Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 33-325-VI "2019-2021 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 45-414-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 5304 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына және Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 44-410-VI "Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-308-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5289 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 33-325-VI "2019-2021 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4883 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда "Сарыағаш" газетінде және 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-13 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
1. Сарыағаш қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 2 126 105 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 227 817 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 1 892 038 мың теңге;
2) шығындар – 2 129 118 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 013 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3013 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 013 мың теңге.
2. Көктерек кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 33-325-VI "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 6 декабря 2019 года № 45-414-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 декабря 2019 года № 5304. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сарыагашского районного маслихата от 27 ноября 2019 года № 44-433-VI "О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 32-308-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5289, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 33-325-VI "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4883, опубликовано 18 января 2019 года в газете "Сарыагаш" и 30 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1-13 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 126 105 тысяч тенге:
налоговые поступления – 227 817 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 892 038 тысяч тенге;
2) затраты – 2 129 118 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 013 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 013 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 013 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 173 147 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 25 057 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 148 090 мың теңге;
2) шығындар –180 087 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 940 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 940 мың теңге.
3. Жемісті ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 163 824 мың теңге:
салықтық түсiмдер –4 981 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 158 843 мың теңге;
2) шығындар – 164 911 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 087 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 087 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 087 мың теңге.
4. Қызылжар ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 291 122 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 546 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 282 576 мың теңге;
2) шығындар – 293 124 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 002 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 002 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 002 мың теңге.
5. Дарбаза ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

1) доходы – 173 147 тысяч тенге:
налоговые поступления – 25 057 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 148 090 тысяч тенге;
2) затраты – 180 087 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 940 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 940 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 163 824 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 981 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 158 843 тысяч тенге;
2) затраты – 164 911 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 087 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 087 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 087 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжар на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 291 122 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 546 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 282 576 тысяч тенге;
2) затраты – 293 124 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 002 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 002 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 002 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Дарбаза на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

3. "Сарыағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш аудандық мәслихатының интернет –ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М. Калменов
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы К. Пердекулов
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
06 желтоқсандағы № 45-414-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
28 желтоқсандағы № 33-325-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Калменов
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата К. Пердекулов
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 06 декабря
2019 года № 45-414-VI
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 28 декабря
2018 года № 33-325-VI
Бюджет города Сарыагаш на 2019 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование