, 26, 29, 30, 30а, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40 үйлері.

Центр: сельский округ Енбекши, село Шугыла, улица 9 мая № 4, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Шугыла" № 19" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Енбекши, село Шугыла.
Избирательный участок № 408.
Центр: сельский округ Енбекши, село Жантаксай, улица Жана курылыс № 4, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 16 имени Х.Доспановой" отдела образования Мактааральского района.
Границы: сельский округ Енбекши, села Жантаксай и Жана турмыс.
Избирательный участок № 409.
Центр: сельский округ Ииржар, село Ииржар, улица Кайнар № 4, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Асылмура № 10" отдела образования Мактааральского района.
Границы: сельский округ Ииржар, села Ииржар, Азат, С.Рахимов.
Избирательный участок № 410.
Центр: сельский округ Ииржар, село Дихан, улица Ынтымак № 19А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 11 имени Кажымукана" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Ииржар, село Дихан.
Избирательный участок № 411.
Центр: сельский округ Ииржар, село Алаш, улица Кайнар № 30А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Жас алаш" № 14" отдела образования Мактааральского района.
Границы: сельский округ Ииржар, села Алаш и Шапагат.
Избирательный участок № 412.
Центр: сельский округ Ииржар, село Мактажан, улица Ажихан ата № 60, Коммунальное государственное учреждение Общая средняя школа "Мактажан № 15" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Ииржар, село Мактажан.
Избирательный участок № 413.
Центр: сельский округ Ииржар, село Азамат, улица Достык № 24А, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 12 имени Х.Алимжана" отдела образования Мактааральского района. Граница: сельский округ Ииржар, село Азамат.
Избирательный участок № 414.
Центр: сельский округ Ииржар, село Наурыз, улица Жулдыз № 7, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 13 имени Н.Бекежанова" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Ииржар, село Наурыз.
Избирательный участок № 415.
Центр: поселок Атакент, улица Турекулова № 27, Коммунальное государственное учреждение № 5 "Школа-гимназия "Мактаарал" по предметам гумманитарно-общественного направления" отдела образования Мактааральского района.
Граница:
улица Ж.Ибраева №№ 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 18, 22 дома.
улица Н.Торекулова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 23, 24, 26, 29, 30, 30а, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40 дома.

Ә.Көпжасаров көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 46, 48 үйлері.
Е.Шәмпиев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 21а, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54 үйлері.
С.Қожанов көшесі №№ 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 32, 32а, 34, 36 үйлері.
Т.Рысқұлов көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлері.
А.Пушкин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері.
№ 416 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атакент кенті, А.Орлов көшесі, № 10, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№ 14 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары:
Абай көшесі №№ 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 63б, 63в, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 үйлер.
Ж.Бекжанов көшесі №№ 1а, 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 үйлері.
Н.Гоголь көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлері.
Ә.Молдағұлова көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 47, 49, 51 үйлері.
Ә.Молдағұлова тұйығы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16 үйлері.
М.Тоқжігітов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68 үйлер.
Ұ.Ділдабекова көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлері.
Әл-Фараби көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 11, 13, 10, 12, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлері.
Нұрлы жол көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36 үйлері.
Наурыз көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлері.

улица А.Копжасарова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 46, 48 дома.
улица Е.Шампиева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 21а, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54 дома.
улица С.Кожанова №№ 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 32, 32а, 34, 36, 35,37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 дома.
улица Т.Рысқулова №№ 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14 дома.
улица А.Пушкина №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 дома.
Избирательный участок № 416.
Центр: поселок Атакент, улица А.Орлова № 10, Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 14" управление развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы:
улица Абая №№ 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 63б, 63в, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 дома.
улица Ж.Бекжанова №№ 1а, 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 дома.
улица Н.Гоголя №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 дома.
улица А.Молдагуловой №№ 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 47, 49, 51 дома.
тупик А.Молдагуловой №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16 дома.
улица М.Токжигитова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68 дома.
улица У.Дилдабековой №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 дома.
улица Аль-Фараби №№ 1, 3, 5, 7, 11, 13, 10, 12, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 дома.
улица Нурлы жол №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36 дома.
улица Наурыз №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36 дома.

А.Орлов көшесі №№ 1, 2, 3а, 3, 5 ,6, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19 үйлері.
Тәуелсіздік көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлері.
Ордабасы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
Желтоқсан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 14а үйлері.
№417 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атакент кенті, Ташкент көшесі, № 72А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "В.Комаров атындағы № 7 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 (1-16), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52 үйлері.
К.Көшкінбаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлері.
Амангелді көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлері.
В.Чкалов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлері.
Жамбыл көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлері.
Д.Қонаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ,32 ,33 ,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлері.
К.Байсейтова көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері.
Халықтар достығы көшесі №№ 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері.
Привокзальная көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36 үйлері.
1 Мамыр көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 49, 50, 51 үйлері.

улица А.Орлова №№ 1, 2, 3а, 3, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19 дома.
улица Тауелсиздик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34 дома.
улица Ордабасы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 дома.
улица Желтоксан №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 14а дома.
Избирательный участок № 417.
Центр: поселок Атакент, улица Ташкентская № 72А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 7 имени В.Комарова" отдела образования Мактааральского района.
Граница:
улица Ш.Уалиханова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 (1-16), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52 дома.
улица К.Кошкинбаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 дома.
улица Амангельды №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 дома.
улица В.Чкалова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 дома.
улица Жамбыла №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 дома.
улица Д.Кунаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ,32 ,33 ,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 дома.
улица К.Байсейтовой №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 дома.
улица Халыктар достыгы №№ 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 дома.
улица Привокзальная №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36 дома.
улица 1 Мая №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 49, 50, 51 дома.

С.Куваков көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлері.
Театр көшесі №№ 1, 2, 4, 6, 8, 5, 7, 11,13 үйлері.
Ташкент көшесі №№ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80а, 82 үйлері.
Құрманғазы көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18 үйлері.
№ 418 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атакент кенті, Ташкент көшесі № 106, "Экспресс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы:
Ташкент көшесі №№ 49, 51, 53, 57, 59, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 85а, 85/1, 85/2, 87, 89, 83, 81, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102 үйлері.
Қазақстан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53 үйлері.
Автомобилист көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері.
8 наурыз көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60 үйлері.
Восточная көшесі №№ 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61 үйлері.
Алматы көшесі №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері.
Алтынсарин көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері.
Өзбек көшесі №№ 2а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлері.
М.Усманов (Строительная) көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 14, 15, 15а, 16, 18, 17, 20, 22, 19, 24, 26, 5, 7, 11, 12, 13, 32, 27, 25, 23, 28, 30/1, 30 үйлері.
Ғ.Мұратбаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58 үйлері.
М.Мәметова көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлері.
В.Чапаев көшесі №№ 2а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері.
М.Фрунзе көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38 үйлері.
№419 сайлау учаскесі.

улица С.Кувакова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 дома.
улица Театральная №№ 1, 2, 4, 6, 8, 5, 7, 11,13 дома.
улица Ташкентская №№ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80а, 82 дома.
улица Курмангазы №№ 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18 дома.
Избирательный участок № 418.
Центр: поселок Атакент, улица Ташкентская дом № 106, здания товарищества с ограниченной ответственностью "Экспресс".
Граница:
улица Ташкентская №№ 49, 51, 53, 57, 59, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 85а, 85/1, 85/2, 87, 89, 83, 81, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102 дома.
улица Казахстанская №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53 дома.
улица Автомобилистов №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома.
улица 8 марта №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60 дома.
улица Восточная №№ 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61 дома.
улица Алматинская №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 дома.
улица Алтынсарина №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 дома.
улица Узбекская №№ 2а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 дома.
улица М.Усманова (Строительная) №№ 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 14, 15, 15а, 16, 18, 17, 20, 22, 19, 24, 26, 5, 7, 11, 12, 13, 32, 27, 25, 23, 28, 30/1, 30 дома.
улица Г.Муратбаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58 дома.
улица М.Маметовой №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 дома.
улица В.Чапаева №№ 2а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 дома.
улица М.Фрунзе №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38 дома.
Избирательный участок № 419.

Орталығы: Атакент кенті, Болашақ көшесі № 1, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "О.Бапышев атындағы № 8 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
К.Ботабеков көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлері.
Ә.Жангелдин көшесі №№ 1, 1а, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 66 үйлері.
В.Маяковский көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 38, 40 үйлері.
С.Сейфуллин көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері.
С.Мұқанов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16,18 үйлері.
И.Панфилов көшесі №№1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 үйлері.
Қажымұқан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35 үйлері.
М.Жалил көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері.
Ф.Дзержинский көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44 үйлері.
Э.Тельман көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24 үйлері.
Болашақ көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері.
Жібек жолы көшесі №№ 4, 5, 6, 7, 8, 10,12 үйлері.
Т.Досаев (МО-67) көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 үйлері.
Ә.Әбдіқадыров көшесі №№ 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19 үйлері.
Игілік көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері.
№ 420 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Қ.Пернебаев ауылы, М.Қалмұратұлы көшесі, № 2А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 34 "Бірлік" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бірлік ауылдық округінің Қ.Пернебаев және Өркениет ауылдары.
№ 421 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Табысты ауылы, К.Жиренбаев көшесі, № 14, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "И.Панфилов атындағы № 33 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бірлік ауылдық округінің Табысты ауылы.
№ 422 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Қоңырат ауылы, А.Жаненов көшесі, № 31, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 35 "Болашақ" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бірлік ауылдық округінің Қоңырат ауылы.
№ 423 сайлау учаскесі.

Центр: поселок Атакент, улица Болашак № 1, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №8 имени О.Бапышева" отдела образования Мактааральского района.
Граница:
улица К.Ботабекова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 дома.
улица А.Жангелдина №№ 1, 1а, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 66 дома.
улица В.Маяковского №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 38, 40 дома.
улица С.Сейфуллина № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 дома.
улица С.Муканова №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16,18 дома.
улица И.Панфилова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 дома.
улица Қажымукана №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35 дома.
улица М.Джалиля №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 дома.
улица Ф.Дзержинского №№ 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44 дома.
улица Э.Тельмана №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24 дома.
улица Болашак №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 дома.
улица Жибекжолы №№ 4, 5, 6, 7, 8, 10,12 дома.
улица Т.Досаева (МО-67) №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 дома.
улица А.Абдыкадырова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 дома.
улица Игилик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 дома.
Избирательный участок № 420.
Центр: сельский округ Бирлик, село К.Пернебаева, улица М.Калмуратулы № 2А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Бирлик" № 34" отдела образования Мактааральского района.
Границы: сельский округ Бирлик, села К.Пернебаева и Оркениет.
Избирательный участок № 421.
Центр: сельский округ Бирлик, село Табысты, улица К.Жиренбаева № 14, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 33 имени И.Панфилова" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Бирлик, село Табысты.
Избирательный участок № 422.
Центр: сельский округ Бирлик, село Конырат, улица А.Жаненова № 31, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Болашак" № 35" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Бирлик, село Конырат
Избирательный участок № 423.

Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Алғабас ауылы, Н.Мәшбек көшесі, № 6А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 31 "Береке" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бірлік ауылдық округінің Еркінабад және Алғабас ауылдары.
№ 424 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Кеңесшіл ауылы, Д.Байжігітов көшесі, № 1А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Қ.Үкібаев атындағы № 37 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жамбыл ауылдық округінің Кеңесшіл ауылы.
№ 425 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Жасұлан көшесі, № 1А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "№ 36 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл ауылы.
№ 426 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Жалын ауылы, Н.Құлжанов көшесі, № 19, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Жамбыл атындағы № 39 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жамбыл ауылдық округінің Жалын ауылы.
№ 427 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Көкпарсай ауылы, Молшылық көшесі, № 6Б, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "С.Мұқанов атындағы № 40 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жамбыл ауылдық округінің Көкпарсай ауылы.
№ 428 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтарал ауылдық округі, Береке ауылы, Береке көшесі № 2/А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы № 47 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мақтарал ауылдық округінің Береке ауылы.
№ 429 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтарал ауылдық округі, Көкарал ауылы, Алға көшесі № 1/А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Т.Бигелдинов атындағы № 46 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақтарал ауылдық округінің Көкарал ауылы.
№ 430 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтарал ауылдық округі, Өркениет ауылы, Оқу кварталы көшесі, № 1/А үй, Мақтаарал гуманитарлық-экономикалық агробизнес колледжі.
Шекаралары: Мақтарал ауылдық округінің Өркениет, Шаттық және Ақ алтын ауылдары.
№ 431 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтарал ауылдық округі, Қаз ССР-нің 40-жылдығы ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 48, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "А.Навои атындағы № 44 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақтарал ауылдық округінің Қаз ССР-нің 40-жылдығы, Амангелді және Елқоныс ауылдары.
№ 432 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтарал ауылдық округі, Игілік ауылы, Шұғыла көшесі, № 16, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "Т.Әубәкіров атындағы № 43 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мақтарал ауылдық округінің Игілік ауылы.
№ 433 сайлау учаскесі.

Центр: сельский округ Бирлик, село Алгабас, улица Н.Машбек № 6А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Береке" № 31 отдела образования Мактааральского района.
Границы: сельский округ Бирлик, села Еркинабад и Алгабас.
Избирательный участок № 424.
Центр: сельский округ Жамбыл, село Кенесшил, улица Д.Баижигитова № 1А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 37 имени К.Укибаева" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Жамбыл, село Кенесшил.
Избирательный участок № 425.
Центр: сельский округ Жамбыл, село Жамбыл, улица Жасулан №1А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №36" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Жамбыл, село Жамбыл.
Избирательный участок № 426.
Центр: сельский округ Жамбыл, село Жалын, улица Н.Кулжанова № 19, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 39 имени Жамбыла" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Жамбыл, село Жалын.
Избирательный участок №427.
Центр: сельский округ Жамбыл, село Кокпарсай, улица Молшылык, №6Б, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №40 имени С.Муканова" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Жамбыл, село Кокпарсай.
Избирательный участок № 428.
Центр: сельский округ Мактарал, село Береке, улица Береке № 2/А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 47 имени Аль-Фараби" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Мактарал, село Береке.
Избирательный участок № 429.
Центр: сельский округ Мактарал, село Кокарал, улица Алга № 1/А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 46 имени Т.Бигелдинова" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Мактарал, село Кокарал.
Избирательный участок № 430.
Центр: сельский округ Мактарал, село Оркениет, улица Учебный квартал № 1/А, Мактааральский колледж гуманитарно-экономический и агробизнеса.
Границы: сельский округ Мактарал, села Оркениет, Шаттык и Ак алтын.
Избирательный участок № 431.
Центр: сельский округ Мактарал, село 40 лет Каз ССР, улица Тауелсиздик № 48, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 44 имени А.Навои" отдела образования Мактааральского района.
Границы: сельский округ Мактарал, села 40 лет Каз ССР, Елконыс и Амангелди.
Избирательный участок № 432.
Центр: сельский округ Мактарал, село Игилик, улица Шугыла № 16, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 43 имени Т.Аубакирова" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Мактарал, село Игилик.
Избирательный участок № 433.

Орталығы: Мақтарал ауылдық округі, Н.Есентаев ауылы, Жастар көшесі № 39, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "М.Тоқжігітов атындағы № 42 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақтарал ауылдық округінің Н.Есентаев, Еңбекші және Жұлдыз ауылдары.
№ 434 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтарал ауылдық округі, Азаттық ауылы, Азаттық көшесі № 2/А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "№ 41 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мақтарал ауылдық округінің Азаттық ауылы.
№ 435 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтарал ауылдық округі, Мәдениет ауылы, Мәдениет көшесі, № 4/А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің № 45 "Мәдениет" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Мақтарал ауылдық округінің Мәдениет, Тұлпар және Бақыт ауылдары.
№ 436 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтарал ауылдық округі, Атамекен ауылы, Ж.Ибраев көшесі, № 85, "Атакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Атакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы аумағы.
№ 890 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мырзакент кенті, Жеңіс көшесі № 10, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "С.Рахымов атындағы № 4 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
М.Қуандықов көшесі №№ 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/7, 8/8, 10, 12, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34/1, 34/2, 36, 36а, 37, 37а, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42б, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46а, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 50а, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/1, 111/2, 113/1, 113/2, 115, 115/1, 115/2 үйлері.
Т.Мәдіқожаев көшесі №№ 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34/1, 34/2, 36, 36а, 37, 37а, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42б, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46а, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 50а, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/1, 111/2, 113/1, 113/2, 115, 115/1, 115/2 үйлері.
Әл-Фараби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 14, 15 үйлері.
М.Мәметова көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлері.

Центр: сельский округ Мактарал, село Н.Есентаева, улица Жастар № 39, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 42 имени М.Токжигитова" отдела образования Мактааральского района.
Границы: сельский округ Мактарал, села Н.Есентаева, Енбекши и Жулдыз.
Избирательный участок № 434.
Центр: сельский округ Мактарал, село Азаттык, улица Азаттык № 2/А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 41" отдела образования Мактааральского района.
Граница: сельский округ Мактарал, село Азаттык.
Избирательный участок № 435.
Центр: сельский округ Мактарал, село Мадениет, улица Мадениет № 4/А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Мадениет" № 45" отдела образования Мактааральского района.
Границы: сельский округ Мактарал, села Тулпар, Мадениет и Бакыт.
Избирательный участок № 436.
Центр: сельский округ Мактарал, село Атамекен, улица Ж.Ибраева № 85, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мактааральская районная больница "Атакент".
Граница: территория Мактааральской районной больницы "Атакент".
Избирательный участок № 890.
Центр: поселок Мырзакент, улица Женис № 10, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 4 имени С.Рахымова" отдела образования Мактааральского района.
Границы:
улица М.Куандыкова №№ 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/7, 8/8, 10, 12, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34/1, 34/2, 36, 36а, 37, 37а, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42б, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46а, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 50а, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/1, 111/2, 113/1, 113/2, 115, 115/1, 115/2 дома.
улица Т.Мадиходжаева №№ 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34/1, 34/2, 36, 36а, 37, 37а, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42б, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46а, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 50а, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/1, 111/2, 113/1, 113/2, 115, 115/1, 115/2 дома.
улица Аль-Фараби №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 14, 15 дома.
улица М.Маметовой №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31 дома.

Ә.Молдағұлова көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. үйлері.
Желтоқсан көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлері.
Әйтеке би көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері.
Төле би көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40 үйлері
Қазыбек би көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41 үйлері.
Қ.А.Яссауи көшесі №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 үйлері.
Б.Жакаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18,19,20,21,22, 23, 24,25,26, 28,30, 32 үйлері.
А.Тілеубердин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32,34, 36, 38, 40, 42 үйлері.
Жеңіс көшесі №№ 1, 3, 5, 14а, 16 үйлері.
Достық көшесі №№ 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15а үйлері.
1 ші Жоба көшесі №№ 16, 17, 22, 32, 36, 42, 47, 56 үйлері.
2 ші Жоба көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері.
№891 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атакент кенті, М.Әуезов көшесі № 7 А, Мақтаарал ауданы білім бөлімінің "№ 9 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Лабораторная көшесі №№ 2, 3, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 4/1, 4/2, 4/3, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 5-1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 6, 7, 8, 9 үйлері.
Қ.Сәтбаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері.
М.Әуезов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері.
Достар (Рабочая) көшесі №№ 1, 2, 4, 6, 8 үйлері.
Жастар (Молодежная) көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 үйлері.
Н.Петров көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 үйлер.
Нұрлы әлем көшесі №№ 1,2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері.

улица А.Молдагуловой №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 дома.
улица Желтоксан №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 23, 25, 27 дома.
улица Айтекеби №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 дома.
улица Толе би №№3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40 дома.
улица Казыбек би №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41 дома.
улица К.А.Яссави №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 дома.
улица Б.Жакаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32 дома.
улица А.Тлеубердина №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 дома.
улица Женис №№ 1, 3, 5, 14а, 16 дома.
улица Достык №№ 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15а дома.
улица Жоба 1 №№ 16, 17, 22, 32, 36, 42, 47, 56 дома.
улица Жоба 2 №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 дома.
Избирательный участок № 891.
Центр: поселок Атакент, улица М.Ауезова № 7А, Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 9" отдела образования Мактааральского района.
Границы:
улица Лабораторная №№ 2, 3, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 4/1, 4/2, 4/3, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 5-1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 6, 7, 8, 9 дома.
улица К.Сатпаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 дома.
улица М.Ауезова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 дома.
улица Достар (Рабочая) №№ 1, 2, 4, 6, 8 дома.
улица Жастар (Молодежная) №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 дома.
улица Н.Петрова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 дома.
улица Нурлы алем №№ 1, 2, 3, 5, 5-1, 5-2, 7, 9, 10 дома.