Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 36-232/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 44-273/VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 2 шілдеде № 5119 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 1) тармақшасына және Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 маусымдағы № 43-270/VI "Сайрам аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-235/VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5098 тіркелген шешіміне сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 36-232/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4872 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтарда, 1, 8 ақпанда "Мәртөбе" газетінде және 2019 жылғы 4 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 536 848 мың теңге;
салықтық түсімдер – 164 142 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 372 638 мың теңге;
2) шығындар – 547 613 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 765 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 765 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 765 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 8 января 2019 года № 36-232/VI "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2019-2021 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 27 июня 2019 года № 44-273/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 2 июля 2019 года № 5119
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сайрамского районного маслихата от 20 июня 2019 года за № 43-270/VI "О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 35-227/VI о районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5098, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 8 января 2019 года № 36-232/VІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4872, опубликованного 25 января, 1, 8 февраля 2019 года в газете "Пульс Сайрама" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 февраля 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 536 848 тысяч тенге;
налоговые поступления – 164 142 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 372 638 тысяч тенге;
2) затраты – 547 613 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 765 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –10 765 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 10 765 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер – 150 677 мың теңге;
салықтық түсімдер – 26 186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 224 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 124 267 мың теңге;
2) шығындар – 158 563 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 886 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 886 мың теңге.".
21 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Манкент ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 160 222 мың теңге;
салықтық түсімдер – 73 775 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 216 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 86 231 мың теңге;
2) шығындар – 166 760 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 538 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Сайрам аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

1) доходы – 150 677 тысяч тенге;
налоговые поступления – 26 186 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 224 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 124 267 тысяч тенге;
2) затраты – 158 563 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 7 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 886 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 886 тысяч тенге.".
пункт 21 изложить в следующей редакции:
21. Утвердить бюджет Манкентского сельского округа на 2019-2021 годы в соответствии с приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 160 222 тысяч тенге;
налоговые поступления – 73 775 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 216 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 86 231 тысяч тенге;
2) затраты – 166 760 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -6 538 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 538 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
255
011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
194 668
3. Таза бюджеттiк кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-10 765
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
10 765
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
10 765
Сайрам ауданды
мәслихатының 2019 жылғы
27 маусымдағы № 44-273/VI
шешіміне 4-қосымша
Сайрам ауданды
мәслихатының 2019 жылғы
8 қаңтардағы № 36-232/VI
шешіміне 4-қосымша
Ақбулақ ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
І. Кірістер

010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
255
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
194 668
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-10 765
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
10 765
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступления займов
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Погашение займов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Используемые остатки бюджетных средств
10765
Приложение 4 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 27 июня
2019 года № 44-273 /VІ
Приложение 4 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 8 января
2019 года № 36-232 /VІ
Бюджет Акбулакского сельского округа на 2019 год
Категория Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
І. Доходы