Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 шілдедегі № 47/1 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 1 тамызда № 5159 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 45/1 "Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 37/1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5128 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4890 тіркелген, 2019 жылдың 26 қаңтардағы "Ордабасы оттары" газетінде және 2019 жылдың 29 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бадам ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 133 512 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –34 117 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 99 145 мың теңге;
2) шығындар – 151 091 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 579 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 579 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу -0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 17 579 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Бөген ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 38/1 "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 22 июля 2019 года № 47/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 1 августа 2019 года № 5159. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Ордабасинского районного маслихата от 27 июня 2019 года № 45/1 "О внесении изменении в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 37/1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5128, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 38/1 "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4890, опубликовано 26 января 2019 года в газете "Ордабасы оттары" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 января 2019 года) следующие изменение:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 512 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 99 145 тысяч тенге;
2) затраты –151 091 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17 579 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 579 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 17 579 тысяч тенге.".
Пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 65 657 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 4 640 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 126 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 60 891 мың теңге;
2) шығындар – 65 972 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -315 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 315 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу -0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 315 мың теңге.".
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бөржар ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 110 919 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –14 143 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 270 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 96 506 мың теңге;
2) шығындар – 117 963 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 044 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –7 044 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу -0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 044 мың теңге.".
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Жеңіс ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 68 268 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –3 105 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 90 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 65 073 мың теңге;
2) шығындар – 68 281 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –13 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу -0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 мың теңге.".
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

1) доходы – 65 657 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –4 640 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 126 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 891 тысяч тенге;
2) затраты – 65 972 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -315 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 315 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 315 тысяч тенге.".
Пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Буржар на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 919 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –14 143 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 270 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 96 506 тысяч тенге;
2) затраты –117 963 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 044 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 044 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 044 тысяч тенге.".
Пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Женис на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 268 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –3 105 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 65 073 тысяч тенге;
2) затраты –68 281 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 13 тысяч тенге.".
Пункт 9 изложить в следующей редакции:

трансферттер түсiмi –6 268 мың теңге;
2) шығындар – 46 685 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 741 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 741 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу -0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 741 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ордабасы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ордабасы аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

поступления трансфертов –6 268 тысяч тенге;
2) затраты –46 685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 741 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 741 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 741 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Ордабасинского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.