Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 мамырдағы № 42-267/VI "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 49-303/VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 5307 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 мамырдағы № 42-267/VІ "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5063 тіркелген, және 2019 жылғы 7 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Сайрам аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сайрам аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Балатаев
Мәслихат хатшысы Ж. Мұсаханұлы

О признании утратившим силу решение Сайрамского районного маслихата от 21 мая 2019 года № 42-267/VІ "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных cобраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 18 декабря 2019 года № 49-303/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 декабря 2019 года № 5307
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сайрамского районного маслихата от 21 мая 2019 года № 42-267/VI "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных cобраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5063, и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 июня 2019 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Балатаев
Секретарь маслихата Ж. Мұсаханұлы