Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 216 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 тамыздағы № 257 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 21 тамызда № 5171 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына және 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 255 Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5161 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 216 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4877 тіркелген, 2019 жылғы 23 қаңтарда "Созақ үні" газетінде және 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 93 684 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 832 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 550 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 88 302 мың теңге;
2) шығындар – 94 565 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -881 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 881 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 881 мың теңге." .
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 216 "О бюджете сельских округов и поселков на 2019-2021 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 15 августа 2019 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 21 августа 2019 года № 5171. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 4 статьи 106 и с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Созакского районного маслихата от 26 июля 2019 года за № 255 "О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 206 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5161 Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 216 "О бюджете сельских округов и поселков на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4877, опубликовано 23 января 2019 года в газете "Созақ үні" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 684 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 832 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 550 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 88 302 тысяч тенге;
2) затраты – 94 565 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -881 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 881 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 881 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2019-2021 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 72 626 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 429 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 110 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 69 087 мың теңге;
2) шығындар – 73 852 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерімен сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 226 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 226 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 226 мың теңге.".
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қарақұр ауылдық округі 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 3-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 065 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 849 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 631 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 65 585 мың теңге;
2) шығындар – 72 385 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 320 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 320 мың теңге.".
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қаратау ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 68 099 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 356 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 16 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 56 727 мың теңге;
2) шығындар – 68 989 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -890 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 890 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 890 мың теңге.".
15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

1) доходы – 72 626 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 429 тысяч тенге;
неналоговые поступлениям – 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 69 087 тысяч тенге;
2) затраты – 73 852 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 226 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1226 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 226 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2019-2021 годы согласно приложению 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 065 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 849 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 631 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 65 585 тысяч тенге;
2) затраты – 72 385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 320 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 320 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Каратау на 2019-2021 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 099 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 356 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 56 727 тысяч тенге;
2) затраты – 68 989 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 890 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 890 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 890 тысяч тенге.".
пункт 15 изложить в следующей редакции:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 858 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 22, 25 және 28 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

используемые остатки бюджетных средств – 3 858 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 22, 25, и 28 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;