Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 37/1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 45/1 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 9 шілдеде № 5128 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 38/405-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5089 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 37/1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4849 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 26 қаңтардағы "Ордабасы оттары" газетінде және 2019 жылы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ордабасы ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 24 442 833 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 049 421 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 854 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 299 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 350 259 мың теңге;
2) шығындар – 24 551 571 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -12 199 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 26 513 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38 712 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 96 539 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 96 539 мың теңге:
қарыздар түсімі – 26 513 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 38 712 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 108 738 мың тенге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 37/1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 27 июня 2019 года № 45/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 июля 2019 года № 5128. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 13 июня 2019 года № 38/405-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5089, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 37/1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4849, опубликовано 26 января 2019 года в газете "Ордабасы оттары" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в эталонном виде 29 января 2019 года) следующие изменений:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 442 833 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 049 421 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 854 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 299 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 350 259 тысяч тенге;
2) затраты – 24 551 571 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 12 199 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 26 513 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38 712 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -96 539 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 96 539 тысяч тенге:
поступление займов – 26 513 тысяч тенге;
погашение займов – 38 712 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 108 738 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

3. "Ордабасы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ордабасы ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ордабасы аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных и правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Ордабасинского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.

355 613
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
37 269
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 143
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22 843
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыздандыру
2 276 300
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 692 330
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 688 247
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 688 247
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 083
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 083
2
Әлеуметтік көмек
530 933
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
530 933
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
194 036
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 740
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 565
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
73 085
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 386
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
54 960
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
6 701
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
104 488
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64 972
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
53 037
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53 037
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 808
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 984
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
750
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

355 613
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
37 269
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 143
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22 843
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 276 300
1
Социальное обеспечение
1 692 330
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 688 247
005
Государственная адресная социальная помощь
1 688 247
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 083
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 083
2
Социальная помощь
530 933
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
530 933
002
Программа занятости
194 036
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 740
006
Оказание жилищной помощи
5 565
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
73 085
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 386
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
54 960
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
6 701
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
104 488
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64 972
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
53 037
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53 037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 808
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 984
021
Капитальные расходы государственного органа
750
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

22 796
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
42 835
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42 835
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
42 835
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 827
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 827
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
22 754
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 754
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
14 073
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 073
12
Көлік және коммуникация
726 407
1
Автомобиль көлігі
726 407
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
726 407
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 400
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
719 007
13
Басқалар
635 718
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
22 887
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
22 887
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 887
9
Басқалар
612 831
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11 587
052
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
11 587
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
121 953
062
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
121 953
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
202 809
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
19 786
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
18 500
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

22 796
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
42 835
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42 835
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
42 835
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 827
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 827
467
Отдел строительства района (города областного значения)
22 754
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
22 754
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14 073
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
14 073
12
Транспорт и коммуникации
726 407
1
Автомобильный транспорт
726 407
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
726 407
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
7 400
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
719 007
13
Прочие
635 718
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
22 887
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
22 887
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
22 887
9
Прочие
612 831
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11 587
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі
11 587
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
121 953
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі
121 953
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
202 809
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
19 786
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
18 500
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий

Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
1
2
ШЫҒЫНДАР
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, және (немесе) жайластыру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
2
Спорт
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1
Отын және энергетика
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Жылу энергетикалық жүйені дамыту
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту

Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2019-2021 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование юридических лиц
Функциональная группа
Наименование
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
2. ЗАТРАТЫ
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
9
Прочие государственные услуги общего характера
467
Отдел строительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2
Спорт
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1
Топливо и энергетика
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газо-транспортной системы