Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 36-232/VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 4872 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Сайрам аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-227/VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 4850 тіркелген шешіміне сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсукент ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 533 227 мың теңге;
салықтық түсімдер – 164 071 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 139 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 369 017 мың теңге;
2) шығындар – 543 992 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 765 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 765 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 765 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 48-298/VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2019 жылға 186 490 мың теңге.
3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 71 118 мың теңге;
салықтық түсімдер – 10 256 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 75 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 60 787 мың теңге;
2) шығындар – 74 798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2019-2021 годы
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 8 января 2019 года № 36-232/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 января 2019 года № 4872
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, с пунктом 2 статьи 75, с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сайрамского районного маслихата от 24 декабря 2018 года за № 35-227/VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государсвенной регистрации нормативных правовых актов за № 4850, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 533 227 тысяч тенге;
налоговые поступления – 164 071 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 139 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 369 017 тысяч тенге;
2) затраты – 543 992 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 765 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 765 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 10 765 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 48-298/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Размер субвенций передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет в 2019 году 186 490 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 118 тысяч тенге;
налоговые поступления – 10 256 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 75 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 787 тысяч тенге;
2) затраты – 74 798 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов– 0;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 538 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 48-298/VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
22. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 36 322 мың теңге.
23. 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде ауылдық округ бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
24. "Сайрам аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

5) дефицит (профицит) бюджета– -6 538 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 538 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 48-298/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
22. Размер субвенций передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет в 2019 году 36 322 тысяч тенге.
23. Установить на 2019 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из бюджета сельского округа, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
24. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сайрам ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сайрамского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сайрам аудандық
мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
25. Осы шешім 2019 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Жамалбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Ж.Сүлейменов
Сайрам аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
8 қаңтардағы № 36-232/VI
шешіміне 1-қосымша
Ақсукент ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сайрамского районного маслихата после его официального опубликования.
25. Настоящее решение ввести в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Жамалбеков
Секретарь районного маслихата Ж. Сүлейменов
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 8 января
2019 года № 36-232 /VІ
Бюджет Аксукентского сельского округа на 2019 год