Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 27 маусымдағы № 250 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 27 маусымда № 5101 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тіліндегі өзгермейді - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 27.01.2021 № 19 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына "Оңтүстікауызсу" филиалы "Сарыағаш топтық су жүйесі" өңдірістік бөлімшесінің пайдалануындағы магистральды және елді мекен ішіндегі ауыз су құбырларын пайдалану үшін жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелеріне 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 27 июня 2019 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 июня 2019 года № 5101
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 27.01.2021 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Установить публичный сервитут на земельные участки сроком на 49 (сорок девять) лет без изъятия земельных участков у землепользователей и собственников земель для существующих магистральных и внутри населенных водопроводов находящихся в пользовании производственного участка "Сарыагашский групповой водопровод" филиала "Онтустикауызсу" республиканскому государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 27.01.2021 № 19 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Алынып тасталды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 10.11.2022 № 334 қаулысымен (алғашы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Тасқұловқа жүктелсін.

Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 27.01.2021 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 10.11.2022 № 334 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Таскулова.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Абдуалиев
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 27 маусымдағы
№ 250 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына "Оңтүстікауызсу" филиалы, "Сарыағаш топтық су жүйесі" өндірістік бөлімшесінің пайдалануындағы магистралды және елді мекен ішіндегі ауыз су құбырлары үшін қауымдық сервитут белгіленетін жерлердің көлемдері

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней посел его превого официального опубликования.
Аким района К. Абдуалиев
Приложение
к постановлению акимата
Сарыагашского района
№ 250 от 27 июня 2019 года
Площади земель для установления публичного сервитута республиканскому государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан для водопроводов магистральных и внутри населенных пунктов, находящихся в пользовании производственного участка "Сарыагашский групповой водопровод" филиала "Онтустикауыз су"