2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 54/1 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 5334 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5296 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 28 614 574 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 828 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 114 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 187 793 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 583 304 мың теңге;
2) шығындар – 28 935 909 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -22 345 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 91 340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 113 685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 298 990 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 298 990 мың теңге:
қарыздар түсімі – 91 340 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 236 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 242 886 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 72/1 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылы салық түсімдерінен облыстық бюджетке ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы 50 пайыз, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз, әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативі бекітілсін.
3. 2020 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 14 564 522 мың теңге болып бекітілсін.

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2019 года № 54/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 декабря 2019 года № 5334
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5296, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2020-2022 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 614 574 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 828 363 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 114 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 187 793 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 583 304 тысяч тенге;
2) затраты – 28 935 909 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -22 345 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 91 340 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 113 685 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -298 990 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 298 990 тысяч тенге:
поступление займов – 91 340 тысяч тенге;
погашение займов – 35 236 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 242 886 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 14.12.2020 № 72/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить на 2020 год норматив распределения общей суммы корпоративного подоходного налога с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора 50 процентов, поступлений индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 50 процентов, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов и социального налога 50 процентов в областной бюджет.
3. Утвердить объем бюджетных субвенций передаваемых из областного бюджета в бюджет района на 2020 год в сумме 14 564 522 тысяч тенге.

4. Аудан әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 8 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2020 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2020 жылға аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер мөлшерінің бөлінуі 1 043 639 мың теңге соммасында 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін:
Бадам ауыл округі 142 986 мың теңге;
Бөген ауыл округі 55 045 мың теңге;
Бөржар ауыл округі 114 281 мың теңге;
Жеңіс ауыл округі 60 916 мың теңге;
Қарақұм ауыл округі 91 638 мың теңге;
Қараспан ауыл округі 88 167 мың теңге;
Қажымұқан ауыл округі 289 975 мың теңге;
Төрткөл ауыл округі 116 934 мың теңге;
Шұбар ауыл округі 49 431 мың теңге;
Шұбарсу ауыл округі 34 266 мың теңге.
7. 2020 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2020 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелері бекітілсін.
9. "Ордабасы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Ордабасы ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.

4. Утвердить резерв акимата района на 2020 год в сумме 8 000 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2020 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование юридических лиц согласно приложению 4.
6. Утвердить на 2020 год размеры распределение трансфертов из районного (города областного значения) бюджета в бюджеты сельских округов согласно приложению 5, в общей сумме 1 043 639 тысяч тенге:
сельский округ Бадам 142 986 тысяч тенге;
сельский округ Бугунь 55 045 тысяч тенге;
сельский округ Буржар 114 281 тысяч тенге;
сельский округ Женис 60 916 тысяч тенге;
сельский округ Каракум 91 638 тысяч тенге;
сельский округ Караспан 88 167 тысяч тенге;
сельский округ Кажымухан 289 975 тысяч тенге;
сельский округ Тортколь 116 934 тысяч тенге;
сельский округ Шубар 49 431 тысяч тенге;
сельский округ Шубарсу 34 266 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2020 год, согласно приложению 6.
8. Утвердить на 2020 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в районе социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в районных условиях.
9. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.

10. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы К. Кулсариев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садвахасов
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
24 желтоқсандағы № 54/1
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 72/1 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата К. Кулсариев
Секретарь районного маслихата Б. Садвахасов
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 54/1
Районный бюджет на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 14.12.2020 № 72/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

98 811
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 233
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
77 134
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
8 708
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
76 554
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70 780
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54 174
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54 174
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 368
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 806
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 482 547
1
Тұрғын үй шаруашылығы
895 243
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
353 018
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
10 493
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
10 983
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
97 891
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың өтемдерін төлеу
233 651
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
542 225
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 901
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
441 356
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
93 968
2
Коммуналдық шаруашылық
774 331
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
774 331
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
442 816
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
60 151
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
271 364
3
Елді-мекендерді көркейту
1 812 973
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

98 811
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 233
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77 134
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
8 708
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
76 554
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70 780
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54 174
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54 174
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 368
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 806
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 482 547
1
Жилищное хозяйство
895 243
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
353 018
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
10 493
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10 983
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
97 891
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
233 651
467
Отдел строительства района (города областного значения)
542 225
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 901
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
441 356
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
93 968
2
Коммунальное хозяйство
774 331
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
774 331
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
442 816
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
60 151
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
271 364
3
Благоустройство населенных пунктов
1 812 973
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

353 295
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
37 270
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыздандыру
665 295
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
253 849
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
250 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
250 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 849
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 849
2
Әлеуметтік көмек
347 005
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
347 005
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
41 110
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 848
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 840
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
77 135
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 233
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
64 414
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
7 082
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
52 487
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
69 856
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
64 441
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64 441
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 951
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 490
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
991 555
1
Тұрғын үй шаруашылығы
50 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 000
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

353 295
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
37 270
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
665 295
1
Социальное обеспечение
253 849
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
250 000
005
Государственная адресная социальная помощь
250 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 849
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 849
2
Социальная помощь
347 005
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
347 005
002
Программа занятости
41 110
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 848
006
Оказание жилищной помощи
7 840
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
77 135
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 233
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
64 414
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
7 082
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52 487
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
69 856
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
64 441
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64 441
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 951
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 490
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
991 555
1
Жилищное хозяйство
50 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 000
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 04.06.2020 № 63/1 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Шығындар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер

Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2020-2022 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование юридических лиц
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 04.06.2020 № 63/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
2. Затраты
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
9
Прочие государственные услуги общего характера