Созақ ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 282 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 5283 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 335 шешiмiмен

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Созакского района
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 4 декабря 2019 года № 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 декабря 2019 года № 5283. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Туркестанской области от 5 июня 2020 года № 335

Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 05.06.2020 № 335 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 546-бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Сноска. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Туркестанской области от 05.06.2020 № 335 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Созакский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Созақ ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Созакского района, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";