Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/168-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қарашадағы № 47/225-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 19 қарашада № 5246 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 қарашадағы № 43/459-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5238 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/168-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4855 тіркелген, 2018 жылғы 29 желтоқсанда "Отырар алқабы" газетінде және 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 18 546 273 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 161 237 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 447 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 568 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 353 021 мың теңге;
2) шығындар – 18 640 851 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 593 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 557 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 99 171 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 99 171 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 557 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 94 578 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 34/168-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 14 ноября 2019 года № 47/225-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 ноября 2019 года № 5246. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 1 ноября 2019 года за № 43/459-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5238, маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 34/168-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4855, опубликовано 29 декабря 2018 года в газете "Отырар алқабы" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2019-2021 годы согласно приложения 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 546 273 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 161 237 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 447 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 568 тысяч тенге;
поступления трансфертов –17 353 021 тысяч тенге;
2) затраты –18 640 851 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 593 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 557 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 99 171 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 99 171 тысяч тенге:
поступление займов – 15 150 тысяч тенге;
погашение займов – 10 557 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 94 578 тысяч тенге.".
Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 настоящему решению.

2. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Т.Ақжігіт
Аудандық мәслихат хатшысы М.Манапов
Отырар аудандық
мәслихатының 14 қараша

2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департаменте юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Отрарского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Т. Ақжігіт
Секретарь районного маслихата М. Манапов
Приложение 1 к решению
Отрарского районного
маслихата от 14 ноября