Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-308-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 39-376-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 28 маусымда № 5113 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 38/405-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5089 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-308-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4582 тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда "Сарыағаш" газетінде және 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазахстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 54 606 011 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 444 506 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 746 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 133 136 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 971 623 мың теңге;
2) шығындар – 54 824 965 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 867 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 75 750 мың теңге теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 883 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 244 821 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244 821 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 75 750 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 883 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 218 954 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 32-308-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 25 июня 2019 года № 39-376-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 июня 2019 года № 5113. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 13 июня 2019 года за № 38/405-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5089, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 32-308-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4582, опубликовано 11 января 2019 года в газете "Сарыағаш" и 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 606 011 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 444 506 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56 746 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 133 136 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 50 971 623 тысяч тенге;
2) затраты – 54 824 965 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 867 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 75 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 883 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – -244 821 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 244 821 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 75 750 тысяч тенге;
погашение займов – 49 883 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 218 954 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Сарыағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сарыағаш ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессия төрағасы Қ. Есенқұлов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садықов
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
25 маусымдағы № 39-376-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
21 желтоқсан № 32-308-VI
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

2. Приложения - 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения - 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятию на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сарыагашского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата К. Есенкулов
Секретарь районного маслихата Б. Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 25 июня
2019 года № 39-376-VI
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 32-308-VI
Районный бюджет на 2019 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование