2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 60-368-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 5324 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5296 тіркелген шешіміне сәйкес, Мақтаарал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 31 065 566 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 216 105 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 017 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 723 мың теңге;
трансферттер түсімі –29 799 721 мың теңге;
2) шығындар – 31 131 333 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 234 577 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 321 910 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 87 333 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 300 344 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 300 344 мың теңге:
қарыздар түсімі – 321 910 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 86 798 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 65 232 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 75-456-VI шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2020 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Корпоративтік табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 50,0 пайыз;
облыстық бюджетке – 50,0 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 50,0 пайыз;
облыстық бюджетке – 50,0 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы және әлеуметтік салық бойынша:
аудандық бюджетке – 50 пайыз;
облыстық бюджетке – 50 пайыз;

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 23 декабря 2019 года № 60-368-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 декабря 2019 года № 5324. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5296,Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 065 566 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 216 105 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 017 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 723 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 799 721 тысяч тенге;
2) затраты – 31 131 333 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 234 577 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 321 910 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 87 333 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 300 344 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300 344 тысяч тенге:
поступления займов – 321 910 тысяч тенге;
погашение займов – 86 798 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 65 232 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 23.12.2020 № 75-456-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить на 2020 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по Корпоративному подоходному налогу:
в районный бюджет – 50,0 процентов;
в областной бюджет – 50,0 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в районный бюджет – 50,0 процентов;
в областной бюджет – 50,0 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
в районный бюджет – 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, и социальному налогу в бюджеты районов:
в районный бюджет – 50 процентов;
в областной бюджет – 50 процентов;

3. 2020 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 17 010 089 мың теңге болып белгіленсін.
4. 2020 жылға аудандық бюджеттен кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар мөлшерінің жалпы сомасы 301 848 мың теңге болып қарастырылсын, оның ішінде:
Достық ауылдық округі 28 391 мың теңге
Мырзакент кенті 22 549 мың теңге
Еңбекші ауылдық округі 31 553 мың теңге
Жаңажол ауылдық округі 21 841 мың теңге
Иіржар ауылдық округі 26 090 мың теңге
Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі 33 339 мың теңге
Атакент кенті 17 594 мың теңге
Бірлік ауылдық округі 32 791 мың теңге
А.Қалыбеков ауылдық округі 35 966 мың теңге
Жамбыл ауылдық округі 25 691 мың теңге
Мақтарал ауылдық округі 26 043 мың теңге
5. Аудан әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 15 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2020 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
7. 2020 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
8. "Мақтаарал аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Мақтаарал ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
9. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы И. Умбетаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының хатшысы К. Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
23 желтоқсандағы № 60-368-VI
шешіміне 1-қосымша
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
23 желтоқсандағы № 60-368-VI
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

3. Установить объем бюджетных субвенций передаваемых из областного бюджета в бюджет района 2020 год в сумме 17 010 089 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2020 год размеры субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских, поселковы округов в общей сумме 301 848 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ Достык 28 391тысяч тенге
поселок Мырзакент 22 549тысяч тенге
сельский округ Енбекши 31 553тысяч тенге
сельский округ Жанажол 21 841тысяч тенге
сельский округ Ииржар 26 090тысяч тенге
сельский округ Ж.Нурлыбаев 33 339тысяч тенге
поселок Атакент 17 594 тысяч тенге
сельский округ Бирлик 32 791тысяч тенге
сельский округ А.Калыбеков 35 966тысяч тенге
сельский округ Жамбыл 25 691тысяч тенге
сельский округ Мактарал 26 043тысяч тенге
5. Утвердить резерв акимата района на 2020 год в сумме 15 000 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2020 год, согласно приложению 4.
7. Установить на 2020 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в районных условиях.
8. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Мактааральского района после его официального опубликования.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мактааральского
районного маслихата И. Умбетаев
Секретарь маслихата
Мактааральского района К. Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 23 декабря
2019 года № 60-368-VI
Районный бюджет на 2020 год

2. Шығындар
31 131 333
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 562 291
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
1 353 208
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
25 688
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 298
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 327 520
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
133 041
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
91 194
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
0
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
1 103 285
2
Қаржылық қызмет
2 613
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 613
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 613
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
206 470
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
125 255
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 149
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 027
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 612
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
83 467
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
47 348
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 348
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

2. Затраты
31 131 333
01
Государственные услуги общего характера
1 562 291
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
1 353 208
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
25 688
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
25 298
003
Капитальные расходы государственного органа
390
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 327 520
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
133 041
003
Капитальные расходы государственного органа
91 194
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
0
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
1 103 285
2
Финансовая деятельность
2 613
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 613
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 613
5
Планирование и статистическая деятельность
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
0
9
Прочие государственные услуги общего характера
206 470
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
125 255
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
36 149
013
Капитальные расходы государственного органа
1 027
108
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 612
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
83 467
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
47 348
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30 348
015
Капитальные расходы государственного органа

199
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
276 109
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 065 671
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 206 153
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 204 371
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 204 371
084
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізу
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 782
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 782
2
Әлеуметтiк көмек
2 769 911
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 769 911
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 951 595
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33 918
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
134 107
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 263
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
154 306
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
99 242
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
295 614
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
98 866
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
89 607
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89 607
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 781
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

199
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
276 109
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 065 671
1
Социальное обеспечение
2 206 153
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 204 371
005
Государственная адресная социальная помощь
2 204 371
084
Проведение мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 782
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 782
2
Социальная помощь
2 769 911
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 769 911
002
Программа занятости
1 951 595
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33 918
006
Оказание жилищной помощи
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
134 107
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 263
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
154 306
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
99 242
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
295 614
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
98 866
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
89 607
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89 607
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 781
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

27 585
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
4 500
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 500
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
4 500
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
164 053
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
114 970
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 926
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 044
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
60 000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 989
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 989
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 094
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
17 094
02
Қорғаныс
30 278
1
Әскери мұқтаждар
27 278
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
27 278
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
27 278
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 800
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
9 800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 800

27 585
5
Планирование и статистическая деятельность
4 500
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 500
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
4 500
9
Прочие государственные услуги общего характера
164 053
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
114 970
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19 926
013
Капитальные расходы государственного органа
0
108
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
0
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
35 044
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 989
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30 989
015
Капитальные расходы государственного органа
1 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 094
040
Развитие объектов государственных органов
17 094
02
Оборона
30 278
1
Военные нужды
27 278
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27 278
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
27 278
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
3 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 800
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
9 800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 800

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
723 531
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
53 125
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 306
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
20 340
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
93 737
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 528
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
120 312
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
87 151
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
221 505
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
99 527
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
78 212
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78 212
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 968
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 044
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
248 446
1
Тұрғын үй шаруашылығы
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
723 531
002
Программа занятости
53 125
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 306
006
Оказание жилищной помощи
20 340
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
93 737
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 528
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
120 312
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
87 151
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
221 505
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
99 527
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
78 212
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78 212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 968
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 044
021
Капитальные расходы государственного органа
0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
248 446
1
Жилищное хозяйство
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0

60 968
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 044
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
248 446
1
Тұрғын үй шаруашылығы
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
2
Коммуналдық шаруашылық
110 034
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70 034
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
13 745
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
47 200
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
9 089
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
40 000
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
40 000
3
Елді-мекендерді көркейту
138 412
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

60 968
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 044
021
Капитальные расходы государственного органа
0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
248 446
1
Жилищное хозяйство
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
0
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
2
Коммунальное хозяйство
110 034
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70 034
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
0
028
Развитие коммунального хозяйства
13 745
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
0
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
47 200
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
9 089
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
40 000
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
40 000
3
Благоустройство населенных пунктов
138 412
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
519 070
1
Автомобиль көлiгi
519 070
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
519 070
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
381 206
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
137 864
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
0
13
Басқалар
38 818
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
22 138
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
22 138
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 138
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Басқалар
16 680
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 680
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 680
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 000
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
15 000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорны
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
077
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
14
Борышқа қызмет көрсету
6 282
1
Борышқа қызмет көрсету
6 282
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

015
Капитальные расходы государственного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
519 070
1
Автомобильный транспорт
519 070
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
519 070
022
Развитие транспортной инфраструктуры
0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
381 206
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
137 864
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
0
13
Прочие
38 818
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
22 138
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
22 138
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
22 138
003
Поддержка предпринимательской деятельности
0
004
Капитальные расходы государственного органа
0
9
Прочие
16 680
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 680
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 680
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 000
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
15 000
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
0
14
Обслуживание долга
6 282
1
Обслуживание долга
6 282
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)