Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 271 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 25 қарашада № 5256 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 қарашадағы № 43/459-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5238 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4859 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 12 қаңтарда "Созақ үні" газетінде және 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 17 398 086 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 067 577 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 628 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 465 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 315 416 мың теңге;
2) шығындар –17 548 989 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 914 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 56 812 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -192 817 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 192 817 мың теңге:
қарыздар түсімі – 56 812 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 898 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 150 903 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019 жылы жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 45 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз;
аудандық бюджетке әлеуметтік салықтан 50 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 206 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 15 ноября 2019 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 ноября 2019 года № 5256. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 1 ноября 2019 года № 43/459-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5238, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 206 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4859, опубликовано 12 января 2019 года в газете "Созақ үні" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2019-2021 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 398 086 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 067 577 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 628 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 465 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 315 416 тысяч тенге;
2) затраты – 17 548 989 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 914 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 56 812 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 898 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0:
приобретение финансовых активов -0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -192 817 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 192 817 тысяч тенге:
поступление займов – 56 812 тысяч тенге;
погашение займов – 14 898 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 150 903 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2019 год нормативы распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога и социального налога:
на районный бюджет с доходов индивидуального подоходного налога, облагаемых у источника выплаты 45 процентов;
на районный бюджет с индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов;
на районный бюджет с социального налога 50 процентов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.